Şimdi Ara

Elden Ring & Shadow of the Erdtree (21.06.2024) [PS ANA KONU] (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.286
Cevap
103
Favori
331.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2E0F8F55 -- 21 Şubat 2022; 5:44:28 >
  • Ecnebilerin de dediği gibi çok fazla söz var ama ortada bir şey yok. Elden Ring & Shadow of the Erdtree (21.06.2024) [PS ANA KONU]  FromSoftware bu kadar büyük bir oyunu yapabilecek kapasitede değil. Bakınız cdproject red, cyberpunk 2077.

Ben FS'nin yerinde olsam DLC ile eklerdim o diğer bölgeleri. Ya da extansion yapardım. İçimden bir ses boylarından büyük işe kalkıştılar diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hoid

Ben en az sekiro seviyesi bekliyorum. Dark Souls seviyesine inmeleri hiç hoşuma gitmez. Türün başlangıcını oluşturdular iyi güzel ama ilerleme görmek istiyorum ben. Ya da her yeni oyunlarında yaptıkları gibi farklılık, yeni ne denemiş? Bu sefer ne göreceğiz demek istiyorum. Umarım da görürüz.

Insallah hocam. Bende yenilik istiyorum. Elden Ring & Shadow of the Erdtree (21.06.2024) [PS ANA KONU] 

• En büyük endişem. Tıpkı CDPR gibi s**abilirler. Ama en azından onlar gibi gaz yapmıyorlar, yalan söylemiyorlar.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2E0F8F55 -- 21 Şubat 2022; 5:44:34 >
  • Yine tost makinesiyle çekmişler... Hiç inandırıcı gelmiyor bana. Sözüm ona sızıntıdan benim çıkarttığım şey Demon's Souls'un hapishane ya da akıl hastanesi artık hangisiylse orayı anımsattı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hoid -- 1 Mayıs 2021; 18:22:0 >
  • FromSoftware ana şirketi, Elden Ring'in daha da gecikebileceği uyarısında bulunuyor

Elden Ring may be delayed further, FromSoftware parent company warns

Kaynak: https://www.tweaktown.com/news/79086/elden-ring-may-be-delayed-further-fromsoftware-parent-company-warns/index.html

Elden Ring & Shadow of the Erdtree (21.06.2024) [PS ANA KONU]

• Buyuk ihtimalle Bandai donemlik raporlari acikladiginda daha iyi bir bilgi sahibi oluruz gibime geliyor.

kadokawa nin yayinladigi bircok mobil ve gorsel roman var, bu raporda onlardan bahsetmeleri daha olasi geliyor.

sonucta elden ring in publisher i bandai

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F2E0F8F55

.

Gercek ise atmosfer muthis. Catıdan vuran Işık huzmesi vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: Onvious

Buyuk ihtimalle Bandai donemlik raporlari acikladiginda daha iyi bir bilgi sahibi oluruz gibime geliyor.

kadokawa nin yayinladigi bircok mobil ve gorsel roman var, bu raporda onlardan bahsetmeleri daha olasi geliyor.

sonucta elden ring in publisher i bandai

Gameplay videosu versinler de ona yorum yapmaktan zamanin nasil gectigini bile anlamayiz. Ortalama 2022 ocak haziran arasi cikar gibime geliyor. Supriz olursa da 2021 kasim aralik gibi cikar.

• FromSoftware'ın Ana Şirketi Elden Ring'in Nisan 2022'den Önce Çıkacağını İşaret Ediyor

Elden Ring & Shadow of the Erdtree (21.06.2024) [PS ANA KONU]

FromSoftware ve George R.R. Martin tarafından oluşturulan bir dünyada geçecek karanlık fantezi aksiyon rol yapma oyunu Elden Ring'i bir yıl içinde oynayabiliriz.

FromSoftware'ın ana şirketi Kadokawa Corporation, finansal sonuçlarını açıkladığı raporda, Elden Ring'ten en çok beklenen oyunlardan biri olarak bahsetti ve mevcut mali yıl içinde yeni oyunlar piyasaya sunmayı planladıklarını belirtti. Şirketin mevcut mali yılı 31 Mart 2022'de sona eriyor ve bu da Elden Ring'in Nisan 2022'den önce çıkış yapabileceğini işaret ediyor.

Video Games Chronicle sitesinin kaynaklarına göre, pandemi Elden Ring geliştirme sürecini etkilemiş ve oyunun gecikmesine yol açmış. Bu yıl çıkması beklenmiyor.

Ayrıca Elden Ring'ten altı saniyelik görüntü sızdığı iddia edildi. Mart ayında sızdırılan videodaki Bandai Namco filigranını içeriyor. Aynı sızıntının bir parçası olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 3 Mayıs 2021; 14:1:46 >

• quote:

.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2E0F8F55 -- 21 Şubat 2022; 5:44:41 >
  • quote:

.

Alıntıları Göster

Fake oldugunu soyleyen kaynak guvenilir mi? Elden Ring & Shadow of the Erdtree (21.06.2024) [PS ANA KONU] 

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2E0F8F55 -- 21 Şubat 2022; 5:44:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onvious

destiny 1 ciktiginda ben oyunu ps4 exc saniyordum. cunku sadece ps reklamlari donuyordu.

mesela hala CoD reklamlari hep ps uzerinden yapiliyor

kisacasi butun sirketler marketing icin anlasma yapiyor.

Alıntıları Göster

Aynen hocam,

destiny 1, sony marketin anlaşması çerçevesinde; ps4 özel silahlar ve harita vermişti. CoD tarafında da PS kullanıcılarına beta erken erişim sağlamıştı.

Elden Ring'de de benzer bir avantaj xbox tarafına sağlanabilir. Ticaret sonuçta.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2E0F8F55 -- 21 Şubat 2022; 5:44:56 >
  • quote:

.

kesin mi?

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2E0F8F55 -- 21 Şubat 2022; 5:45:6 >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.