Şimdi Ara

<EKSİKLER NELER> 'RESİMLİ'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BU KASADA SANIRIM EKSİKLER VER NELER YAPABİLİRİZ
    YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
    "MODİFİKASYONDA TECRÜBESİZİM"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bimekan -- 16 Şubat 2006 10:13:58 >

• Eksikleri söyleyeyim , söyleyeyim de bütçen ne kadar onu söyle ...
  • Dostum Plexi ye Led Li Fan Taqdinmi Tamamdir............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Kasa ne dostum merak ettim...Bide önden resmi var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenk_fb -- 17 Şubat 2006 11:13:10 >
  • Eksik sana göre. Bitti diyorsan bitmiştir. Bitmedi diyorsan canın ne isterse. yoksa daha yapılabilecek tonla iş var. Sanki biraz fazla karmaşık renkler olmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: cenk_fb

Kasa ne dostum merak ettim...Bide önden resmi var mı?

Kasa Feel Hurricane 2 . Bende var ondan biliyorum . Plexideki fan yerlerinden anladım .
  • quote:

Orjinalden alıntı: showalye1

Dostum Plexi ye Led Li Fan Taqdinmi Tamamdir............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Plexy nasıl takıldığını bilen warsa paylaşabilirmi acaba
  • iki şey söyliim:
    kabloları sarmışın iyi güzelde onları toplamadan pek bi güzelliği olmuyo.kabloları düzenle bence.
    anakart çok karanlık gözüküyo, ya yan kapağı ışıklı bi fan tak, yada kuzey köprüsüne cm nin bi soğutucusu var ışıklı hoş bişi, ondan tak daha iyi olur
    gördüğüm şeyler sadece bunlar
  • arkadasım hersey iyi güzelde o kasanınn içindeki yanlış görmüyorsam florasan mı acep neon değil galiba o kasa için zararlı değilmi ısı acısından yanii florasan ısındıkca ısı yayar bu da kasanın soğutulmasını engeller
  • sen goruntuye bakk..bence super olmus yaa..
    quote:

Orjinalden alıntı: @armagedon@

arkadasım hersey iyi güzelde o kasanınn içindeki yanlış görmüyorsam florasan mı acep neon değil galiba o kasa için zararlı değilmi ısı acısından yanii florasan ısındıkca ısı yayar bu da kasanın soğutulmasını engeller
  • hocam feel 2 galiba bu bejce cok bile yapmıssın :)

eline sağlık guzel gözüküyor ama daha cok foto ceksen daha net söyliyebiliriz eksikleri...
  • Hdd yok o pc çalışmaz....al iki tane 160*2 sata2 onlarıda raid yap süper olur...ama arkadaşın da dediği gibi florasan biraz ısıtır pc yi o kötü olmuş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.