Şimdi Ara

Ekranım'da kırmızı bölgeler oldu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Resimde de görüldüğü gibi ekranımda siyah olan yerlerde kırmızı renkler dalgalanıyor.beyaz olan yerlerse turkuaza döndü.ekranım ınca ve yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum.otomatik renk ayarlaması olduğundan extra renk sorunum oolmuyordu.kabloları değiştim(güç kablosu hariç)dvı ve vga da da aynı sorun oluyor.ekranı kasadan tv ye aktardığımda isie sorun yok tv de gayet sağlıklı görüntü alıyorum....
     Ekranım'da kırmızı bölgeler oldu.

• munisam M kullanıcısına yanıt
    Benim gözler bozuldu heralde ben pek kırmızı renk göremedim ekran görüntüsünde. Belki de canlı olmadığındandır? Açıklamalarınıza göre sunulacak çözüm önerisini kendiniz yapmışsınız. TV'de sorun yoksa, donanımda sıkıntı yok demektir. Monitörünüzü imkanınız varsa başka bir kasada deneyiniz veya bir bilgisayarcıdan yardım isteyip kontrol edebilirsiniz. Eğer aynı sorun olursa monitör miadını doldurmuş gibi duruyor.
  • Resime cep den bakınca kırmızılar görünmüyor ama pc de gorunuyor...umarım bozulmamıştır çok severek almıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni monitor al zaten pahalı degil.Mediamarkt satıyor aoc monitor 260 tl vatanda 320

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran kart giriş doğru tak....
  • Gece772 kullanıcısına yanıt
    orda da sıkıntı yok.23 inc monitör yazık olaçak kaliteli görüntüsü vardı.
  • Hocam bir ölü pixel testi yaparsan daha rahat anlarız.

http://www.pikseltesti.com/test.html
  • sorunum kendiliğinden çözüldü.şu an sıkıntı yok.yardımlarınız için teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.