Şimdi Ara

Electrolux EWF1408WDL2 vs LG F14U1JBSK2 /// WDL2 alındı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
5.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de forumdan araştırarak electrolux 1408 wdl modelini 2 hafta önce aldım çamaşır makinası demek hakaret olur bu makinaya çalıştığını bir tek su alırken ve su tahliye ederken yani sadece pompa sesini duyuyorsunuz o da çok yüksek bir ses değil gece 12 den sonra bile çalıştırdık hiç rahatsız edici ses yok hele sıkma ve yıkama da sesi duymak çok zor oluyor. Makina tanbur hacmi çok büyük olduğundan ne kadar çamaşır biriktirseniz de dolmuyor ayrıca bu sayede çamaşırlar çok temiz çıkıyor. O kadar çok özelliği var ki hepsini deneyemedik bile ama buhar özelliği çok iyi kolay ütü de de buhar kullanıyor hem temilik hem de ütü kolaylaştırıyor.servis kurum için geldiğinde elecrolux birde kirec önleyici taktı beş yıl boyunca kireç önleyici kullanmak gerekmiyormuş.Biz makina dan çok memnunuz herkese tavsiye ederim.Candoğon bey e de çok teşekkürler bu makine hakkında forumda ki yazılarından dolayı tercih etmemizi sağladı.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Electrolux EWF1408WDL2 vs LG F14U1JBSK2 /// WDL2 alındı Electrolux EWF1408WDL2 vs LG F14U1JBSK2 /// WDL2 alındı

• Ben de electrolux cwf1408wdl modelinden aldim bakalim. Yarin kurulacak. İlk denemeden sonra yorum yazarim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaju waffle K kullanıcısına yanıt
    Hocam ürün Nasıl memnun musunuz? Artıları eksileri?

• m@trix kullanıcısına yanıt
    Memnunum hocam. Cihaz çok iyi. Geçen gömlek cebi mürekkep olmuştu. Akşam ariel sıvı deterjan kapağıyla lekeye biraz deterjan koyup sürttüm, sonra da makineye attım, leke tamamen çıktı.
  • ben buharlı freşleme şeysinden pek memnun değilim....ya da ben kullanmayı beceremedim...
  • Electrolux cdw2 alım 1 yıldır kullanıyorum performansı süper kuran delikanlı akılı biriydi
    hengi purogramın en performans calısacagını anlatıı bas dügmeye calıstır deyil olay 14 dakikada yıkayıp cıkarıyor bicok camasırıı cok azını 1saat te yıkatıyoruz hem enerji hem zman tasarrufu yapıyor

SES OLAYINA GELİNCE sıkma esnasında tanbura carpan bişey oldugunu kesfettim aynı cocugu aradım arka kapagı söktürdüm tahliye hortumu o gırtlak hortum dedigimiz boruyu fabrika 1 yerden kelepce yapmslar o carpıyorduu orda gördügümüz deliklerden 3.4. yerden bizde bagladıkkk alet saat gibi suan 1400 devirde bile yanında tel konusabiliyon bi sıkınıtı yokk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

bu iki makine arasında hangisini tavsiye edersiniz?
    fiyatları şağı yukarı aynı.bunları seçmemin nedeni buharlı yıkama olayı olması.

LG : http://www.ereyon.com.tr/urun/lg-f14u1jbsk2-10-kg-camasir-makinesi.aspx

Elektrolux :http://www.hepsiburada.com/electrolux-ewf1497cdw2-ultramix-a-50-9kg-1400-devir-camasir-makinesi-p-MTELECEWF1497CDW2

elektroluxteki ultramix özelliği ile LG deki turbowash özelliği aynı mıdır?

servis açısından elktrolux daha avantajli ancak çok ses çıkardığı söyleniyor.lg de olmayan optisense yük sensörü var.ama çok mu gerekli bilmiyorum.

lg ise servisi meçhul ancak steam softener diye bir özelliği var.bu sanırım elektroluxte yok.
    bir çeşit yumuşatma olayı.havlular ve kazaklar için faydalı bir özellik olabilir.

lg deki elektronik panel gözümü korkutuyor.ne kadar çok digital o kadar çok arıza.

tavsiyeniz hangisidir?

