Şimdi Ara

ELECTROWORLD ÇOŞMU.!!! WD HD PLAYER 249 LİRA!!!! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
0
Favori
26.397
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HDMI ve Component bağlantıda görüntüde fark olmayacaktır. İkiside dijital bağlantı sonuçta.

Popcorn Hour tabiki WD HD tv den iyidir torrentlere,usenetlere kendi bağlanıp dl yapabilir,ayrıca içine HDD gömülebilir fakat fiyatlar arasında uçurum var. Fiyat/performans olarak WD HD Tv derim. Sonuçta birisi birisinden daha güzel veya kötü göstermeyecek.
  • arkadaşlar daha öncede söyledim sembolik rakamlarda stok sokuyorlar almanız neredeyse imkansız mağaza açılmadan kuyruga girmeniz gerekiyor öyle yapsanız bile kuyruktakilere bile yetmemiş ürün aldım haberini düşünün artık stok ne kadar zayıf... ama alanlara hayırlıs olsun cunku fiyat uygun.bir arkadaşım soru sormuş dts uzantısı ile ilgili güncel firmware deneyip güncelleme yaptıgında çalışıyor güncellemeyi bilirsiniz zaten bi sorun olursa yardımcı olurum
  • dün konya'dan 2 tane aldırdım wd hd player'dan hala varmıdır orda bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darendeli -- 6 Mart 2009; 14:08:44 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: cafein34

arkadaşlar daha öncede söyledim sembolik rakamlarda stok sokuyorlar almanız neredeyse imkansız mağaza açılmadan kuyruga girmeniz gerekiyor öyle yapsanız bile kuyruktakilere bile yetmemiş ürün aldım haberini düşünün artık stok ne kadar zayıf... ama alanlara hayırlıs olsun cunku fiyat uygun.bir arkadaşım soru sormuş dts uzantısı ile ilgili güncel firmware deneyip güncelleme yaptıgında çalışıyor güncellemeyi bilirsiniz zaten bi sorun olursa yardımcı olurum

Stok zayıf demişsin fakat ben dün saat 15:00 - 15:30 sularında Viaport'tan aldım ürünü ve raftada 10-12 adet gibi vardı. Dün burada bilgi verdiğim bir arkadaşta akşam saatlerinde Viaporttan almış. Birkaç saat öncede eniştem Bakırköy'deki mağazalarından aldı ürünü. Aldığın bilgide bir yanlışlık olabilir.
    Bu arada madem WD'nin müdürüyle görüşüyorsun, bu ürünün ne zaman tükçe altyazı desteği vereceğini sorsan da bize bir kıyak yapsan :)

• quote:

Orjinalden alıntı: Dark Fear

quote:

arkadaşlar daha öncede söyledim sembolik rakamlarda stok sokuyorlar almanız neredeyse imkansız mağaza açılmadan kuyruga girmeniz gerekiyor öyle yapsanız bile kuyruktakilere bile yetmemiş ürün aldım haberini düşünün artık stok ne kadar zayıf... ama alanlara hayırlıs olsun cunku fiyat uygun.bir arkadaşım soru sormuş dts uzantısı ile ilgili güncel firmware deneyip güncelleme yaptıgında çalışıyor güncellemeyi bilirsiniz zaten bi sorun olursa yardımcı olurum

Stok zayıf demişsin fakat ben dün saat 15:00 - 15:30 sularında Viaport'tan aldım ürünü ve raftada 10-12 adet gibi vardı. Dün burada bilgi verdiğim bir arkadaşta akşam saatlerinde Viaporttan almış. Birkaç saat öncede eniştem Bakırköy'deki mağazalarından aldı ürünü. Aldığın bilgide bir yanlışlık olabilir.
    Bu arada madem WD'nin müdürüyle görüşüyorsun, bu ürünün ne zaman tükçe altyazı desteği vereceğini sorsan da bize bir kıyak yapsan :)

önceki mesajımda bilgilendirmiştim zatem arkadaşım sordum ve bana 2 hafta içinde çıkacağını söyledi daha öncede 1 martta çıkacak demişti ama çıkmadı şimdi düşünüyorum gerçekten 2 hafta içinde çıkacakmı acaba diye...bu sefer kesin dedi bakalım bu arada hala stok varmı acaba varsa mükemmel bilgilendirmen için sağol

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Dark Fear

quote:

önceki mesajımda bilgilendirmiştim zatem arkadaşım sordum ve bana 2 hafta içinde çıkacağını söyledi daha öncede 1 martta çıkacak demişti ama çıkmadı şimdi düşünüyorum gerçekten 2 hafta içinde çıkacakmı acaba diye...bu sefer kesin dedi bakalım bu arada hala stok varmı acaba varsa mükemmel bilgilendirmen için sağol

Bende sana teşekkür ederim bilgilendirme için. Heyecanla bekliyoruz alt yazı desteğini. Stok ile ilgili malesef daha fazla fikrim yok. Dediğim gibi öğlen sularında eniştem aldı Bakırköy'deki mağazasından. Blu ray yazıcı almak için Viaport'a gidebilirim yarın. Orada tekrar sorarım. Tekrar teşekkürler.

