Şimdi Ara

## ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE ARAŞTIRMASI / SÜPÜRGE ALACAKLARA TAVSİYELER ## (257. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.280
Cevap
177
Favori
879.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kablolu süpürge bakıyorum bende araştırdığım ürün şuan için Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 de karar kıldım ama stok yok gel gelelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Miele de c3 active 890w motorlu tek baslikli versiyon 3990 tl ye düşmüş. Haberiniz olsun. Amazonda da satiliyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 10k civarina sadece kablosuz süpürge kullanmak mantikli mi ?
    Onerisi olan var mi?

Sadece akıllı robot is gorur mu?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • general4242 kullanıcısına yanıt
    Akıllı robotlar iş görür ama tabiki diğer süpürgeler gibi değil.koltuk kanepe üstlerini süpüremezsin.

• Deep~DarkNeSs kullanıcısına yanıt

16 bin bandında elektrikli süpürgeye mi vereceksiniz

• Şuan ki fiyatlar şişirme olduğu için düşünmüyorum.Dyson 2-3 haftaya bu süpürgenin geleceğini söyledi, beklemedeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deep~DarkNeSs -- 22 Ocak 2023; 20:5:59 >
  • foxryum kullanıcısına yanıt

Evmde robot süpürge var

normal kablolu süpürgem çekim gücü bitti gibi

dyson almayı düşünüyorum ama normal süpürge yine de lazım demişsiniz ? Neden acaba madem bu kadar iyi çekiyor ?

• umudumsun U kullanıcısına yanıt
    1. Hassas, çor çocuğun eline geçti mi mutlaka kırılıyor.
    2. Her yere sokuşturamıyoruz, koltuk altları falan. Ekstra parça-uzatma lazım
    3. Pahalı..
  • Deep~DarkNeSs kullanıcısına yanıt

bende beklemedeyim

dyson v12 var tek başına yetmez bizim eve hazne hemen doluyor.

dyson v12 en yüksek gücüne eşit , başlıkları vs güzel olur diye dyson a karar kıldım ama 9999 u geçerse almam.

• ugur@ kullanıcısına yanıt

Şubat'ın ilk haftası büyük bi ihtimalle stoklara gelir hocam , fiyat umarım o civarlara gelmez diyelim

• o zamana kadar bakmaya devam edeyim hazırlıklı olayım. çünkü çok şikayette okudum dyson kablolular ile ilgili.

geçen ay a kadar halı kullanmıyordum evde . ne rahatmışım. 2 süpürge var eski aldığımız zamanlardan beri hiç memnun değildim biliyordum iyi çekmediklerini.

bu dyson v12 bin bana göre en büyük farkı ucuna takılan başlık içinde dönen o zavazingo halıya vurup tozları vs zıplatıyor ve bi avantaj sağlıyor.

bizim evde 2000-2500 watt 2 süpürge var başlıkları standart hantal ve işlevsiz.

başlığı güzel fayda sağlayan başka marka bakmak lazım.

aslında 3500-4000 civarında üstünde köpek resmi olan Nilfisk var çekim gücü çok yüksek ve hepa14 filtre var ki çoğu firma hepa13 var diye övünüyor. ama normal süpürme başlığı standart birşey.

biraz daha araştırmak lazım. bu dyson stok gelene kadar. bir diğer kıstasım son zamanlarda abuk sabuk zam yapmayanlardan almak. dyson %10 civarı yaptı diye aldım. 1000 lira. diğer baktığım kablolu philips maraton vs %20-%30 zam yaptı diye kızdım gittim 2-3 kat verip şarjlı dyson aldım ))

Evdeki süpürgelere halı için turbo başlık al daha az masraflı olur

• ayavas kullanıcısına yanıt

benimde aklıma gelmişti ama öyle birşey olup olmayacağını bilmiyordum .

evdeki süpürgeler çoook eski biri 35-40 yıllık biri de 15 herhalde.

ama bi tane süpürge beğendim basit küçük güçlü birşey nilfisk.

ona olursa öyle birşey değerlendirebilirim.

teşekkürler tavsiye için.

sarjli dyson bakıyorum , evde robot supurge car köşe bucak icin normal supurge lazim , tavsiye eder misiniz ,cok da pahali

• Robot süpürge dışında başka süpürge yoksa mecbur alacaksınız şarjlı bir tane . Evin ortamını bilmediğim için birşey diyemem ama bir tane şarjlı süpürge lazım. Robot süpürge ne kadar verimli yada çekiş gücü vs bilmiyorum ama bütçenize göre v8 v10 vs alabilirsiniz . V12 yada v15 çok abartılmış ürünler . Ben hafif diye v12 aldım. Benim bile bel sırt problemlerim var. Evdekiler de rahat kullansın diye aldım . Bilsem v15 yada haznesi büyük başka alırdım

Eski süpürge ile halıyı süpürdükten sonra bile bir halıda hazne 2 kere doluyor .

ben hiç başka şarjlı süpürge vs bakmadım incelemedim ama Philips ve electrolux Te de güzel şarjlılar var

1-2 tane 7999 liraya dyson. Şarjlı gördüm. V8.

herkes kaptırmış. V15 yada v12 alıyor. Fazla geliyorsa bunların fiyatı. Düşük fiyatlı olanlarda tercih edilebilinir . Çok fark yaratacağını sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugur@ -- 30 Ocak 2023; 2:46:36 >

• Arkadaşlar 5-6 bin civarına performansı iyi, dayanıklı, çeşitli aksesuarları (Yatak, halı başlığı vs) olan kablolu elektrik süpürgesi tavsiyeniz var mı?

• Profilo PSU7POW 850w modeli kafamı karıştırdı. Tam da şu modeller arasında dolaşırken;

1. Electrolux EUFC8ANIMA Ultra Flex 650 W

2. Philips FC9750/07 PowerPro Max

3.BOSCH BGS41POW2

4.Philips FC9331/07 Powerpro

5.Philips XD3110/09 Toz Torbalı Süpürge

Hangisini seçmeli acaba beynim döndü yahu :((

• Herkese merhabalar

Elektrikli bir süpürge arayışı içindeyim. Araştırmaya yeni başladım. Fazla bir ücret aslında vermek istemiyorum, lakin ileriye dönük iyi olsun diye limitlerimi zorlayabilirim. Sormak istediğim konu genel olarak piyasada Güç 700-900W bandında olduğunu gördüm. Hep 1600-2000W yüksek emiş güçlü olduğundan bahsederdik. Şimdi emiş gücü ve motor gücü farklılığını ele alırsak genel olarak süpürge konusunda özet şekilde beni hem bilgilendirecek hemde ürün bazında önerisi olacak varsa şimdiden teşekkürlerimi sunarım.

• SmhDmr kullanıcısına yanıt
    +1

• 
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.