Şimdi Ara

ELEAGUE Major – Atlanta 2017 [Ana Konu] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.479
Cevap
7
Favori
39.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Mousesports vs HellRaisers > Oranım %55 mousesports gelecek map çok önemli.
    NaVi vs EnVyUs > %65 NaVi bence ctde çok iyi oynuyor. NaVi galibiyete çok yakın.
    FaZe vs SK > %70 SK. Organize oynayan SK var bu maçı da kazanacaklarını düşünüyorum.
    FlipSid3 vs Liquid > %55 FlipSid3. Liquide göre F3 daha toplu bir görüntü sergiliyor map çok önemli.
    North vs Fnatic > %70 North. geçen maçı kaybetmişlerdi. Fnatic dağınık bir görüntü sergiliyor. North kazanır.
    OpTic vs Astralis > %55 Astralis. 2 takımda çok iddialı OpTic dün VP karşısında çok iyi oyun sergilemişti. Astralis çok kötü oynamıştı. Günün en iyi maçı çok riskli. Astralis biraz daha yakın.
    GODSENT vs Gambit > %55 Gambit. Turnuvaya çok iyi hazırlanmışlar North karşısında çok iyi oyun sergilediler çok riskli bir maç herşey olabilir.
    Virtus.Pro vs G2 > %51 VP. 2 takımda çok iyi keyifli maç olur

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

konu sahibi arkadaşa çok teşekkürler, çok hızlı şekilde güncelliyor konuyu, sanki bu iş için doğmuş.

Rica ederim hocam hep birlikte izliyoruz zaten bir şey oldukça güncelliyorum
  • Çoğu tahmin güzel. Astralis optici ezer geçer. North Fnatic %70 olamaz kafa kafaya gider. Gambit GODSENT'in rakibi olamaz. Bunlar haricinde mantıklı tahminler. Günün en zzevkli maçı Vp-G2 olur , tam kafa kafaya maç her sonuca açık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YüzüğüKayıpFrodo

quote:

Orijinalden alıntı: can_celik

nv 15-7 iken adamın üstüne basıp 4v1 verdi sırf bu hatadan dolayı liquid kazansın nv kafasını taşlara vursun istedim ama olmadı :D

5vs1 almadımı jdm

aynen 1v5 miş. skor 15-9 iken liquid bildiğin maçı bıraktı hatta c4'ü mid'e sokup düşürdüler teslim olur gibi. buna rağmen nv rakibi küçümseyip pushladı jdm'e ace yaptırdı. keşke kaybetselerdi bu maçı :(
  • böle bir bet yaptım sizce nasıl tutar mı ?

ELEAGUE Major – Atlanta 2017 [Ana Konu]
  • navi mağlubiyset almadan şampiyon olacak öncesinde söylemiştim yine söylüyorum
  • Bu arada Gambit takiminin videolari baya eğlenceli. Ayni şekilde Zeus'ta güzel videolar çekiyor.

• ChrisJ 1hp ile dönebilecek maçı uzatmadan bitirdi.
    mousesports vs. HellRaisers (16-7)
  • happy kadar baiter adam görmedim
  • Bu etiketi hemen satsam mı ? 17.5 tl şuan

ELEAGUE Major – Atlanta 2017 [Ana Konu]
  • Envyus beklenildiği gibi şaşirtmiyor hiç
  • NaVi çok sağlam oynuyor. Adamsınız <3
    Natus Vincere vs. EnVyUs (16-6)
  • [Mb] kullanıcısına yanıt
    Satın bence.
  • [Mb] kullanıcısına yanıt
    bence sat,turnuvanın son günleri indirim olabilir ozaman %75 düşer fiyatlar
  • Paramparça oldu envyus
  • Hocam 5 majordur nerdeyse full izlememe rağmen hiç kutu çıkartamadım şansızlık üzerine tüyo verebilirim :)
  • Bence NaVi namağlup şampiyon olacak yazıyorum buraya :D
  • Tamamdır hocam. Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [Mb] -- 23 Ocak 2017; 20:6:28 >
  • Çekişme olmuyor maçlarda, bir takım ağır basıp kopup gidiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taco bende diyorum neden sürekli şapka takiyor adamin şapkasiz resmi yok Saçlar gitmiş meğerse genç yaşta
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.