Şimdi Ara

ELEAGUE Major – Atlanta 2017 [Ana Konu] (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.479
Cevap
7
Favori
39.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TITAN

aptal MSL ya ciddiyim aptal durmadan b de zıplayarak HS yiyip ölüyor abi orada pro match oynuyon allah aşkına sanki global mm

14-15'ken yaptıkları push çok iyiydi ama
  • İte kaka kazandi North
  • North bu oyunla daha fazla ilerleyemez HR 5v2 vermese maç kopar giderdi. msl saçmalamaya devam ediyor b de sürekli zıplayıp düştü
  • Young boy güzel enerji veriyor takima yine iyi sirtladi.
  • emil daha ne kadar maçı kurtarcak merak konusu. şu konfig'in düşüşü acayip ya, 1 sene önce her maç 30 vuran adam şimdi zar zur 15 i buluyor.
  • Kevin GroBkreutz kullanıcısına yanıt
    13-12 ya da 13-13 iken 2v1 kaldıklarında MSL, Cajunb'yi bekleyip tek oynamasaydı belki o pusha gerek bile kalmayacaktı Onu kaybedince ecoya kalmışlardı. Zor oldu ama devam ettiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kevin GroBkreutz

quote:

Orijinalden alıntı: TITAN

aptal MSL ya ciddiyim aptal durmadan b de zıplayarak HS yiyip ölüyor abi orada pro match oynuyon allah aşkına sanki global mm

14-15'ken yaptıkları push çok iyiydi ama

orası iyiydi ama çoğu avantajlı pozisyonu bot gibi düşmana hediye etmesi bu gerçeği değiştirmiyor
  • 0-3 keşke HR bassaydım ya aklımda vardı ama G2 bastım
  • Dosia hareketleri kes ya. Adam espor trolü oldu
  • 4vs4 oldu heralde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • günün maçı natus- sk

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • NT Gambit. Pasha AWP de çok beğendim Snax ile güzel entry aldılar
  • Astralis alır mı ne diyorsunuz? 60 liram astralise bağlı
  • g2 ne yapıyor???
  • Astralis alır götürür
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kevin GroBkreutz

g2 ne yapıyor???

Seyirci kıvamındalar maç gitti çoktan
  • Abicim smithzz'i sempatik bulurum bence iyi de bir insana benziyor ama gözünüzü seveyim adam kötü oynuyor kötü ya. Arkadaşım zor mu normal bi awper bulmak bakın star awper değil normal bir awper diyorum. Koçluğu falan düşünsün artık ama anlasın böyle olmadığını artık. Bu turnuvayı bir şekilde kazansalar dahi fikrim değişmeyecek.

Aziz Yıldırım'a döndü iyice

Gerçi niye takıyorsam, Fransız takımlarını sevmem zaten smithzz'i takımda tutsunlar 10 yıl daha turnuva falan kazanamasınlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anasının kuzusu

Abicim smithzz'i sempatik bulurum bence iyi de bir insana benziyor ama gözünüzü seveyim adam kötü oynuyor kötü ya. Arkadaşım zor mu normal bi awper bulmak bakın star awper değil normal bir awper diyorum. Koçluğu falan düşünsün artık ama anlasın böyle olmadığını artık. Bu turnuvayı bir şekilde kazansalar dahi fikrim değişmeyecek.

Aziz Yıldırım'a döndü iyice

Gerçi niye takıyorsam, Fransız takımlarını sevmem zaten smithzz'i takımda tutsunlar 10 yıl daha turnuva falan kazanamasınlar

KennyS e göre en iyi awp smithzz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• G2 neden Traini banlamaz mantık vermek zor gerçekten. Astralisin en iyi maplerinden biri. Smithzz vasat oyununa devam ediyor herzamanki gibi. gg wp astralis
  • Yayınların net saatlerini bilen varmı gün içinde
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.