Şimdi Ara

ekran kilidi olan sony xperia z2 android cep telefonu ve usb bağlantısı sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Arkadaşlar sony xperia z2 telefonumun ekranı paramparça oldu. dokunmatik çalışmıyor. ekran rengarenk. servise götüreceğim ve orjinal parçalarla tekrar yaptıracağım. ancak bunlar format mormat atar diye korkuyorum. içinde çok önemli telefon numaraları, mesajlar ve vefat eden bir yakınıma ait özel fotoğraflar mevcut. fotoğrafların yarısı bilgisayarımda yarısı hafıza kartında. hafıza kartını çıkardım zaten. ama dahili hafızada hala mevcut. bu yüzden ben de usb bağlantısı ile telefonu bilgisayara bağlayıp bilgilerimi almak istedim.
    ancak sorunla karşılaştım. telefonda ekran kilidi var açamıyorum. usb bağlantısı yaptım ve otomatik görünteleme seçenekleri çıktı. dosyaları göster dediğimde ekran kilidi olduğundan dolayı sürücü boş gözüküyor. yani telefon bomboş anlayacağınız. bu sorunu telefondan işlem yapamadığım için bilgisayar üzerinden gerçekleştirme, dosyaları aktarma imkanım nedir? var mıdır? bu konuda fikir verebilecek, yardımcı olabilecek kimseler var mıdır? varsa şimdiden teşekkür ederim.

• PC companion ile yedek alamıyormusun ?

OTG kablo al, mouse bağlayıp biraz deneme yanılma yöntemi ile kilidi belki açabilirsin.

Olmadı LCD ekran alıp kendin takmayı dene. Zor bişey değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuncaypo -- 20 Nisan 2017; 13:12:59 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.