Şimdi Ara

The Elder Scrolls Online [ANA KONU] (434. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.458
Cevap
88
Favori
346.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 432433434435436
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni bagimliligim bu oldu, 2 haftadir uykusuz gece gunduz oyun oynuyorum. NA serverinda 35 level Stamina NightBlade'im simdilik quest yapip dungeon takiliyorum amacim PvP yapmak varsa tavsiyelerinizi alirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Numan

Yeni bagimliligim bu oldu, 2 haftadir uykusuz gece gunduz oyun oynuyorum. NA serverinda 35 level Stamina NightBlade'im simdilik quest yapip dungeon takiliyorum amacim PvP yapmak varsa tavsiyelerinizi alirim :)
    Hocam Türkiyeden bağlanıyorsan Na sunucusunda pvp yapmak biraz zor olabilir pingden dolayı.
  • Türk guildi var mı arkadaşlar??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hudut34

Hocam Türkiyeden bağlanıyorsan Na sunucusunda pvp yapmak biraz zor olabilir pingden dolayı.

Alıntıları Göster
    ABD'deyim hocam, yine de ara ara lag sikintisi oluyor
  • Selam beyler oyunu indirimde almayı düşünüyorum da sizce oyunun gidişatı nasıl, P2W gibi bir olay var mı ve parasına değer mi. Bir de oyunun yanına almam gereken DLC gibi birşey varsa söyler misiniz

• Ah bee... Az mı oynadık. Az mı sabahladık skin açacağız, item düşüreceğiz diye. Ne günlerdi be. Muazzam ötesi oyun, zamanınız varsa alın oynayın her saniyesine değer. Şimdi ağlayacağım valla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: arsenikq

Selam beyler oyunu indirimde almayı düşünüyorum da sizce oyunun gidişatı nasıl, P2W gibi bir olay var mı ve parasına değer mi. Bir de oyunun yanına almam gereken DLC gibi birşey varsa söyler misiniz
    Hayır oyunda p2w yok. Oyun içinde parayla sadece dlc ve kozmetik gibi şeyleri satın alabiliyorsunuz. DLCleri gold kasarsanız başka oyunculardan Gold karşılığında alabilirsiniz, dilerseniz parasını verip alırsınız size kalmış. Oyunun başlangıcı için ana oyun yeterli olacaktır ama " The Elder Scrolls Online - Elsweyr Satın Alın
    Includes The Elder Scrolls Online base game, the Elsweyr, Morrowind and Summerset Chapters " şunu satın almanızı öneriyorum. Ana oyunu ve büyük ek paketleri kapsıyor bu. Link yoktu, oyunun sayfasına girdiğinizde görürsünüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Hayır oyunda p2w yok. Oyun içinde parayla sadece dlc ve kozmetik gibi şeyleri satın alabiliyorsunuz. DLCleri gold kasarsanız başka oyunculardan Gold karşılığında alabilirsiniz, dilerseniz parasını verip alırsınız size kalmış. Oyunun başlangıcı için ana oyun yeterli olacaktır ama " The Elder Scrolls Online - Elsweyr Satın Alın
    Includes The Elder Scrolls Online base game, the Elsweyr, Morrowind and Summerset Chapters " şunu satın almanızı öneriyorum. Ana oyunu ve büyük ek paketleri kapsıyor bu. Link yoktu, oyunun sayfasına girdiğinizde görürsünüz.

Alıntıları Göster
    Hocam sorması ayıp olmazsa ELSWEYR topraklarına ulaşabildiniz mi nasıldır oralar atmosfer mekanlar görevler anlatacağınız bilgiler olursa beklerim. Lvl 30-35 sınırı derken oraların kedigilleri vahşidir diyorlar sonra yemesinler bizi :)
    https://www.elderscrollsonline.com/en-us/news/post/56409 Şöyle bir haberi düştü sormak istedim. Hiç gereği yokken sırf merakımdan TES Skyrim & Oblivion açlığımızdan dolayı son indirimlerde SUMMERSET almış bulundum, zaten şu an iyi bir indirim gelmeden ELSWEYR'e dokunamam eh yine merak ediyorum işte nasıldır diye.

