Şimdi Ara

Ekran Kartı Tavsiyesi Verir Misiniz ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ekran kartımın fanı yandı geçenlerde kullanılmaz hale geldi pek de iyi değildi Assasin Creed 3 gibi oyunlarda falan kasıyordu bende şimdi yenisini alacağım işlemcime uyacak bir ekran kartı önerir misiniz benim aklımda Sapphire HD4850 almak vardı ama sizlerinde düşüncelerinizi bilmek istiyorum.

• Bence yeni sistem alın bu bilgisayara yatırım yapılmaz çünkü Yazıcıoğlu Bilgisayar.
  • Yeni bir sistem çok daha fazla miktar para gerektirir sizce ne yapmalıyım
  • AnılSakruca A kullanıcısına yanıt
    yeni sistem kurmak daha mantıklı ama bütçen yoksa 2 gb ram al yanınada 5770 2.el tamamdır fazla pahalı birşey alma dx 11 destegi var en azından 4850 güzel kart ama dx 11 destegi yok unutma
  • Önebireleceğin bir ram var mı ben bilgisayardan pek anlamam açıkçası yardım ederseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnılSakruca -- 12 Haziran 2013; 11:15:52 >
  • Güç kaynağın nedir ? Gerçek ve sağlam bir 350watt ise vatan %25 indirimli 7750 alabilirsin birde yanına ikinci el 2gb aldınmı tamamdır. 7750'ye bütçe yetmezse ikinci el 5770 de düşünülebilinir.
  • Asisvénia kullanıcısına yanıt
    Hocam indirimli alıyorum ben tanıdık var 400W güç kaynağım var. 2 gb ram alırım ram alırken başka bir şeye dikkat etmem gerekli mi ?
  • Ram alırken ddr cinsine, mhz değerine ve anakartın max. kaç gb desteklediğine bakarak ram alabilirsin. Sen anakartını söyle ben sana tavsiyede bulunabilirim.
    Hocam bunlar işine yarar mı anakart derken
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnılSakruca

Hocam bunlar işine yarar mı anakart derken

Bu değil, Cpu-z programını yükleyip ''mainboard'' sekmesinin resmini buraya koy.
    İşte hocam bu işini görür sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnılSakruca

İşte hocam bu işini görür sanırım

Anakartınla ilgili bilgilere ulaşamadım yine cpu-z den ''memory'' kısmının resmini buraya koyar mısın ?
    Tabi işte hocam
  • Anakartınız ddr2 ve 667mhz destekliyor. %25 indirimli şu ürünü almanız yeterli.

http://www.vatanbilgisayar.com/ram/kingston-pc25300_2gb_cl5-2gb-ddr2-667mhz-cl5-pc-ram/productdetails.aspx?I_ID=36015
    Çok teşekkür ederim peki ekran kartını ne yapmalıyım hangisini almalıyım ikisinden birisi olacaksa
  • Bütçeni söylersen yardımcı olabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cavexle -- 12 Haziran 2013; 21:30:01 >
  • cavexle kullanıcısına yanıt
    200-250 ye kadar ancak
  • http://www.vatanbilgisayar.com/ekran-karti/sapphire-11201-17-20g-hd7770-edition-gddr5-1gb-128bit-amd-radeon-dx111-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=63627

%25 indirimle 230 tl civarı olması lazım. Güzel bir karttır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cavexle -- 12 Haziran 2013; 21:40:59 >
  • cavexle kullanıcısına yanıt
    Başka var mı daha düşük fiyata şimdi belli olmaz yani farklı bir yerden alacağım seçeneklerimle gidebileyim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.