Şimdi Ara

Ekran kartıalıcam 1500 tl bütçem var ama karar veremedim. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
1.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1060 da bogaz yapar ben 760ti yi sordum
  • kablam abi 760ti nasıl olur açıklama yap lütfen
  • o kadar para verme kartlara güzel kardeşim eski nesil artık bu kartlar gtx 1*** serisi alınır sıfır olarak bu saatten sonra onun için de uprage yapman lazım anladınmı

uprage de yapmicana göre en fazla 750ti dengi kartlara para ver
  • tmm abi zaten test videolarını izledim 760tinin very hıgh veya hıgh ayarlarda 60-70 fps 750 ti very hıg da 50-55 fps bende very hıgh da oynamicagıma göre :D gayet süper işimi görür
  • pazartesi elimde olucaktır :D pazar yazmışım kargo şirketleri çalışmıyor sadasd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇılgınMax -- 1 Ekim 2016; 15:49:11 >
  • bugün bir üye vatan garantili 1070 msi gaming x satacağnı söylemişti 1500 e
  • 750ti işimi görür saol 1070 dar bogaz yaşatır
  • kablam abi annemin bana ram sözü var bu sisteme en iyi en hızlı en iyi performans yapacak ram hangisi biliyormusun abi artık bi çok oyun minimum sistemde en az 6gb ram istiyor bende 8gb ram var ben 16gb ram istiyorum ve annemin bana sözü var alıcak ama ne almam lazım yani 12gb 3000mhz felan veya 16gb 2133 mhz gibi bu tür özelliklere sahip ramlerden hangileri bu sisteme en uygundur şimdikten teşekkürler abi zaman ayırdıgın için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇılgınMax -- 3 Ekim 2016; 12:41:30 >
  • kablam abi açıklama yaparmısın lütfen benim twitch kanalım var canlı yayın yapabiliyorum ama biraz sorun oluyor
  • dostum anakartın modelini ve elinde olan ramlerin modelini yaz alıntılama yaparsan haberim olur haberim olmadığı için cevap veremiyorum
  • marshall_fb kullanıcısına yanıt
    Bir sıkıntı olursa garanti için Amazon'a mi gönderiyorsunuz yoksa garanti Tr de geçerli mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abi 8gb ram 1600 hzr 3.60 işlemci a58m-k ana kartım var
    Ben diyorum ki 16gb ram alim oyuncu rami 400 tl ye felan takim bilgisayara 3000 hzr hızında felan hayvan gibi bişi takım diyorum ama bilgisayar sorun çıkarırmı hiç bilmiyorum ya :(

Ana kart bilgilerim işletim sistemim ve ekran kartı bilgilerim  Ekran kartıalıcam 1500 tl bütçem var ama karar veremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇılgınMax -- 10 Ekim 2016; 17:13:44 >
  • 400 tl rame vererek uprage yapma bunla dişini sık ileride yeni sistem kurarsın gerçekten gereksiz gerekli olsa 750 ti aldırmazdım sana zaten

şu anlık böyle iyi idare et
  • abi 750 tinin performansı çok süper çok memnun kaldım yani gerçekten muazzam Çok teşekkür ederim abi <3333
  • abi 16 almayıpta 8gb ram alsam 200tl gibi bişi yani 4gb ram var bende iş rami ofis lerde kullanılan ramlerden çok rahatsızım o yüzden yani sen ne dersen yapıcam abi ihtiyacım varmı bence var çünkü 7gb ram kullanıyor the witcher 3 wild hunt da ama kasmıyor ama 7gb ram kullanıyo
  • 8gb dedigim tek bir tüm 8gb ram ondan yani 4-4 degil sadece 8 cevap bekliyorum abi
  • alırsan 16 gb al ama anakartın ddr3 ilerisi için mantıklı mı değil mi sen karar ver

eğer sistemin de tek modül 8 gb ddr3 1600 ram varsa yanına aynısından al 16gb olur kullanırsın güzelce

eğer öyle değilse bunu al

http://www.hepsiburada.com/kingston-hyperx-beast-16gb-2x8gb-2400mhz-ddr3-performans-ram-hx324c11t3k2-16-p-BD803550
  • ÇılgınMax Ç kullanıcısına yanıt
    ileriye dönük bir tane al

r9 290 trix var bende mafia 3 30-40 fps
    gtx1070 60 fps alıyor gtx1070 amazondan al gitsin
  • ddr3 ilerisi için mantıklı mı bunun ne demek oldugunu anlamadım iyi bir düşündüm ama anlamadım

gtx1070 çok güçlü bir ekran kartı dar bogaz yaşarım onunla ben gta 4 dü full grafikte oynuyorum the witcher 3 ü full grafikte oynuyorum ama açılmıyor artık çalıştırmayı durdurdu hatası veriyor bu foruma konu çatım the witcher 3 ile ilgili yardım eden olmadı :( sonra gta 5 70-80 fps very hıgh felan ekran kartım saglam ama ramler sorunlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇılgınMax -- 18 Ekim 2016; 18:31:13 >
  • sistem komple yenile işlemcin ram anakart

gtx 1070 altını düşünmek gtVI gelince yenile olmazsa
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.