• Ravenholm kullanıcısına yanıt
    Güneşli ve sıcak bir coğrafya. Mimarisi görkemli ve mistik. Bu durum coğrafyayı oldukça ilginç kılıyor, çok güzel mekanlarda şehirlerde dolaşıyoruz.

Ben hikayeyi kötü bağlarlar diye korkuyordum ama onu da güzel bağlamışlar. Ejderhaların dönüşü lorea güzel yedirilmiş. Bir de Khajitler sürekli ot çekiyormuş gibi konuşuyorlar, ilginç karakterler var. İlginç yaratıklar da olduğunu söylemek mümkün, collection paketi ile beraber gelen binek mesela. Kedigillerden ilginç bir yaratık ama zamanla ehlileştirilip binek olarak kullanılmış.

Son olarak da ejderhaları tam olarak öldüremiyoruz. Tam bitiremediğim için net konuşmayayım ama karşılaştığım kadar sadece insanları koruyup onları kaçırabiliyoruz. Bunu da Ejderdoğan olmamamıza bağlıyorum. Sonunu nasıl bağlarlar baya merak ediyorum.

• quote:

Güneşli ve sıcak bir coğrafya. Mimarisi görkemli ve mistik. Bu durum coğrafyayı oldukça ilginç kılıyor, çok güzel mekanlarda şehirlerde dolaşıyoruz.

Ben hikayeyi kötü bağlarlar diye korkuyordum ama onu da güzel bağlamışlar. Ejderhaların dönüşü lorea güzel yedirilmiş. Bir de Khajitler sürekli ot çekiyormuş gibi konuşuyorlar, ilginç karakterler var. İlginç yaratıklar da olduğunu söylemek mümkün, collection paketi ile beraber gelen binek mesela. Kedigillerden ilginç bir yaratık ama zamanla ehlileştirilip binek olarak kullanılmış.

Son olarak da ejderhaları tam olarak öldüremiyoruz. Tam bitiremediğim için net konuşmayayım ama karşılaştığım kadar sadece insanları koruyup onları kaçırabiliyoruz. Bunu da Ejderdoğan olmamamıza bağlıyorum. Sonunu nasıl bağlarlar baya merak ediyorum.
    Sonu güzel bağlanıyor ama hikaye burada bitmiyor. Bu sene ejderin yılı olduğu için, geriye kalan DLC’ler ile hikayeyi dallandırıp budaklandıracaklar muhtemelen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

Sonu güzel bağlanıyor ama hikaye burada bitmiyor. Bu sene ejderin yılı olduğu için, geriye kalan DLC’ler ile hikayeyi dallandırıp budaklandıracaklar muhtemelen.

Alıntıları Göster
    Umarım Dlcler ek paketi alanlara bedava şekilde verilir. Plus olduğu için her türlü oynarım ama sonuçta sahip olmak daha güzel.

• quote:

Umarım Dlcler ek paketi alanlara bedava şekilde verilir. Plus olduğu için her türlü oynarım ama sonuçta sahip olmak daha güzel.

Alıntıları Göster
    Hepsi ayrı ücretli olacak, o sistem değişmedi, hep aynı maalesef. Keşke GW2’deki gibi olsa...

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

Hepsi ayrı ücretli olacak, o sistem değişmedi, hep aynı maalesef. Keşke GW2’deki gibi olsa...

Alıntıları Göster
    Bethesda biliyor nasıl para kazanılacağını.

• herkese selam bir kaç sorum olacak cevaplarsanız sevinirim ben bir wow oyuncusu olarak bu arada rus hesapla oynuyorum aylık 40 tl civarı veriyorum ve eso denemek istiyorum çün ki belli bir noktadan sonra sıkılmaya başladım wow dan ve haftada 20 saat kadar vakit ayırabiliyorum game time için gold kasmaya vakit ayırmak istemiyorum arada nefes almak için durmak istiyorum ama bu seferde para verdin oyna diye dürtüyor şeytan :D neyse esas konuya dönüp soruyu sorayım eso şuan steamde 50 tl fiyatta
    1.50tl lik paketi almalımıyım yada 290 tl verip Elsweyr, Morrowind ve Summerset olan paketimi almalıyım
    2.alsam ne artısı olucak sanırım birde ayrı dlc ler varmış onlarda ne ki onlar içinde ayrı paramı vericem
    3.wow pvp sini beğenmiyorum iki oyununda pvp sini oynayan varsa kıyaslama yapabilir mi
    4.hard core bir oyuncu değilim ama oyun oynamayı çok severim ve boş vakitlerimde sadece oyun oynarım sizce bu saatten sonra benim gibi bir oyuncu eso ya başlamalı mı
    5.eso nun daha ne kadar ömrü var wow gibi uzun seneler sürer mi
    6.wow u tek oynuyorum eso tek oynanır mı
    cevaplar için şimdiden teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guneyayhan -- 8 Haziran 2019; 14:45:38 >

