Şimdi Ara

ekran kartınıza taktıgınız fan ve sıcaklık dususunuz nedır ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slmlar hangı ekran kartı fanı kullanıyorsunuz ve sıcaklık fanı taktıktan sonra ne kadar dustu

• senin ekran kartı ne model ve sıcaklığı kaç derece? ben kendiminkini sölim MSI 8500 GT var kendi soğutucusu ile 40-45 derecelerde
  • hayır standartı sormuyorum fan takılı halı soruyorum :)
    (x1650xt bosta 45-50 oyunda 72 sabit :))

ben su ZEROTHERM gıbı fan kullanlarınkı nı merak ettım de
    acaba kac derecelık dusus sağladı yanı 50-60 doları bırkac derece ıcın mı verecegız tabı bır de garantı bozulması var :S
  • Sapphire X1950 Pro modeli VF900 CU sogutucusu ile default ayarda 37 derece,Max yükte gördüğüm sıcaklık 50-55 derece arası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi getaway -- 1 Kasım 2007; 2:29:36 >

• ASUS EN6600GT EXTREME EDİTİON ZALMAN FATA1TY ile boşta 40 derece yük altında max 50 oluyor...
  • cevaplar için tesekkurler
    lutfen bır de ilk sıcaklıkları(yaklasık da olsa) yazar mısınız cunku benım asıl merak ettıgın fanın ne kadar fark ettırdıgı
  • orjinal fanı ile default 55 derecelerdeydi VF900 ile 18 derece kadar farketti.
  • quote:

Orjinalden alıntı: getaway

orjinal fanı ile default 55 derecelerdeydi VF900 ile 18 derece kadar farketti.

oh be tesekkurler
    bu kadar fark edecegını tahmın etmıyordum
    katılımın artması dılegıyle :)
  • ben asus n6600gt agp kartımda intel 478pin işlemcisinin bakır çekirdekli stock soğutucusunu kullanıyorum. tam yükte 90 derecelerde çalışan kart şimdi 50 dereceyi geçmiyor. boşta ise 50 dereceden 35 e düştü. incelemek isteyen arkadaşlara linkimi veriyorum.
    http://forum.donanimhaber.com/m_18586374/tm.htm
  • arkadaslar ekran kartına sadece bu kadar kişi mı fan taktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuninger_haa -- 16 Kasım 2007; 16:59:39 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.