Şimdi Ara

Ekran Kartını Değiştirdim Görüntü Hala Kötü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: PrimeTeam

Aynı Sorunn bendede varr Lütfen Yardım

Sizin sistem neydi?
  • tek çare format ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dephyr

quote:

Orijinalden alıntı: FERRARI

Ya saçma bir soru olacak biliyorum ama güç yetmiyor olabilir mi?O zaman takılma olmaz mıydı

GIGABYTE 970A-UD3 AM3 ANAKART

Bu anakartın kuzey köprüsünde ısınma problemleri olabiliyormuş, internetten arayınca buldum.

Oyuncak gibi anakartlarda bile olmaması gerekmiyor mu bunun?

Cesaretimi toplarsam yine kodekleri deneyeceğim, BS player da kendi kodekleri buluyor ama elle kurmanın daha çok faydasını gördüm.VLC playerı da deneyeyim bilgisayarı camdan atasım geliyor önce bir sakinleşeyim.

quote:

ben hala codec diyorum denemeniz gerekir sorun donanımsal değil yazılımsaldır pcde var olan bütün codecleri kaldırın ve yeniden başlatıp
    oynatıcı için vlc player indirip izleyin farkını görün ben bu zamana kadar codec yüklemedim vlc player kendisi buluyor zaten

yo güç yetmemezlikle alakası yok psun gayet yeterli ve sorun sadece filmlerde yaşıyorsun bu tamamen codecle ilgili sorun ayrıca bu başıma gelen ve yaşadığım bir problemdi bir daha codec pack falan kurmadım sadece vlc player kurulu ve kendisi buluyor sistemde codec cakısması yaparsa görüntü bozuk sisli titrek vs problemleri olmakta
    siz denetim masasından var olan bütün codecleri kaldırın denemenizden zarar gelmez kapatıp acın sadece vlc indirip deneyin

Silverlight, Adobe Flash Player, nVidia masaüstü vs. bunları da kaldırmak gerekli mi?

Cuma günü iş çıkışı eve erken gelebilirsem her şeyi silip tekrar deneyeceğim.

Yine saçma bir soru olacak ama, bir de ses kartı var sistemde, etkisi olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: THEKNIGHT

tek çare format ;)

Yeni kurduk Windows'u, formatla çözüleceğini bilsem neyse.Donanımsal mı değil mi onu anlamaya çalışıyoruz.
  • quote:

quote:

quote:

Ya saçma bir soru olacak biliyorum ama güç yetmiyor olabilir mi?O zaman takılma olmaz mıydı

Bu anakartın kuzey köprüsünde ısınma problemleri olabiliyormuş, internetten arayınca buldum.

Cesaretimi toplarsam yine kodekleri deneyeceğim, BS player da kendi kodekleri buluyor ama elle kurmanın daha çok faydasını gördüm.VLC playerı da deneyeyim bilgisayarı camdan atasım geliyor önce bir sakinleşeyim.

quote:

ben hala codec diyorum denemeniz gerekir sorun donanımsal değil yazılımsaldır pcde var olan bütün codecleri kaldırın ve yeniden başlatıp
    oynatıcı için vlc player indirip izleyin farkını görün ben bu zamana kadar codec yüklemedim vlc player kendisi buluyor zaten

yo güç yetmemezlikle alakası yok psun gayet yeterli ve sorun sadece filmlerde yaşıyorsun bu tamamen codecle ilgili sorun ayrıca bu başıma gelen ve yaşadığım bir problemdi bir daha codec pack falan kurmadım sadece vlc player kurulu ve kendisi buluyor sistemde codec cakısması yaparsa görüntü bozuk sisli titrek vs problemleri olmakta
    siz denetim masasından var olan bütün codecleri kaldırın denemenizden zarar gelmez kapatıp acın sadece vlc indirip deneyin

Silverlight, Adobe Flash Player, nVidia masaüstü vs. bunları da kaldırmak gerekli mi?

Cuma günü iş çıkışı eve erken gelebilirsem her şeyi silip tekrar deneyeceğim.

Yine saçma bir soru olacak ama, bir de ses kartı var sistemde, etkisi olabilir mi?

onları kaldırmana gerek yok dediğim sadece kurulu codec namına bir şey kalmasın

• Bu akşam fırsatım olursa tavsiyelerinizi deneyeceğim.Eğer olmazsa format atmalı mıyım?

Sık format atmanın iyi bir şey olmadığını duydum, genelde aynı Windows u 4-5 sene kullanmışlığım vardır.Sıkıntı yazılımsal değilse yeni donanımla yine Windows kurmam gerekecek.
  • quote:

quote:

quote:

Sizin söylediğiniz gibi yaptım, tek farkla, BS Player'in indirdiği kodeklerle yaptım.VLC player'ı da başka bir sistemde denedim, güzel ama klavye desteği biraz zayıf gibi geldi bana?

Neyse sonuç kısmına gelirsek, filmleri tam ekran yaptığımda oynatıcıdan kaynaklı olabilir bir saniyenin altında bir süre içinde resmi kareli gösteriyor, sonradan düzeliyor.Başka bir bilgisayarda da denedim, yine Win 7 vardı, onda da bu durum sözkonusuydu, sonradan normale döndü (eski sürümlerle de denedim)

Denediğim Win XP olan 2 bilgisayarda da bunlar olmuyordu.İki sistemi aynı anda karşılaştırma şansım olmadığı için net bir şey söyleyememekte birlikte görüntü normal gibi, sanki önceden daha iyiydi.Ya da bana şimdilik öyle geliyor.Daha uzun süre test etme şansı bulursam anlayacağım.Yani dediğiniz gibi yazılımsal.

Verdiğiniz destek için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FERRARI -- 4 Şubat 2014; 13:16:05 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.