Şimdi Ara

ELECTRO WIND 2017 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
3
Favori
23.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Benim de ilgilimi çekmeye başladı, kulllanan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QualityDommage

quote:

Orijinalden alıntı: isonery

quote:

Orijinalden alıntı: melek343458

Merhaba. Ben de bunu Çin den getitirecegim. Ama gemi ile gelmesi imkansız.. Gümrükten geçmiyor. Ben de bunu iki parca olarak uçak yolu ile alacağım. Scooter 310$ ekstra olarak iki koltuk, graffity çamurluk ve önüne deriden Çanta da var içinde.. Bunu Türkiye de satan kışılere de Çin den ithal ediyor.. Enayi olmaya gerek yok. 5000 tl yi verene kadar kendiniz alın. Burada bu motorlarda satanlar var onları aradım montajını 60 tl ye yapacaklarını soylediler. Nakliye icin de 365$ odeyecegim. Montaj dahil toplamda bana 2420 tl ye gelecek. Türkiye ye girerken de cok az bi gumrük vergisi kesilecek 30$ ı geçtiği icin. Çin den cok fazla alışveriş yapıyorum. Güvenilir satıcı bulursanız hiçbir sorun olmuyor.. Ben satıcı İle watsaap dan gorusuyorum. İngilizceniz yoksa çeviri programı kullanabilirsiniz. 6 saat, saat farkı var Türkiye ile. En son yine 1300 tl lik bi bebek arabası aldım sadece 60 tl gümrük vergisi odedim. Faturayı da düşük yazdırıp daha az vergi odeyenşer de var. Benım gorustuk un kişinin watsaap numarası bu +008618598243585 ama gemi ile degil uçak ile alacağınızı soyleyin yolsa gumrükte kalır alamazsınız ve iki parca olacağını soyleyin. Kendim monte edeceğim dersiniz. Dediğim gibi enayi olmayın. Yarı parasına kendiniz alın...

ELECTRO WIND 2017

ELECTRO WIND 2017

Merhabalar,
    Biz de heves ettik çift kişilik ön arka amortisörlü olanına ama internetten araştırdığımda vazgeçtim resmen gümrük sıkıntısı yüzünden.Siz gelişmeleri burada yazarsanız bize de yol göstermiş olursunuz.Ben şunu beğendim;firma da güvenilir gözüküyor
    https://www.alibaba.com/product-detail/Gaea-2000w-removable-battery-harley-electric_60662152622.html?spm=a2700.7724857.main07.10.2bd13975olCgxK
    Siz hangi firmayla temas halindesiniz?

Hocam noldu aldınız mı? Almayı düşünüyorum ben de. Bu verdiğiniz linkteki 360-420 dolar olan şey komple araç mı öyleyse çok uygun. Nasıl getirtebiliriz gemiyle gelse ne kadar gümrük vergisi öderiz veya Gümrükten geçmeme durumu var mı?

bunlardan alan bize yardımcı olacak arkadaş varmı burada en az 6 bin çinden 2500-3000 e geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: d4red

quote:

Orijinalden alıntı: QualityDommage

quote:

Orijinalden alıntı: isonery

quote:

Orijinalden alıntı: melek343458

Merhaba. Ben de bunu Çin den getitirecegim. Ama gemi ile gelmesi imkansız.. Gümrükten geçmiyor. Ben de bunu iki parca olarak uçak yolu ile alacağım. Scooter 310$ ekstra olarak iki koltuk, graffity çamurluk ve önüne deriden Çanta da var içinde.. Bunu Türkiye de satan kışılere de Çin den ithal ediyor.. Enayi olmaya gerek yok. 5000 tl yi verene kadar kendiniz alın. Burada bu motorlarda satanlar var onları aradım montajını 60 tl ye yapacaklarını soylediler. Nakliye icin de 365$ odeyecegim. Montaj dahil toplamda bana 2420 tl ye gelecek. Türkiye ye girerken de cok az bi gumrük vergisi kesilecek 30$ ı geçtiği icin. Çin den cok fazla alışveriş yapıyorum. Güvenilir satıcı bulursanız hiçbir sorun olmuyor.. Ben satıcı İle watsaap dan gorusuyorum. İngilizceniz yoksa çeviri programı kullanabilirsiniz. 6 saat, saat farkı var Türkiye ile. En son yine 1300 tl lik bi bebek arabası aldım sadece 60 tl gümrük vergisi odedim. Faturayı da düşük yazdırıp daha az vergi odeyenşer de var. Benım gorustuk un kişinin watsaap numarası bu +008618598243585 ama gemi ile degil uçak ile alacağınızı soyleyin yolsa gumrükte kalır alamazsınız ve iki parca olacağını soyleyin. Kendim monte edeceğim dersiniz. Dediğim gibi enayi olmayın. Yarı parasına kendiniz alın...