• guneyayhan G kullanıcısına yanıt
    1. Oyunu alıp beğenmezseniz ek paketlere boşa para vermiş olursunuz. Ama beğenirseniz de sonra ek paketleri toplamak ile uğraşırsınız. 2. Paket bence fiyat performans olarak daha iyi ama siz bilirsiniz.

2. 2. Olanı alırsınız ek paketleri içeriyor. Ek paketler yeni hikayeler, yeni haritalar, yeni skiller ve yeni karakter sınıfları gibi özellikleri içerir. Artıları bunlar.

3. Eso pvpsi çok keyifli. Oyunda yok yok neredeyse. Single olarak ana hikayeyi deneyim ediyorsunuz. Coop olarak trial ve dungeon giriyorsunuz. PvP olarak ise Battlegrounds giriyorsunuz. 4 kişilik 3 grup farklı oyun modlarında mücadele ediyor. Ya da Cyrodiil denen büyük PvP alanına girip yüzlerce oyuncu ile kale savaşları yapıyorsunuz. Sezon sonunda en çok puan toplayan takım o mapin kazananı oluyor, o takımın en çok puan toplayan oyuncusu ise tahttan indirilene kadar imparator oluyor. Tabi o sezonu kazananlar belli ödüller ve bonusların sahibi oluyor. PvP az buçuk böyle ama sezonun uzun sürdüğünü ve mücadelenin güzel olduğunu söyleyebilirim. PvP guildleri bile var, onlara katılıp organize şekilde saldırmak mümkün.

4. Ben de boş zamanlarımda oyun oynayan bir insanım ve yeterli oluyor. Ama kötü tarafı şu ki ESO yüzünden başka oyun oynayamıyorum. Daha doğrusu ben istemiyorum, bağımlı yapıyor.

5. Ömrü çok uzun, oyun şu hali ile bile +500 saat garanti oynatır. Kaldı ki içerik gelmeye devam ediyor oyuna.

6. Yukarıda yazdım, oyunun büyük bölümünü tek oynayabilirsiniz. Ama coop isteyen dungeonlar var, trialler var. Oralara mecbur grup ile gireceksiniz. PvP de keza öyle, grup olarak oynamak zorundasınız.

• quote:

1. Oyunu alıp beğenmezseniz ek paketlere boşa para vermiş olursunuz. Ama beğenirseniz de sonra ek paketleri toplamak ile uğraşırsınız. 2. Paket bence fiyat performans olarak daha iyi ama siz bilirsiniz.

2. 2. Olanı alırsınız ek paketleri içeriyor. Ek paketler yeni hikayeler, yeni haritalar, yeni skiller ve yeni karakter sınıfları gibi özellikleri içerir. Artıları bunlar.

3. Eso pvpsi çok keyifli. Oyunda yok yok neredeyse. Single olarak ana hikayeyi deneyim ediyorsunuz. Coop olarak trial ve dungeon giriyorsunuz. PvP olarak ise Battlegrounds giriyorsunuz. 4 kişilik 3 grup farklı oyun modlarında mücadele ediyor. Ya da Cyrodiil denen büyük PvP alanına girip yüzlerce oyuncu ile kale savaşları yapıyorsunuz. Sezon sonunda en çok puan toplayan takım o mapin kazananı oluyor, o takımın en çok puan toplayan oyuncusu ise tahttan indirilene kadar imparator oluyor. Tabi o sezonu kazananlar belli ödüller ve bonusların sahibi oluyor. PvP az buçuk böyle ama sezonun uzun sürdüğünü ve mücadelenin güzel olduğunu söyleyebilirim. PvP guildleri bile var, onlara katılıp organize şekilde saldırmak mümkün.

