Şimdi Ara

EKRAN KARTI SEÇİMİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Necessa®i

quote:

Orijinalden alıntı: fero01

quote:

Orijinalden alıntı: ares2425

bios mod la 6970 yapmak ne kadar sağlıklı olur ?

problem cıkarsa garanti dışı kalır

madem bu kadar tehlikeli bir iş neden öyle bir özellik veriyorlar?

fabrika çıkışlı oc lu kartı kendin oc edip bozarsanda garanti dışı kalır ama cok nadir olur ki garantide bakan adamın bu konularda vizyonu vs olması gerekir
  • hocam karta oc yapıldığını anlamaları çok zor ama bios atıldığı hemen anlarlar, twin frozer ii akar bunda karar veremiyecek birşey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Mukteda

hocam karta oc yapıldığını anlamaları çok zor ama bios atıldığı hemen anlarlar, twin frozer ii akar bunda karar veremiyecek birşey yok.

valla eksa cin gibi benim 7600gs sonic i anlamışlardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: fero01

quote:

Orijinalden alıntı: El Mukteda

hocam karta oc yapıldığını anlamaları çok zor ama bios atıldığı hemen anlarlar, twin frozer ii akar bunda karar veremiyecek birşey yok.

valla eksa cin gibi benim 7600gs sonic i anlamışlardı

sen birşeyleri yakmışsındır dostum o kadar da yüklenmemek lazım, hem'de sonic'le twin frozer ii bir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Mukteda -- 7 Nisan 2011; 7:36:04 >

• 6950 kıyak secim olur ama ben başka birşeyden bahsetmek istiyorum...

http://www.donanimhaber.com/tm.asp?m=48079726
  • arkadaşlar msı twinforze 6870 vatan da stoklarda yok bugün pc alacağım en son birden bire nvida kartlara geçtim gtx470 e gözüm takıldı onu alacağım gibi 6950 almaya alırım ama biraz bazı şeylerden fedakarlık yapmam gerekecek gtx 470 güzel karta benziyor, 6950 fiyat farkına değermi ?arkadaşlar bir değişiklik olmazsa gtx 470 alacağım akşama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ares2425

arkadaşlar msı twinforze 6870 vatan da stoklarda yok bugün pc alacağım en son birden bire nvida kartlara geçtim gtx470 e gözüm takıldı onu alacağım gibi 6950 almaya alırım ama biraz bazı şeylerden fedakarlık yapmam gerekecek gtx 470 güzel karta benziyor, 6950 fiyat farkına değermi ?arkadaşlar bir değişiklik olmazsa gtx 470 alacağım akşama.

gtx 560 alın bari.

http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=3469

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Mukteda -- 7 Nisan 2011; 13:54:50 >
  • XFX HD6950 GDDR5 1GB GDDR5 256Bit 498tl yada MSI GTX560 Ti Twin Frozr II O.C. GDDR5 1GB 256Bit 524tl

bu ikisinden biri olcak bıktım be ekran kartı bakmaktan :) ne zormuş arkadaş 15 ay sonradan gelip teknoloji takip etmek puuff
  • 1GB'lık 6950 daha iyi bir seçim olur. yalnız xfx değil de başka bir markanın özel soğutmalı modeline bakın, xfx'de eksik faz olayı var kartlar oc olmuyor, baktığınız kart için öyle mi bilmiyorum ama 6850'lerde böyle bir sıkıntı var, adamlar resmen çifte standart uygulayıp ülkemize ayrı, avrupaya ayrı kart göndermişler.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.