Şimdi Ara

ekran kartı soğutucusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
1.147
Tıklama
Giriş
    5 Mesaj
    merhaba
    ben leadtek GTX 470 kullanıyorum ekran kartı yükteyken çok gürültü yapıyor ve sıcaklık 80-90C oluyor
    soğutucu olarak XIGMATEK BIFROST NVIDIA GTX 260/280/285/8800/9600 & ATI 4850/4870/3850/3870 VGA SOĞUTUCU düşünüyorum tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim

|
    |

http://www.xigmatek.com/product.php?productid=124&type=application
    |
    |

Benim 570 te 85-86C oluyor ve fan ötmeye başlıyor.
    |
    |

Ölçülü davranmayı, yanlıştan korkmayı, belgeye dayanmayı, aklını kullanmayı, duyguculuğa kapılmamayı ve gerçekçi, düzenli, dengeli, tutarlı olmayı MUHASEBE öğretti bana. (Asım BEZİRCİ)

• Er
    5 Mesaj
    bende de aynen hatta fanın gürültüsünden benden çok ailem rahatsız olduğu için alıcam :D birde bilgisayarı kapattığım zaman kafam rahat ediyor :D bu arada çok teşekkürler yardımlarınız için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avnis -- 20 Temmuz 2011; 13:56:56 >
    |
    |
Reklamlar
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.