ELECTRO WIND 2017

ELECTRO WIND 2017

Merhabalar,
    Biz de heves ettik çift kişilik ön arka amortisörlü olanına ama internetten araştırdığımda vazgeçtim resmen gümrük sıkıntısı yüzünden.Siz gelişmeleri burada yazarsanız bize de yol göstermiş olursunuz.Ben şunu beğendim;firma da güvenilir gözüküyor
    https://www.alibaba.com/product-detail/Gaea-2000w-removable-battery-harley-electric_60662152622.html?spm=a2700.7724857.main07.10.2bd13975olCgxK
    Siz hangi firmayla temas halindesiniz?

Hocam noldu aldınız mı? Almayı düşünüyorum ben de. Bu verdiğiniz linkteki 360-420 dolar olan şey komple araç mı öyleyse çok uygun. Nasıl getirtebiliriz gemiyle gelse ne kadar gümrük vergisi öderiz veya Gümrükten geçmeme durumu var mı?

bunlardan alan bize yardımcı olacak arkadaş varmı burada en az 6 bin çinden 2500-3000 e geliyor

Türkiye fiyatı uçtu buradan alınmaz artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Öncelikle merhaba arkadaşlar. Electrowind markasının Akdeniz distribütörlüğünü aldık 2 ay önce. Öncelikle şunu belirtmeliyim ki Electrowind markası bu tip elektrikli scooter lerin en orjinal markasıdır. diğer markalar ise bizden sonra çıkmıştır. Ürünlerimiz Alman dizaynı olup Çin de üretilip (firmanın kendi fabrikasında) Türkiye' de montajı yapılıyor ve artı olarak hiçbir üründe olmayan 'geri vites ve anahtarsız çalışma' gibi ve daha çok özelliklerimiz bulunmaktadır. Ürünlerimizin fiyatının pahalı gibi görünmesinin tek sebebi yükselen dolar ve euro kurudur. Diğer en basit elektrikli motorların fiyatı bile nerdeyse 4-5 bin tl.
  • ozantasdmr O kullanıcısına yanıt
    Orijinali Alman malı scrooser sizin yaptıklarınız onun taklidi hocam orijinalinin fiyatları 6000 dolar :)

https://scrooser.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canlee89 -- 16 Aralık 2017; 13:58:29 >
  • ozantasdmr O kullanıcısına yanıt
    Yeriniz nerede showroom
  • ELECTRO WIND 2017
    kızım çok istedi onu bindirmek için aldım önüme alıp yavaş yavaş gezdiriyorum
    95+24 kg yani iki kişi garaj rampasını 20 km ile çıkıyor 39 km yapıyor en son
    düşme işi biraz kullanıcıya bağlı bence çok basit kullanımı
    bu arada ruhsat ta çıkardım verilen evraklarla kolayca hallettim bir polis gelip sorun çıkarmasın diye
    daha tam olarak bir şarj ile kaç km yapıyor deneyemedim
    alarm güzel çalışıyor itekleyerek götürülmesin diye fren yapıyor ama iki kişi kucaklar ise yapacak bir şey yok :)55 kg civarı
    ben aldım ama sırf eğlence olsun diye yani tarzı hoşuma gittiği için sürekli kullanacak birisi için 50 cc benzinli daha mantıklı tabi

• ikinci el bulsakda alsak
  • hala satılıyor mu bu? fiyatlar uçmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

hala satılıyor mu bu? fiyatlar uçmuş.
    Fiyatı uçmayan bir şey kaldı mı bu memlekette ? Satılıyor ama eski cazibesi kalmadı

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.