• popcorn icin en iyi cihaz ama fiyat sitede yuksek
    Fiyat 275.42 USD + KDV
    Genel Toplam 325.00 USD
    Stok Durumu Yok

fiyat yusek stokda yok gözüküyor yurt dısı fiyatarlari yarı yari fark var 3 dunya ulkesi olmak ne kötü

ürünlerde dil destegi olmaz fiyatlar yuksek vsvs

bari devlet kdv kaldirsa
  • Playclub konusunda yazdım buradan da belirteyim,
    Öğlen 12 de attığım mesaj...

quote:

Orjinalden alıntı: alperturgay
    Elecroworld Astoria 'yı aradım WD HD için, dün 100'e yakın satmışlar (broşürde 75 adet stok yazıyor gerçi) bugün 2 tane varmış sonuncusu da az önce satılmış.
    Bakırköy ve Viaport da 3'er tane kalmış. almak isteyenler acele etsin.
  • yok satıyor cihaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: letibit

popcorn icin en iyi cihaz ama fiyat sitede yuksek
    Fiyat 275.42 USD + KDV
    Genel Toplam 325.00 USD
    Stok Durumu Yok

fiyat yusek stokda yok gözüküyor yurt dısı fiyatarlari yarı yari fark var 3 dunya ulkesi olmak ne kötü

ürünlerde dil destegi olmaz fiyatlar yuksek vsvs

bari devlet kdv kaldirsa

siz hangi yurtdışı fiyatını gördünüz bilmiyorum ama bu cihaz belkide yurtdışıyla arasında en az fark olan cihazlardan biri durumunda şu anda.türkiyede garantili 325 dolara satılırken amerikada da zaten cihaz 215+shippingle 260 dolar civarına geliyor. yani yarı yarıya dediğiniz şey sadece 65 dolar.
  • bu konuda sana hak veriyorum hatta free shipping yapanlarda var ama bazen gümrükte takılabiliyor yurtdışından çok ürün aldım halende alıyorum zaten inanın bazen yurtdışındaki garanti tr deki garantilerden daha sağlam oluyor paypal ı bilmeyen yoktur kaçdefa para iadesi aldım ordan
  • VATAN 10 $ fiyatı aşa çekti world le alınırsa aradaki fiyat farkı 38 TL oldu dur bakalım işin sonu nereye varıcak indirim dahada olsada bizlerinde yüzü gülse:)
  • an itibariyle WD HD media player Electroworld un hic bir dukkaninda kalmamis. soruldu ogrenildi :)
  • konyada gittim almak için fiyatı 289 ytl olmuş.canım sıkıldı almadan döndüm. taksitle 329 ytl idi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kut

an itibariyle WD HD media player Electroworld un hic bir dukkaninda kalmamis. soruldu ogrenildi :)

1saat önce viaport electroworldden aldım cihazı... tel acılarak öğrenilen bilgiye güvenmeyin ..ben mağazaya gittim ve alakasız rafın birinden bana 1 tane bulup verdiler..hala var mı bilemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi draco1987 -- 6 Mart 2009; 20:55:24 >
  • bursadaki WD yi yaklaşık iki saat önce sonuncuyu ben aldım,ama maxtor 320 gb dan bol bol vardı arkadaşlar ayrıca cep telefonu teşhirlerde bir kaç ürün var fiyatlar iyidi bazı arkadaşların dikkatini çekebilir belki.
  • quote:

Orjinalden alıntı: afacan1984

Böyle bir cihaz almaya ne gerek var ki, çok gereksiz.

LCD TV'ye bağla bilgisayarını olsun bitsin, niye bu alete boşuna 250ytl bayılıyorsunuz ki?

aynen katılıyorum benim pc imde mesela hdmi çıkışı var gereksiz ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: netses

quote:

LCD TV'ye bağla bilgisayarını olsun bitsin, niye bu alete boşuna 250ytl bayılıyorsunuz ki?

Kumandasıda varmı laptopun uzaktan
  • arkadaşlar electorworld daki bulaşık makinelerinden aeg 799 ve ariston 899, sony s730 199 olympus mju 840 - 299 lira. bende world play club kart var. 1 bulaşık makinesi ile 1 fotoğraf makinesi alabilriim. alışlverişin %25 i de puan olarak gelecek. mesala aeg + sony bana 750 liraya gelecek.

bahsettiğim bu ürünler nasıldır?
  • quote:

Orjinalden alıntı: netses

quote:

herkesin bilgisayarında hdmi çıkış mı var
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.