Şimdi Ara

elegance düz vites için en iyi fiyat (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bencede enteresavar doğru söylüyor en dandik lerini takarlar
  • accord orjınal xenonu takıcaz dediler ama bence derı dosemenın en dandıgını takacaklar
  • sen o zman xenon u taktır deri döşemeyide eğer istanbuldaysan artcar var forumun bi bölümünde vardı onlara yaptırmanı tavsiye ederim
  • ya ozaman derıyı pazarlık dısında bırakayım 39500 verıım dıyım derı harıc derıyı de ayrı yaptırayım en guzelı 1000 ytl ye yaptırırım herhalde
  • ewt forumda artcar die bi yer var sahibi de Cem bey die biri biras araştır bulursn gerisi sana kalmış hayırlı olsun
  • kardes eyw arıycam ama antalyadayım ama herneyse:P 39500 e ok dıolar wilnex mıymıs neymıs derılerı gercek derı 7000 eur dedıler gulucektım zor tuttum kendımı derının ayagı en kralının 12 usd dır nasıl 7000 eur dedı anlamadım yalanıın dozunu bazen kaçırıyorlar sanki
  • bunlar normal deri fiyatlarını biliolarmıki bence onlar 7000 i bilmedikleri için normal karşıolar
    herneyse bence deri yaptırma hiç gerek yok fiyat ii bence ama aldıktan sonrada bu deri 7000 dolar dediniz die dalganı da geç
  • baska kımseden ses soluk cıkmadıına gore bu fıyata bu alınır bıraz daha ıbnelık yaparakdan herıflerın onune 39 atılır ve de 39 a alınır bu fıyatlar hep telde konusulan fıyatlar onlar da 500 esneklık olduunu tahmın edıyolardır bu topicden de bızı okuyanlar nasıblenır onlar ermıs muradına bız cıkalım kerevetıne gıbı oldu keloglan gıbı oldum:P
  • quote:

Orjinalden alıntı: logan07

baska kımseden ses soluk cıkmadıına gore bu fıyata bu alınır bıraz daha ıbnelık yaparakdan herıflerın onune 39 atılır ve de 39 a alınır bu fıyatlar hep telde konusulan fıyatlar onlar da 500 esneklık olduunu tahmın edıyolardır bu topicden de bızı okuyanlar nasıblenır onlar ermıs muradına bız cıkalım kerevetıne gıbı oldu keloglan gıbı oldum:P

39a xenon ve mesafe gostergeli park sensoru almaya çalış.Alamadıysanda yapacagın en önemli şey diğer almak istediğin şeyleri aracı alırken al mesela nikelajları filan al fiyatına bayagı indirim yaptır.Araç alırken verdikleri parça fiyatlarını birdaha asla alamazsın bilgin olsun...saygılarımla..ayrıca hayırlı olsun şimdiden

• eyvallah sagolasınız bu forum sıtesıne uye olmasaydım konyadan 39400 e park sensoruyle alırdım neredeyse 500ytl zararım olacaktı:: butun aksesuarları ıstıycem derı dısında luzumlu ne varsa eklıycem satarken de kolaylık olur ılerde
  • orjinal body kit de almayı düşünüomusun?
  • aslında cok hosuma gıdıyor onlar ama mugen daha guzel sankı de onu hıc sormadım bodykit e ne derşer acaba
  • walla mugen inki 4,150 ye flan geliomuş ama orjinal ini bilmem ama ben orjinalini hiç sewmedim mugende fazla etkilemedi beni abartı severimde
  • wahhh 4 150 mı? altı ustu tampon kıl tug yaww cok sınır oluyom bu muhabbetlerıne hondanın ucak parcası satıyor sankı şeytan dıyor 33 e duz vıtes bulabılırsen satın al gec koy gıtssın nedır ya bu vaar mı arkadaslar satan yemsım 0 ını
  • eii de mugen in fiyatını hondea koymuyorki
  • hmm bilmiodum ben hondanın ayrı bır fırması sanıyodum bu arada gecmıs olsun herkese canımız ciğerimiz,herşeyimiz ASIMO kardeşimiz merdivenden düşmüş
  • sen araba işini naptın şimdi alıonmu bence arabayı al mugen i flan bşfr direk paşa tuning e lewent abiye götür bu hoca cicivmi dersin
  • quote:

hmm bilmiodum ben hondanın ayrı bır fırması sanıyodum bu arada gecmıs olsun herkese canımız ciğerimiz,herşeyimiz ASIMO kardeşimiz merdivenden düşmüş

o merdivenden düşeli bir yıl oldu ama bazı internet siteleri(haber siteleri) youtube da fazla tıklanan şeyleri yeniymiş gibi iteliyolar
  • quote:

hmm bilmiodum ben hondanın ayrı bır fırması sanıyodum bu arada gecmıs olsun herkese canımız ciğerimiz,herşeyimiz ASIMO kardeşimiz merdivenden düşmüş

Off tam bir rezillik! Ama rezil olan ASIMO'nun düşmesi değil, yayıncı kuruluşun bu haberi 1 yıl sonra yayınlaması. Bir de utanmadan son şovunda dediler.

edit: Cümle bozukluğu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0nur! -- 8 Ocak 2008; 22:36:05 >
  • yav alamıcam galıba ben bu arabayı aralıkta ok dıyenfırmalar yan cızmeye basladı hay allah
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.