Şimdi Ara

The Elder Scrolls Online [ANA KONU] (193. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.458
Cevap
88
Favori
346.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: thepunisherWZ

Arkadaşlar yakın zamanda oyuna başlamayı planlıyorum, konu içinde arayamadım, ilk sayfada da bulamadım:

Oyunda hesap/karakter açabilmemiz için Standart Edition paketini mi almamız şart?Yoksa sadece Time Card alınca hesabımız olmuş oluyor mu?

Betasını oynadım, beta client baya yüklü bir yükleme yaptı 20 GB'dan fazladır, o client ile oynanabiliyor mu güncelleyince?

60 Günlük zaman kartına 100 liradan daha ucuza sahip olabilme şansımız yok mu?

Kısaca cevaplandırabilirseniz çok sevinirim teşekkürler.

Haliyle Standard Edition almak gerekiyor. İçinden çıkan aktivasyon koduyla oyunu hesaba tanıtıyorsun. Time Card ile oyun süresi satın alıyorsun. Şu anda alırsan oyun ile birlikte Time Card bedavaya geliyor.

Bildiğim kadarıyla beta client ile oynanmıyor. Bir de yükleme aşamasında server seçimi var. Bu önemli. Çünkü Amerika serverı ile yükleyince Avrupa'da oynanmıyor. Avrupa serverı ile yükleyince de Amerika'da oynanmıyor.

Time Card'a 100 liradan aşağıya sahip olamazsın ama başta da belirttiğim gibi şu anda Time Card oyunun yanında hediye geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakande84 -- 26 Haziran 2014; 6:04:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: thepunisherWZ

Arkadaşlar yakın zamanda oyuna başlamayı planlıyorum, konu içinde arayamadım, ilk sayfada da bulamadım:

Oyunda hesap/karakter açabilmemiz için Standart Edition paketini mi almamız şart?Yoksa sadece Time Card alınca hesabımız olmuş oluyor mu?

Betasını oynadım, beta client baya yüklü bir yükleme yaptı 20 GB'dan fazladır, o client ile oynanabiliyor mu güncelleyince?

60 Günlük zaman kartına 100 liradan daha ucuza sahip olabilme şansımız yok mu?

Kısaca cevaplandırabilirseniz çok sevinirim teşekkürler.

Beta clientla oynayabilirsin launcherin güncelleme yapmasını bekle.

60 günlük süreyi 55 liraya almıştım kinguinden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu nasıl alıntı yapmaktır biraz dikkat edin.

• Benim anlamadığım kinguin de oyun + 3 aylık oyun süresi 56 dolar iken yani toplamda 115 TL gibi bir rakama denk geliyorken sadece oyunun kendisine ve 1 aylık ücretisiz erişimine 170-200 TL nasıl veriyorsunuz anlamıyorum.

Bilmiyorsunuz diyeceğim ama elli kere anlattık size nereden alacağınızı.

Bu kadar uzatacağınıza kinguin.us sitesine girip oyunu alırsınız ya da susarsınız. Neyin derdini anlatıyorsunuz anlamıyorum.
  • Çok teşekkür ederim cevaplarınız için.Önümüzdeki ay içerisinde başlamış olurum umarım.
  • Maddi durumunuz iyi değilse bu oyuna bulaşmayın derim.

Oyunun aylık ücreti var malum.

F2p tipi oyunlara yönelmenizi tavsiye ederim.Ama beleş oyunlarda da para harcamadan bir noktaya gelinemiyor.

Sonuç olarak paranız yoksa mmorpg lerden uzak durun
  • quote:

Orijinalden alıntı: dannyarcher

Maddi durumunuz iyi değilse bu oyuna bulaşmayın derim.

Oyunun aylık ücreti var malum.

F2p tipi oyunlara yönelmenizi tavsiye ederim.Ama beleş oyunlarda da para harcamadan bir noktaya gelinemiyor.

Sonuç olarak paranız yoksa mmorpg lerden uzak durun

Tabii maddi duruma göre hareket etmek lazım ama şu anda piyasada kaliteli bir F2P yok maalesef. F2P adı altında size ücret ödetiyorlar sonuçta ek içerik için büyük bir bölümünde. Neverwinter misal. Çok reklam yaptılar ama hiçbir şekilde devamlılığı olamadı. Onda da yine F2P idi ama eşya için para ödüyordunuz.

• Arkadaşlar birşey öğrenmek istiyorum oyunda tüm tamriel haritası açıkmı ? Örneğin oyunun başında morrowind'e geçebilirmiyiz. Tanıtım videolarında tüm tamriel'in olduğu söyleniyordu. Bazı sitelerde tüm haritanın açık olmadığına dair şeyler okudum o yüzden soruyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Codest

Arkadaşlar birşey öğrenmek istiyorum oyunda tüm tamriel haritası açıkmı ? Örneğin oyunun başında morrowind'e geçebilirmiyiz. Tanıtım videolarında tüm tamriel'in olduğu söyleniyordu. Bazı sitelerde tüm haritanın açık olmadığına dair şeyler okudum o yüzden soruyorum.