Electrolux EWF1408WDL2 vs LG F14U1JBSK2 /// WDL2 alındı

cdw nin üst modeli EWF1408WDL

kardeş ben makinayı alırken 3 seye baktımm
    1=en cok camasırı en ucuz sekilde enkısa zamanda yıkasın
    bunu düşünerek arastırdım Electrolux cdw 2 kazan hacmiherkez söylemesede piyasadaki 10..11 kg makinalara eşit
    adamlar 9 kg yazmıslar makinaya

14 dakikada detarjanı karıtırıp püskürtüyor deterjan lekesi olmadan 400...600 devirde cam gibi cıkarıyor 1000 deviri ve üstünde nerdeyse kurumus cıkarıyor

enerji tasarrufunu zaten sen okumussundurr birde purogramları düzgün kulandınmıı 14 dakada yıkadınmı sıfır enerjii
    benim elektirik param 10 tl düştü eskiyle yeni arasında
    bunu nye dayanarak yazıyorum ben turizimciyim günde 2..3 defa üstümü deyiştiriyorum malum terliyoz kokuyoz bu camasırkar hergün olmasada 2 günde bi makina calısıyor ay boyunca ortalama 20.25 kere makina calısıyor bunların hesabını hep yaptım öyle aldım bu makinayıı
    ben tavsiye edrim

• http://www.hepsiburada.com/electrolux-ewf1404br-a-10-kg-1400-devir-inverter-camasir-makinesi-p-MTELECEWF1404BR bu cihazı almayı düşünüyordum. yıllık enerji tüketimi 232 kwh yazıyor, cdw2 ise 130 civarı. bu fark normal mi acaba ben mi yanlış yorumluyorum kaçırdığımız bir nokta mı var acaba
  • Uzun araştırmalar (Miele ve siemens/bosch gruplarına kadar inceledim) ve kullanıcı yorumlarına bakarak fiyatınıda göz önünde bulundurarak Electrolux EWF1408WDL2 aldım. Daha kargolanmadı ilk kullanımdan sonra yorumlarımı yazarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uovardar -- 15 Şubat 2017; 15:22:55 >
  • Ürün 1 hafta sonra geldi arkadaşlar. Kurulumu yapan servis arızalanan bir ürün olmadığını genelde alan bir daha servis yüzü görmüyor dedi (tabi bu durumdan şikayet etti). Sessiz ve güzel bir ürün bir şikayetimiz yok. Sadece sıkma yaparken bir motor sesi geliyor bunun sebebide makine içine konan yeni tip manyetik tahliye motoruymuş. Çok güçlü bir motor olduğunu ve düğme iğne gibi tahliye borusunu tıkayacak nesleleri bile kırıp attığını söyledi, yani makinenin arıza yapmaması için tasarlanmış önceki makinemizi düşününce artık o sesede katlanacağız :)

Bu arada bir toz çıkmış onu önerdi 6 ayda bir makine içine atıp makineyi boş yıkayınca tüm artık ve kireçleri temizlediğini söyledi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uovardar

Uzun araştırmalar (Miele ve siemens/bosch gruplarına kadar inceledim) ve kullanıcı yorumlarına bakarak fiyatınıda göz önünde bulundurarak Electrolux EWF1408WDL2 aldım. Daha kargolanmadı ilk kullanımdan sonra yorumlarımı yazarım.

Ben de bu modeli düşünüyorum siz nereden ve ne kadara aldınız?
  • Benim de bir yıl oldu çok memnunum.

• sasuta kullanıcısına yanıt
    Gittigidiyor un tekzen mağazasından aldım. 2375 TL + 100 TL puan verdi karta kargo dahil. 1 haftada geldi makine.
  • Bu makineyi almayı düşünüyorum 15 dk gibi kısa programı var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: laplace60d

Bu makineyi almayı düşünüyorum 15 dk gibi kısa programı var mı?

var 14 dakka
  • Cevap için teşekkür ederim
  • laplace60d L kullanıcısına yanıt
    Ayrıca yıkama süresine müdahele edebiliyorsunuz seçilen programın süresini kısaltma veya artırma özelliği var.

TimeManager ile programın süresine makine yerine siz karar verin.
  • İç aydınlatma ile çalıştırdıktan sonra durdurup çamaşır ekleme vardı sanırım (bir kere yapmıştım sanırım.)

• EWF1408WDL2 modelinden alalı8 ay kadar olmuştur eşim çok memnun şimdide anneme alıcaz , almayı düşünenlere tavsiye ederim.
    bir önceki makinemizde Siemensin 8 kg lik modeliydi ve hiç memnun değildik yada şöyle söyliğim elektrolüxden sonra nekadar kötü olduğunuanladık
  • Merhaba arkadaşlar...

Electrolux un bu wdl2 modelinin görüntü olarak aynı olan kurutma makinesini almıştım. Çok güzel fakat tek sorun, dokunmatik çok çok rahat gelmedi bana...

Bu konuda sizin görüşünüz nedir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.