Şimdi Ara

Ekran kartı arızası Acil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bende bi asus laptop var eski ben bunda çok zamanımı geçirdim falan filan işte bi 2 kere falan bu çip arızası yapmıs galiba fırınlama olayı ile düzelen bişe adam öle yapıp düzeltmişti pc ci yani bana oyun oynama dedi bende oyun oynamıstım 1 sene önce bida gittim bida yaptı dedi oynama oyun gene oynadım ondan sonra işte ekranda çizgiler falan filan renk değiştirme işte sadece güvenli modda ekran gelio ondada ekran kartı devre dışı bundan bi kaç önce kendi kendine düzeldi oyun açıyım dedim salaklık yapıp pc yoktu bu masaüstü aldım ben kendime onu kullanıyorum zaten sorun : pc yi annem kullanıyor benim kendi masaüstüm var ama annem film izlerken facede dolasırken falan ekran devre dısı oldugu için falan filmlerde facebookta ara sıra kasma yapıyor bunu evde bi sekilde ben kendim düzeltebilirmiyim pc den anlıyorum parçalardan falan filan ama bunu nasıl yaparım bilmiyorum en azından zaten pc de kimse oyun oynamıyor hani bunu bi kere düzeltince oyun oynanmadıgı açılmadıgı sürece olucağını sanmıyorum anlayan evde bi sekilde yapabilirmiyim bunu ?

• geçen yıkarıya çıktım 70 80 lira fiyat çekmişlerdi o yüzden pc ciye yaptırmak istemiyorum zaten pc ye para verilmez eski bi pc adamda söledi gittiğimde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaspiJAS -- 28 Eylül 2016; 17:48:22 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.