Aslında tüm Tamriel açık. Ancak factionlar arası savaş olduğu için sadece kendi factionundaki alanlarda oynayabiliyorsun. Bütün factionlarla oynamak istersen tüm Tamriel açık. Şöyle bir güzellik var yanlız. Oyunda farklı factionların dungeonlarını ışınlanarak yapabiliyorsun.
  • hakande84 H kullanıcısına yanıt
    Tüm tamriel açık değil.

ilerleyen aylarda 2-3 ayda bir bölge açılacak ve arkadaşın sorduğu Morrowind kısmı tam anlamıyla açık değil.Sadece Ebonheart rıhtımı ve ufak bir toprak parçası açık.

Tüm tamriel açık olmuş olsaydı şu anda hala quest yapıp level atlamak ile meşgul olurduk .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

Tüm tamriel açık değil.

ilerleyen aylarda 2-3 ayda bir bölge açılacak ve arkadaşın sorduğu Morrowind kısmı tam anlamıyla açık değil.Sadece Ebonheart rıhtımı ve ufak bir toprak parçası açık.

Tüm tamriel açık olmuş olsaydı şu anda hala quest yapıp level atlamak ile meşgul olurduk .

Doğrudur

• Arkadaşlar teşekkürler.
  • Arkadaşlar veteran 5 te oyunu bıraktım bunalıp herhangi bir gelişme var mı veteran rankler hakkında
  • quote:

Orijinalden alıntı: can_38

Oyuna yeni başlayan arkadaşlara nacizane birkaç tavsiye.....

1-Level 50 olduk,ana hikayeyi'de bitirdik diye oyun bitti zannetmeyin. Aslında orası, oyunun tamda başladığı yer......
    2- Oyunun ana şehri olan imperial city hala kapalı.Kanımca orası açıldığında kopacak curcuna.
    3- Sizin ilk hedefiniz olabildiğince hızlı Veteran 12 olup, kendinize sağlam bir guild bulmak olmalı.
    4- Oyunun aktığı yer PvP desek yalan olmaz. Guild üyesi olmanız burası için çok önemli. Yoksa tek başına cyrodill; yutar adamı :)

BSC haberini kopyala yapıştır çok zekice

• quote:

Orijinalden alıntı: All Hail The King

quote:

1-Level 50 olduk,ana hikayeyi'de bitirdik diye oyun bitti zannetmeyin. Aslında orası, oyunun tamda başladığı yer......
    2- Oyunun ana şehri olan imperial city hala kapalı.Kanımca orası açıldığında kopacak curcuna.
    3- Sizin ilk hedefiniz olabildiğince hızlı Veteran 12 olup, kendinize sağlam bir guild bulmak olmalı.
    4- Oyunun aktığı yer PvP desek yalan olmaz. Guild üyesi olmanız burası için çok önemli. Yoksa tek başına cyrodill; yutar adamı :)

Ben bu yazıyı 25 haziranda yazmışım,BSC 27 haziranda yayınlamış o yazıyı.......Birader!!!! sen hangi türden bir canlısın.........Pardon ama.........

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: All Hail The King

quote:

Ben bu yazıyı 25 haziranda yazmışım,BSC 27 haziranda yayınlamış o yazıyı.......Birader!!!! sen hangi türden bir canlısın.........Pardon ama.........

BSC senden mi çaldı şimdi ?

• Optimizasyon hakkında bilgi verebilecek var mı ? MSI Ge60 var elimde 2gb ddr5 gtx660m ekran kartı , i7-3630qm işlemci , 8 gb ram var sıkıntı yaşar mıyım acaba ? Skyrimde herhangi bir sıkıntı yaşamamıştım.Kpss sonrası başlamayı düşünüyorum da.
  • dogii kullanıcısına yanıt
    Yaşamazsınız.

grafik ayarlar oldukça detaylı ve o parçalarla muhtemelen orta yüksek ayarlarda rahatça oynarsınız.
  • Arkadaşlar elimde içi neredeyse boş bir hesap var.Kısa bir süre oynayıp bırakmak zorunda kalmıştım oyunu, zaman sıkıntım var biraz ve bu kadar az süre oynayıpda aylık ücret ödeyecek durumda değilim malesef.Oyuna başlamayı düşünen varsa uygun fiyata bırakabilirim.Hesapta oyun süresi bulunmamaktadır.
  • Betada pek hoşuma gitmemişti oyun. Alıp denemek istiyorum bir yandan ama pek zamanda olmuyor :)
    Merakla beklediğim bir oyundu gerçi..

Keşke F2p çıksaydı.

Ben GW2 den devam en iyisi zamanım olsada olmasa rahat oynanan bir oyun gw2.
  • 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.