Şimdi Ara

Elazığ Playstation Kullanıcıları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
1
Favori
2.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende elazığlıyım ama ist deyim. Ps4 de oyun takas satış için görüşebiliriz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • chakal131 kullanıcısına yanıt
    ps4 kullanıcısı arkadaşlar var elindeki oyunları yazarsan belki düşünürler.
  • 19yusuf05 kullanıcısına yanıt
    Bende bitek killzone var. 0 gibi duruyo öyle ama satın alabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: 19yusuf05

emretor23 tede ps4 var oda ps4 ü olan kimse yokmnu diyordu. ondada second son ve fifa 14 var birinizdeki oyun farklı olsaymış takaslayıp oynarmışsınız ps3 oyunları neler var takas yapa biliriz belki.

Ps3 oyunu bir tek pes 2014 var, onu da oynuyorum zaten..
  • Güncel

•  Elazığ Playstation Kullanıcıları
    arkadaşlar bende ps4 aldım killzone sf ve battlefield 4 var oyun olarak.
  • Ps4 oyunu infamous second son Türkçe, kutulu ..125 tlye satıyorum arkadaşlar..
  • neo23 kullanıcısına yanıt
    emretor23 de 120 liraya satıyor daha alıcı çıkmadı. iyi satışlar. hocam oyun filan değiştirip birbirimizin oyununu oynayalım bu arada (tabi maddi çıkar beklemeden ) bende bf4 ve killzone sf var. killzone sf emretor23 e verdim o oynuyor o bitirsin. ben daha oynamadım oynayınca sanada verebilirim.
  • quote:

emretor23 de 120 liraya satıyor daha alıcı çıkmadı. iyi satışlar. hocam oyun filan değiştirip birbirimizin oyununu oynayalım bu arada (tabi maddi çıkar beklemeden ) bende bf4 ve killzone sf var. killzone sf emretor23 e verdim o oynuyor o bitirsin. ben daha oynamadım oynayınca sanada verebilirim.

Tamam kardeş, kilzoneyi oynamak isterim..Oyun değişimi yaparız..Ps4 'ü kaça aldın bu arada?Güle güle kullan..
  • çok sağol kardeşim. inş.
    http://www.kliksa.com/urun/sony-ps4-500-gb-black-konsol-sony-killzone-shadow-fall/125084660
    kliksadan world card a 9 taksit ile aldım 100 lirada world puan verdi. onada 2. kolu alacağım teknosadan. 100 lira world puan + 110 lira 9 taksit yaptıracağım ps4 + killzone sf + 2. kol 1760 liraya gelmiş olacak
    hocam emretor23 de de infauos ss ile fifa 14 var aslında burada iyi bir gurup kurabilirsek çok avantajlı oluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19yusuf05 -- 17 Nisan 2014; 11:35:47 >
  • Vayy torpağlarıma bak

• JonVaynen kullanıcısına yanıt
    sen elazığda değilsin galiba.
  • Vay hemserilerim ben istanbulda oturuyorum ama elazigliyim boyle dayanisma icinde oyunlari takaslamaniz anlasmaniz gururlandirdi beni helal olsun topraklarim

• quote:

sen elazığda değilsin galiba.

Malesef kardeşim. İstanbulda yaşıyorum.

• bende ps4 kullanıcısıyım.. elimde watch dogs war.. infamous second son yada tom raider ile takas yapmak istiyorum
  • sekrolan kullanıcısına yanıt
    selam dostum emre sende bahstmişti. öyle takas filan ben pek uğraşmayı sevmiyorum ama tanışalım bir ara. ps4 arkadaşı edinmek iyi oluyor. elinde sadece watch dogs mu var.
  • quote:

selam dostum emre sende bahstmişti. öyle takas filan ben pek uğraşmayı sevmiyorum ama tanışalım bir ara. ps4 arkadaşı edinmek iyi oluyor. elinde sadece watch dogs mu var.

dostum elimde ac 4 bide fifa 14 war.. olur tanısaliım..uzun vadeli ps kardeeslikte düsünüyorum
  • Bende elazigliyim istanbulda yasiyorum :) şöyle saglam referansli bir kardeslik dusunuyorum ps4 icin uzun vadeli

• serdarrx kullanıcısına yanıt
    ben şahsen oyunları kutulu alıyorum.
  • Güncel

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.