Şimdi Ara

Ekrandaki Kareler. (Yardım istek)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
1.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kullandıgımız Msı 2060 gamıng z ekran kartım bu şekilde hata veriyor daha doğrusu hangi donanımdan kaynaklı hala çözemedim.
    2 adet aynı karttan mevcut ve iki ayrı sistem var
    1. sistem 9400f den oluşan bir sistem ve bu sistemde oyun oynamaya başladıktan 30 dakıka sonra bu şekilde monıtorde karelenmeler oluyor.
    2. sistem ise 9600k lı bir sistem ve herhangi bir şekilde bu hata ile sonuclanmıyor.
    2. sistem power olarak 750 w kaliteli bir power var evganın.
    1. sistemde ise xıgmatekın 650 w 80 plus powerı var en son güç kaynagından oldugunu düşünüyorum daha once bu tüğr bir hata ile karsılansan arkadaslar var ise yardımları beklıyrumEkrandaki Kareler. (Yardım istek)

• güç kaynağı değil ekran kartı arızası gibi görünüyor. karta oc yaptın mı hiç? özellikle belleklere ?

sıcaklık değerleri nasıl kartın?
  • Kartları değiştirip deneseniz? Buna benzer bir şeyi RAM'e OC yapmaya çalışırken yaşamıştım. Ramden de olabilir.
  • Ekrandaki Kareler. (Yardım istek)
    Valla herhangi bir şekilde hiçbirşeye oc yapılmadı. Sıcaklıklar gayet normal
    KArtları değiştirip denedik
    Arızalı oldugunu düşündüğüm kart benım makınede hata vermedi.
    Benim kartda diğer makınede hata vermedi.
    Arızalı oldguunu düşündüğüm kart 9400f sistemde böyle bir hata veriyor. Az once 10 dakıkalık tomb raıder oyunun şimdi hiç hata vermedi mesela
    RAmlerde sıfır alındı oc işlemi yapılmadı .
    Şimdi hata vermesını beklıyorum valla vermıyor ekran kartı güncellemesi yapıldı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.