Şimdi Ara

Electrolux Tavsiye Eder Misiniz? (B.dolabı, Çamaşır, Bulaşık) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
50.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    siemens ve bosch da alman üretmmi modelleri yazar mısınız üstadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Attorney58

Hangi ürün grubunu sormuştunuz, çamaşır makinesi mi, bulaşık makinesi mi yoksa her ikisi mi?
  • candogan62 C kullanıcısına yanıt
    bulaşık makinası candoğan bey sizin tavsiyenizle aeg kurutmalı çamaşır makinası almıştım çok memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

quote:

Orijinalden alıntı: Attorney58

Hangi ürün grubunu sormuştunuz, çamaşır makinesi mi, bulaşık makinesi mi yoksa her ikisi mi?

siemens SN236I00IT modelini önerir misiniz 1850 TL ye satıyorlar ya da benzer fiyatta daha iyi bir ürün öneriniz var mı candoğan üstadım
  • Öneririm alınabilir. Yalnızca 7 yıl garanti yaptırmak şartı ile. Cihaz sepet kullanımı yönüyle mükemmel, genel kalite anlamıyla da iyi. Yalnızca ısıtıcısı çabuk bozuluyor ve motorla birleşik olduğundan maliyeti yüksek olabiliyor. Bu yüzden ek garanti önemli.

Daha iyi model önerim de olur ama bütçe 2000-2500 aralığına çıkar.
  • candogan62 C kullanıcısına yanıt
    Selam Candoğan bey, sizin yorumlarınızı yıllardır dikkate alırım. Eskiyen siemens çamaşır makinası yerine, iyi bir makina almak istiyorum.
    Mieleleri araştırdım ama artık eski ismine yakışmayan ürünler yapıyor şeklinde ciddi tecrübeler okudum.

Siemens ve bosch düşünmüyorum.

AEG L7FBE941R modeli ingilterede beğenmişler acaba bu ürün muadili veya başka 2017 ürün var mı tavsiyeniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 yıldır sorunsuz kullandığımız ve şimdiye kadar Electrolux EWF12480 Çamaşır Makinesi kısa bir süre önce bozuldu. Servis geldi, kilit arızası olarak görünüyor ama daha detayını göremeyoruz, kilite bağlı kart arızası da olabilir dedi. Kilidi değiştiririz ama bu sorunun çözüleceğinin garantisini veremeyiz dedi kartı da değiştirmemiz gerekebilir dedi. Böyle olunca ne yapacağımızı şaşırdık. Farklı bir çözüm bulabilirmiyiz bilmiyorum. Kilidi değiştirtsem üstüne kart arızası çıkarsa 700 liradan fazla bir rakamı tamir için vereceğim. 10 yıllık bir makine olunca da kafalar iyice karışıyor. Çocuklar olunca da çamaşır yıkama işini uzun süre erteleyemiyorsunuz. Electrolux veya AEG alsam bütçeyi bu aşamada zorlayacak. Profilo'nun CMG140DTR modeli özelliklerine göre fiyatı makul gibi bu makineden alsam mı karar veremedim bir türlü.

Makine ile önerisi olan arkadaş varsa ve paylaşabilirse sevinirim.

• Yaklaşık 10 yıl önce sizin tavsiyenizle Electrolux marka buzolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve fırın almıştık. Malesef bulaşık makinesini temizlik ve zaman performansı açısından ayrıca garanti sonrası servis ücretlerinden dolayı değiştirmek zorunda kaldık. Bunun dışında diğer ürünler hala ilk günkü performansından bir şey kaybetmedi. Değerli tavsiyeleriniz ve bilginizi cömertçe paylaşmanızdan dolayı size çok teşekkür ediyorum.

Şimdi ise kayın validem için bir buzdolabı almayı düşünüyoruz. Tüm kadınlar gibi kayınvalidem de biraz görünüme önem veren biri, bu yüzden estetik ve fonksiyonelliği güzel bir cihaz arıyoruz. Kendisi Arçelik 2630 CEI cihazını beğenmişti ancak ben arçelik yerine electrolux ya da sizin tavsiye edeceğiniz başka bir cihaz almasını istiyorum. Sizden konu ile ilgili yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden çok teşekkürler...

• Samsung RT62K7060SL/TR No-Frost 631 Lt A+ İnox Twin Cooling Buzdolabı

LG GC-D502HLAM A+ 454 Lt DOOR-IN-DOOR NoFrost Buzdolabı

Şimdilik bu iki ürün var dikkatimi çeken ayrıca hepsiburada.com'da bugün için geçerli %7 indirim mevcut, buzdolabı tavsiyelerinize göre bugün alışverişi yapabilirsem iyi olacak.

• Arkadaşlar buzdolabı için tavsiyesi olan var mı? Yaklaşık 3,5 ila 4 bin lira arası bütçemizi var? Tavsiyelerinizi bekliyoruz...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elektrolux ultraone supergemin turbo basligi calismiyor. Koltugun altini supururken biraz sert girdim ve durdu. Bahsi elektrolux e aktardim.tamir yapmiyoruz degisim yapiyoruz dendi.alti ay once 200 kusur lira istediler.!!! Sebep? Dogrudan servisleri aramaya basladim.tuzlada otueuyorum en yakin servis ( supurge ile alakali olan) maltepede.yani tuzla pendik kartal da yok.

• Hortlatma zamanı,
    Merhaba, yeni ev kuracağım için son zamanlar da çok gezdim ve elektrolux de karar kıldım.
    Alacağım ürünler şunlar,
    Buzdolabı :EN5284KOX
    Çamaşır : EW6F3146EB
    Bulaşık : ESF5533LOX

Servis e takılmıyorum, gitti yere kadar gitsin. Benim de elimden iş gelir biraz. Fiyat olarak ta tam limitim olan 10.000 TL ye geliyor.
    Şu modelden vazgeç, şunu al diyeceğiniz bir durum var mı?

• troyadabiradam T kullanıcısına yanıt

Merhaba.

Çamaşır makinesinde hangi marka aldınız ve memnun musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derinsuvari -- 24 Kasım 2022; 1:27:37 >
  • Hortlatmak gibi bir niyetim yoktu ancak bilgi vermek istedim, bulaşık makinesi tam garanti bitiminde şaftı kaydı. Kesinlikle bu firmanın ürünlerini tavsiye etmiyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.