Şimdi Ara

Ekran Kartı Tavsiye Lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sistemim bu ekran kartı yok sistemde pc kasmaya başladığı için ekran kartı almaya karar verdim bu sistemde
    wolfteam ve benzeri oyunları oynıyacağım buna göre en iyi hangi ekran kartını alabilirim şimdiden teşekkür ederim.

Ekran Kartı Tavsiye Lütfen

• 2 Gb ram daha ekleyerek R7 240 alabilirsiz.
  • Şuan resimle 2 GB DDR2 yazıyor ancak 4 (3.24) GB takılı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisayarimda 4 GB i algılıyor 3.24 GB olarak kullanıyorum

• ha bide r7 240 ı alırsam eğer wolfteam ve benzeri oyunlarda bu sistemle kaç fps alırım bir sıkıntı olurmu uyumluluk konusunda
  • asahim kullanıcısına yanıt
    İşlemcinize takabileceğiniz maksimum kart o. Oynadığım oyunlar değiller kestiremiyorum, ama sistem canlanır. Yeni bir sisteme geçene kadar sizi mutlu eder.
  • Peki bir link flan atabilirmisiniz ben tam olarak bulamadım da

• asahim kullanıcısına yanıt
    Sıfır olarak en ucuz bunu buldum;https://www.incehesap.com/msi-r7-240-2gd3-lpv2-2gb-ekran-karti-fiyati-31291/?gclid=Cj0KEQjw2LjGBRDYm9jj5JSxiJcBEiQAwKWAC5nn6qqEjwkBm_Rpj2wkU5dfagQpRyP69yvnsJStQisaAoz_8P8HAQ

İkinci el olarak en ucuz bunu buldum (satıcıyla alakam yoktur);https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-amd-r7-240-2gb-128-bit-409902744/detay

Ayrıca forumun ikinci el sayfasından alınık olarak başlık açarsanız uygun fiyata satan bir arkadaş döner size.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impheatus -- 19 Mart 2017; 22:26:21 >

• herşey için çok sağol çok yardımcı oldun
  • Beyler bu anakarta uygun en iyi işlemci hangsidir? Bu kartla beraber bir de işlemci mi almalıyım yoksa sistemi yenilemeli miyim?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.