Şimdi Ara

!!! Ekran kartı gozukmuyor !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • asus 5850 bir kart var elımde anakartım msi-945gcm5-v2 takınca aygıt yonetcsnde kart gozukmuyor x1550 var eskı kartım bunu takınca sorunsz goruyor 500w HP psu var uzrınde bios ılemı dıe merak edıyorum.

EDİT : Ekran kartı gayet saglam fakat benim sistemimde calısmadı dıger pc de calıstı ondakı ekran kartına bana taktım bende calıstı ne ıstır anlamadım
    yardımlarınız ıcın sagolun :D
    Sorun cozulmustur konu kapatalabılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bio_C -- 4 Ekim 2013; 20:36:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bio_C

asus 5850 bir kart var elımde anakartım msi-945gcm5-v2 takınca aygıt yonetcsnde kart gozukmuyor x1550 var eskı kartım bunu takınca sorunsz goruyor 500w HP psu var uzrınde bios ılemı dıe merak edıyorum.

birincisi görüntü veriyormu kart kabloları bağlımı ikincisi eski kartın driverini silip yensiini yükledinizmi .
  • jackal___61 kullanıcısına yanıt
    hocam donanım gozukmedgı ıcın goruntu alamıyorum xp Yuklydu w7 kurdu baktım sıstem hala kartı gormuyor.

• ekran kartının ek guç girişini taktınızmı?
  • Arkadasimin asusunda bulunan gt310m de aygit yoneticisinde gorunmuyordu. Biosu default yapip duzeltmisti.

• sasmalco kullanıcısına yanıt
    evet hocam takılı ama degsen bısı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: panter20

Arkadasimin asusunda bulunan gt310m de aygit yoneticisinde gorunmuyordu. Biosu default yapip duzeltmisti.

bunuda denedm hocam nafile

• kart arızalı olabilirmi ? başka sistemde denemek lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bio_C

asus 5850 bir kart var elımde anakartım msi-945gcm5-v2 takınca aygıt yonetcsnde kart gozukmuyor x1550 var eskı kartım bunu takınca sorunsz goruyor 500w HP psu var uzrınde bios ılemı dıe merak edıyorum.

eski kartını takınca çalışıyorsa, anakartta problem yok, PSU 500w yeterli güç veriyordur, tek olasılık yeni kartta bir sıkıntı var gibi, arkadaşın dediği gibi bir başka cihazda denesen kartı iyi olur.
  • jackal___61 kullanıcısına yanıt
    bu hafta sonu arkın pc dd denıcem sonucu yazarım buraya destegnız onerılerınız ıcın tesekkur ederım

• mmumtaz M kullanıcısına yanıt
    son olarak o kaldı kartı daha yenı aldım pazartesı elıme gectı salı denıyebıldım forumdan aldım bakalım hafta sonu belli olucak. Onerınız ıcın sagolun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.