Şimdi Ara

EL BLENDER TAVSİYE F/P (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
1
Favori
30.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tefal'i iyi bir fiyata almışsınız. Şu an 90-100 TL gibi fiyattan satılıyor. Sanırım biz de Tefal alacağız, annem istediği gibi bulamadı çırpıcıları ince telli istemiyordu biraz kalın istiyordu uyrasa eski mikaerin çırpıcıları takıp kullanacağız.
  • egenin_efesi E kullanıcısına yanıt
    ben outlet mağazasından aldım. nerde yaşadığınızı bilmiyorum ama istanbuldaki outlet mağazalarında geçen ay 65 tl gibi birşeydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 22 Haziran 2013; 23:46:54 >
  • kardeşime fakir motto seti 64 tl ye n11 den aldık garantili vs güzel alet tam fp ürünü
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

kardeşime fakir motto seti 64 tl ye n11 den aldık garantili vs güzel alet tam fp ürünü

Hayırlı olsun güle güle kullanın , hayırlı kandiller & geceler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wampaa

quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

kardeşime fakir motto seti 64 tl ye n11 den aldık garantili vs güzel alet tam fp ürünü

Hayırlı olsun güle güle kullanın , hayırlı kandiller & geceler.

Çok sağolun sizinde geçmiş kandiliniz mübarek olsun..
  • arkadaşlar fakir motto 800 watt el blendırını beğendim ama kullalanlar warsa yorum yapabilirlermi
    yada 2. ürün ne tavsiye edrsiniz
    yazlığa alcm pahalı olmasın istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

ben tefal shoptan aldım 65 lira mı neydi...425 ya da 450 w olması lazım. memnunum. gayet iyi.

el blender seti olarak da koçtaştan bekonun el blender-tel çırpıcı-parçalayıcı-2 adet rendeli setini aldım. parokard indirimiyle 104 tl.ye geldi. 700 w motor gücüne sahip. memnunum her 2 üründen de.

blender setinde mikser (çırpıcı) olmamasını özellikle istedim. çünkü el blenderlerınun uzun süreli çalışmaması lazım. halbuki mikserlerde yumurta çırpılacağı zaman (özellikle kek yapmada) en az 3-5 dk çırpılması lazım. bunu dikkate alarak ben mikseri ayrı, blender setini ayrı (sette mikser ucu içermemesini özellikle tercih ettim) aldım.

blender setinde tel çırpıcı var ama mikserin yapacağı işi yapmasına imkan yok.

aldığım ürünler:

http://www.koctas.com.tr/blender-ve-mutfak-robotlari/beko-rendeli-el-blenderi-bkk-2166-/5998-10732/

http://tefalshop.com.tr/Tefal/Smart-El-Mikseri/p/8000033738 (fiyatı baz almayın, bu ürün 60-70 tl arasında satılıyor, ürünü görmeniz açısından linki paylaştım?

merhabalar, annemin doğum gününe blender almayı düşünüyorum, ancak 3 lü setleri düşünmüştüm .siz böyle deyince kararsız kaldım. Tek taşla 3 kuş vuramayacağız sanrıım. sadece blender olan modelleri mi tercıh edelım? yoksa 800 watt lık 3 lu setler düşünelebılır mı ?

• arkadaşlar fakir motto ile fakir andora arasında ne fark var? nette bulamadımda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sensei111

arkadaşlar fakir motto ile fakir andora arasında ne fark var? nette bulamadımda.

Mottada mikser ve ölçü kabı da var.
    ama çift değil de tek çubuklu mikser daha sağlam olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

quote:

Orijinalden alıntı: sensei111

arkadaşlar fakir motto ile fakir andora arasında ne fark var? nette bulamadımda.

Mottada mikser ve ölçü kabı da var.
    ama çift değil de tek çubuklu mikser daha sağlam olurdu.

benim miksere ihtiyacım yok zaten,sizin verdiğiniz linkteki blenderler 600w benim fakirler 800w,motto 80 tl andora 60 tl görünüyor fiyat olarak,ne yapılmalı?
  • sensei111 S kullanıcısına yanıt
    Ne yaptınız? Aldınız mı? Bir de 80 liraya nerede var acaba?

Ben de kızımın bakıcısına anneler günü için almak istiyorum. Homend'lerden bakmıştım n11'den... Sağolsun DH ,kafamı çorba yaptı gene...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bende345

Ne yaptınız? Aldınız mı? Bir de 80 liraya nerede var acaba?

Ben de kızımın bakıcısına anneler günü için almak istiyorum. Homend'lerden bakmıştım n11'den... Sağolsun DH ,kafamı çorba yaptı gene...

http://www.ucuzu.com/el-blenderi-c4401/fakir/

fiyatları yukarıdaki siteden aldım,yakın zamanda almayı düşünüyorum.

• El blender'ı almak isteyen bayanlar için bir anket var. Üye olup katılmanızı tavsiye ederim. Çünkü hem üye olurken hem de ankete katılınca kazanıyorsunuz.
    Ayrıca anket sorularını cevaplarken bir taraftan da blender'larla ilgili birçok şey öğrenmiş oluyorsunuz.

Üye olurken kazanmak için link bu:
    http://www.benderimki.com/yeni_uye.aspx?id=ifX2wTIfzn9/hEugjBOtpA==&ref=vrl

Ne kazanıyoruz derseniz:

• Verdiğim linke tıklayıp üye olun üye olurken hepsiburada.com hediye çeki kazanabilirsiniz
    • Ankete katılın puan kazanın
    • Ankete katıldıktan sonra yeni üyeyim, hemen ilk anket olarak blender anketine katıldım deyin bonus puanlar kazanın

Takıldığınız yer olursa bana haber edin, yardımcı olurum

edit: blender anketi bitmiştir artık bu vakte. haberiniz olsun dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fornewage -- 4 Mayıs 2014; 15:39:57 >

• Allah rızası için birisi sevabına ''' çok sessiz ''' bir blender (60-70 db gibi ) önersin, bütçe 150-200 tl

araştırmaktan gına geldi lan yardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Commander_1905

Allah rızası için birisi sevabına ''' çok sessiz ''' bir blender (60-70 db gibi ) önersin, bütçe 150-200 tl

araştırmaktan gına geldi lan yardım

Arçelik inlove alin derim çok sessiz ben kullanıyorum

• Philips hr1372aliyoruz, insallah iyidir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gael

Philips hr1372aliyoruz, insallah iyidir

Hocam HR 1372 aldık, 18 ay yoğun olarak kullandık; çok memnunduk, ancak motoru yandı. HB para iadesi yaptı, şimdi yeni arayışlardayız.
    Sizin blender ne durumda, hala çalışıyor mu acaba?
    Araştırmaktan bıkkınlık geldi artık, alaydık blenderi iyiydi.
  • Benim bugüne dek gördüğüm en kaliteli blender Electrolux ESTM6400. Daha iyisine denk gelmedim. Çalışmaya yavaşça başlaması, ayak büyüklüğü ve bıçak yapısı, çırpıcısı, 2 metre kordonu vs ile mükemmel bir ürün. Anneme bozduğu Siemens ve Oblio blenderlardan sonra aldım. 3 yıldır sorunsuz. En son geçen yıl 25 kilo domates çekti, bana mısın demedi alet

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.