Şimdi Ara

Electrolux Çamaşır Makinesi 4 Yılda Çürüdü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
3.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Elektrikli ocağını almayı düşündüğüm bir firmaydı, şu an vazgeçtim gibi. Servis çok mühim bir konu.
  • Legolas246 kullanıcısına yanıt
    Eyer merkezi bir yerde değilseniz sıkıntı oluyor.
    Gerçi yaşattıkları tecrübeden sonra, her yerde servisleri olsa da benim için fark etmez.
  • Arçeliğin adamı konu açmış çok güzel. Nemli yerde kullan, havalandırma sonra paslandı de. Kullanım kılavuzunu okumadan kullanırsanız herhangi bir cihazı olacağı budur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xStyks kullanıcısına yanıt
    Ben hiçbir markanın adamı olmadım ama, konuya böyle daldığına göre, sen de electroluxün adamı olma potansiyeli oldukça yüksek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herol -- 29 Ağustos 2020; 12:50:54 >
  • candogan62 C kullanıcısına yanıt
    Merhaba Can Bey,

aeg ve elektrolux yeni makinelerinde ismini yanlış hatırlamıyorsam drekt spray olmalı artık kullanmıyorlar nedeni hakkında bilginiz varmıdır.

• MyDrama M kullanıcısına yanıt
    1992 alinmis aeg markali bulasik makinesi kullaniyorum aeg den vazgecmem valla aeg siemens bosch baska marka kullanmayi dusunmuyorum
  • Profilo nofrost buzdolabı bi kaç sene garanti süresi içinde paslandı kaç yerinden.. servis kullanıcı hatası nem varmış dedi ücretli bi şekilde boyarız dedi aynı yerde önceki normal Siemens buzdolabı hiç paslanmadı nofrost geçelim diye profilo aldık aman diyeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akletmeklazım -- 11 Aralık 2020; 19:4:45 >
  • Güncel...

• Bizde 1999 yılında alınmış AEG Lavamat 2120 var. Taş gibi. Paslanma vs olmadı.

AEG - Electrolux grubu sıkıntıları: 1- Servis sayısı çok az. 2- Yedek parça müthiş pahalı. Ben ÇM rulman değişiminde keçe ihtiyaç oldu. Piyasada yok. Arçelik, bosch vs olsa 10-20 keçe. Servis 200 TL dedi. Tanıdık başka bir servis teelfon açtı bize lazım diyerek 120 ye aldık. 3-Ürünler kaliteli...

Şi,imdi ÇM değiştirme düşüncesi var. İthal Bosch - siemens veya elecktrolux...? Ama hangisi? Gönlüm electrolux. Hanım Bosch istiyor :=)

• Derqah D kullanıcısına yanıt

Konu ortada, karar sizin.

• Electrolux Çamaşır Makinesi 4 Yılda Çürüdü
    Electrolux Çamaşır Makinesi 4 Yılda Çürüdü
  • Electrolux çamaşır makinesi var bazen sıkma geçmiyor fişten çekip tekrar takıyoruz çalışıyor sıkıntı ne olabilir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • herol H kullanıcısına yanıt

Konuyu hortlatmış gibi olacağım ama şunun sorumlusu eve gelen temizlikçiler de olabilir arkadaşlar.

Banyodan duş başlığını alırlar sağı solu yıkarlar makineymiş mobilyamış bakmazlar kolayca işini bitirip gitmeye bakarlar.

Bizim de böyle mobilya ve çamaşır makineleri zarar gördü. Üstelik evde olup takip edip uyarmamıza karşın her fırsatta banyo temizliğini böyle yapıyorlardı.

Belki sizde de benzer bir durum sebebiyle alet ıslandığı için böyle bir problem olmuş olabilir diye düşünüyorum.

• Speedy9355 kullanıcısına yanıt

Böyle bir durum söz konusu değil.

Markanın malzeme kalitesizliği bu. Başka bişey değil.

• Bilgilendirme amaçlıdır. Aman dikkat.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.