Şimdi Ara

Ekran kartım ve işlemcim asla %99 a ulaşmıyor. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Pc ye bak, oynanan oyuna bak hizaya gel Valorant ! keşke oyunada para vermeyi düşünebilsek.
  • Hocam anlık her sanal ve gerçek çekirdeğin kullanımını listelemeyi seçsen. Listeleme grafik olsa daha iyi olur ben sanal çekirdeklerin anlık olarak %90lara vurduğunu düşünüyorum.

Birde çok saçma gelecek ama ilk gönderdiğin fotoda gpu mem 0 yazıyor. Bi driver yenile yada yükselt desem çok mu komik olur :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emreala -- 9 Eylül 2021; 0:44:17 >
  • Tamam 2600X çok güçlü bir işlemci değil de 60fps de almaman lazım yahu? En azında 5vs5 rekabetçide 150-200 gibi bir ortalama fps vermesi lazım.
  • CJey C kullanıcısına yanıt

sanki çekirdeklerde bir sorun var.

cpu z görüntüsünü atar mısın sanki smt off ya da windows üzerinden bazı çekirdekler kapatılmış gibi.

• Suppordle kullanıcısına yanıt
    Ekran kartım ve işlemcim asla %99 a ulaşmıyor.
  • CJey C kullanıcısına yanıt

anakartın chipset driverını kurdunuz mu? belki de güç yönetimi tasarruf modunda olabilir ona da bakın.

• 250 liraya bi işlemci soğutucu al

işlemciyi 4.3 e sabitle ramların frekansınıda cl14 3200 yap destekliyorsa araştır zor degil yapması sorunun çözülecek

• Konuyu hortlatıyorum. Tamamen yazılımsal sıkıntıymış. Dün tertemiz bir format sonrası sürücüleri elle yükledim sorun çözüldü. Böyle problemlerin genel sorunu temiz sürücü kurmamaktan kaynaklanıyor sanırım. Temiz bir format atıp sürücüleri driver güncelleyicilerle değil kendiniz kurup güncelleyin. İyi forumlar dilerim.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.