4. Ben de boş zamanlarımda oyun oynayan bir insanım ve yeterli oluyor. Ama kötü tarafı şu ki ESO yüzünden başka oyun oynayamıyorum. Daha doğrusu ben istemiyorum, bağımlı yapıyor.

5. Ömrü çok uzun, oyun şu hali ile bile +500 saat garanti oynatır. Kaldı ki içerik gelmeye devam ediyor oyuna.

6. Yukarıda yazdım, oyunun büyük bölümünü tek oynayabilirsiniz. Ama coop isteyen dungeonlar var, trialler var. Oralara mecbur grup ile gireceksiniz. PvP de keza öyle, grup olarak oynamak zorundasınız.
    Dlc ve ayrıca bazı ek içerikler daha varmış 290 tl lik olanı alınca hepsine mi sahip olucam yani yoksa o içerikler ayrımı bir tek onu anlamadı hani binek yada kozmetik gibi değil pvp ve zindanlarla alakalı içeriklermil öyle okumuştum cvp ladığın için çok sağol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guneyayhan -- 8 Haziran 2019; 16:38:37 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: guneyayhan

Dlc ve ayrıca bazı ek içerikler daha varmış 290 tl lik olanı alınca hepsine mi sahip olucam yani yoksa o içerikler ayrımı bir tek onu anlamadı hani binek yada kozmetik gibi değil pvp ve zindanlarla alakalı içeriklermil öyle okumuştum cvp ladığın için çok sağol

Alıntıları Göster
    Ayrı onlar. Ek paketler oyuna gelen büyük genişleme paketleri, bunlar ile bol içerik geliyor. Bunun dışında oyun içi satılan küçük Dlcler var. Bunlar da oyuna yeni harita ve yeni hikaye ekliyor, ek paketten farkı küçük çaplı olması. Onları da Crown denen oyun içi para ile alabiliyorsunuz. Ya da Eso Plus aboneliği yaparsanız oyuna gelmiş ve gelecek olan tüm dlclere erişebilirsiniz. Ayrıca bir sürü ek özelliği var. Özellikle crafterlar için eso plus büyük önem arz ediyor çünkü sınırsız craft malzemesi taşıyan bir çanta veriyor. Ama büyük ek paketler eso plusa dahil, o konuda uyarıda bulunayım. Onları Steam'den satın almak zorundasınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cheryl Mason -- 8 Haziran 2019; 16:58:29 >

• Çok soru soruyor gibi olucam ama bu crown nasıl kazanıyoz oyun içinde görevle filan mı diyelim 290 tl lik olanı aldım geri kalanıda crown kastım aldım başka birşeye para vermeme gerek varmı çün ki sanki wow un aylık üyeliği daha ucuza gelicekmiş gibi geldi bana oyun sanki sürekli bi yerden para koparmaya çalışıyo gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: guneyayhan

Çok soru soruyor gibi olucam ama bu crown nasıl kazanıyoz oyun içinde görevle filan mı diyelim 290 tl lik olanı aldım geri kalanıda crown kastım aldım başka birşeye para vermeme gerek varmı çün ki sanki wow un aylık üyeliği daha ucuza gelicekmiş gibi geldi bana oyun sanki sürekli bi yerden para koparmaya çalışıyo gibi
    Crown steam sayfasına girerseniz oyunun, oradan satın alınıyor. Bir de Eso Plus üyeleri ay başına 1650 kazanıyor. Kasılan bir şey değil. Bir de wow aylık üyelik zorunlu, almazsanız oynayamazsınız. Eso ise satın almanız yeterli. Ana oyunun kendisi bile zaten yukarıda saydığım şeyleri veriyor. Ekstra şeyleri isterseniz para ödersiniz. Ya da mesela oyunda gold kasıp, gold karşılığında diğer oyunculardan crown alabilirsiniz. Bunun ticareti dönüyor oyunda. Daha sonra crown ile sizde olmayan dlcleri edinmeniz mümkün.

Yani aylık üyelik falan ekstra şeyler. Esoyu satın almanız yeterli.

• Anladım teşekkürler tekrar

• 
Sayfa: önceki 432433434435436
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.