Şimdi Ara

Elden Ring & Shadow of the Erdtree (21.06.2024) [PS ANA KONU] (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.286
Cevap
103
Favori
331.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elden Ring gets a PEGI 16 Provisional Rating on the official Bandai Namco Website

https://gamingroute.com/elden-ring-gets-a-pegi-16-provisional-rating//

• quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

Elden Ring gets a PEGI 16 Provisional Rating on the official Bandai Namco Website

https://gamingroute.com/elden-ring-gets-a-pegi-16-provisional-rating//

Yazın çıkarsa çok iyi olur bol bol keşfederek oynarım

• Artık oyun hakkında bilgi / oynanış / çıkış tarihi alabilsek keşke. :)

@Ocelot-

• Oynanış görsek yeter.
  • Jeff Grubb'a göre Mart ayı sonunda yeni Elden Ring haberleri

New Elden Ring news by the end of March, according to Jeff Grubb

Elden Ring konusunda Starfield'den çok daha "emin" olduğunu söyleyen endüstri uzmanı, "çeşitli kaynaklardan" gelen bazı yeni bilgiler edindiğini açıkladı. : O belirtti

"Onlar [kaynaklar] Beni Elden Halka Mart ayı sonuna kadar olacağını güven verdi."

Daha sonra orada hiçbir şeyin değişmediğini ama aynı zamanda hiçbir zaman yapıştırılmadığını veya kesinlikle% 100 olmadığını açıkladı. Şöyle devam etti:

"Bunu defalarca söyledim [...] Hiçbir zaman kesin bir randevum olmadı, emin olmak için bazı nedenlerim oldu Bu şekilde ifade etmeye çalışıyorum ve boşluk bıraktığını biliyorum ve insanlar bu boşlukları dolduruyor ve bunun arkasında daha fazlası olduğunu düşünüyorlar. "

Kısa bir süre sonra şöyle dedi:

"Kendime güvenmek için yeterince biliyorum, ancak Nisan ayına girerse özür dilerim [...] ama uzun süre beklemeyeceğini söylemeye devam edeceğim."

Arkadaşı Mike'a bu konuda ne düşündüğünü sordu. Mike, Jeff'in kendisiyle bazı bilgiler paylaştığını iddia etti ve önümüzdeki ayın sonunda Elden Ring hakkında daha fazla bilgi görebileceğine oldukça güvendiğini iddia etti:

"Benimle paylaşılanlardan 'yakında' diye düşünürdüm. Ama yine, kim bilir, Oyun Endüstrisi ... [...] Belki Nisan'a doğru kayıyor, belki garip ve tuhaf bir dünyada E3'e gidiyor, bunu görmeden E3'ü geçmenin kesinlikle mümkün olmadığını hissediyorum. "

Jeff Grubb cevap verdi:

"Bu konuda% 100 seninleyim"

Elden Ring güncellemesi 37: 30'da başlıyor

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2E0F8F55 -- 21 Şubat 2022; 5:43:18 >
  • mart icerisinde xbox etkligi olacak .

ilk jeff grubb simdi de jason yazdigina gore buyuk ihtimalle xbox etkinliginde gorucez oyunu. umarim cikis tarihi ile birlikte

• Jeff Grubb bilmem ama Jason abimiz gazeteciliğn son kalesi, Amerikan oyun sektörünün Uğur Dündar'ıdır. O diyorsa inanırım. 2021 sonunda çıkacağına dair söylentiler çok güçlü.

• xbox sunumunda da gelmeyecekmiş

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2E0F8F55 -- 21 Şubat 2022; 5:43:37 >
  • A leaked Elden Ring trailer is being circulated online

OFF-SCREEN FOOTAGE SHOWS THE FIRST GAMEPLAY OF FROM SOFTWARE’S NEXT TITLE

Kaynak : https://www.videogameschronicle.com/news/a-leaked-elden-ring-trailer-is-being-circulated-online/

• Kısa bir video dolanıyor. :)

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2E0F8F55 -- 21 Şubat 2022; 5:43:48 >
  • Doğru galiba ya, Homing Soulmass atıyor karakter :)

• Benim de dikkatimi çeken ilk şey o oldu Elden Ring & Shadow of the Erdtree (21.06.2024) [PS ANA KONU] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elden Ring & Shadow of the Erdtree (21.06.2024) [PS ANA KONU]
  • Elden Ring Trailer Leak

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.