Şimdi Ara

Ekran kartıyla ilgili görüşleriniz??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satın almayı düşüdüğüm kart SAPPHIRE TOXIC ATI HD 4850 512MB 256BIT GDDR3 fakat bi problem var anakartım PCI-e 2.0 desteklemiyo sistem şöyle =MSI P35 NEO F -E6750-1GB 800Mhz OCZ -TAGAN Easycon PSU 430 Watt benim düşüncem ekran kartını alıp kullanmak tabi tam performanslı kullana bilirmiyim bilmiyorum,hemde ilerde anakartı değiştirip crosfire yapma imkanım ileriye dönük olarak olurmu yoksa psu damı değişmesi gerekir bilginizi paylaşırsanız sevinirim..

• quote:

Orjinalden alıntı: KUM23

Satın almayı düşüdüğüm kart SAPPHIRE TOXIC ATI HD 4850 512MB 256BIT GDDR3 fakat bi problem var anakartım PCI-e 2.0 desteklemiyo sistem şöyle =MSI P35 NEO F -E6750-1GB 800Mhz OCZ -TAGAN Easycon PSU 430 Watt benim düşüncem ekran kartını alıp kullanmak tabi tam performanslı kullana bilirmiyim bilmiyorum,hemde ilerde anakartı değiştirip crosfire yapma imkanım ileriye dönük olarak olurmu yoksa psu damı değişmesi gerekir bilginizi paylaşırsanız sevinirim..

Anakartınn PCI-E 2.0 desteklemio olmasıda ve PSU 430 Watt olmasıda Tek 1 kartı alıp bu karttan tam performance alman için yeterli.

Fakat ileride Cf olarak kullanmaya kalkarsan ozm 2 side önem kazanıcak zira PCI-Ex 2.0 denilen şey, 2 kartında 16x hızında çalışabilmesi demek ve 430Watt PSU 2 kart için sorun çıkarabilir 1 seviyede olucak.

• yani PSU da ilerde değişcek diyon yaww hep masraf PC valla ucuz bi bilgisayar alıpta bide PS3 almak daha mantıklıyış
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.