Şimdi Ara

Ekran kartı acil yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

AMD - ATHLON 64 X2 3600+ AM2
    ABIT - KN9 ULTRA AM2
    TWINMOS - 2x512 MB DDR2 667
    PALIT - X800GTO (DDRI 256 bit) 256mb
    SAMSUNG - 200 GB SATA2 NCQ

arkadaşlar ekran kartı bazı oyunlarda sorun çıkarıyor özellikle dikkatimi çekti eski oyunlarda hitman'in ilk oyununu kurdum makineye böyle kare kare atlıyor oyuna hiç girmiyor ekran kartının driverını yükledim son 10 ocak 2007'de çıkan catalyst'i yükledim ama sorun yine aynı devam ediyor prince of persia the sands of time'ı yükledim onda da aynı şekilde atlıya atlıya oyunu oynatıyor neden böyle acaba?

bir yandan da yeni oyunlarda nfs carbonda 1024*768'de full detay herşey açık ortalama 45-43 fps ile oynuyorum herhangi bir kasma donma yok keza diğer oyunlarda da öyle nfs undergrounda da öyle 45-50 fps ile oynatıyor full detay...

17 crt monitörde ise monitörün driver'ı yüklü olmasına rağmen 1024*768'de 85hz'de ekranda dalgalanma oluyor hem de baya görülür şekilde ve sık sık yapıyor acaba monitörde mi sorun var diye arkadaşın 17 crt'yi taktık onda da aynı sorunu verdi fakat yenileme oranını 75'e alınca normale dönüyor.

Bu sorunlar neden kaynaklanıyor acaba arkadaşlar şimdiden teşekkürler...

• Ekran kartında bir sorun olabilir derim ısınma desem bi fanını falan kontrol etsen iyice yada ramlerle falan uğraşsan ama en güseli bence farklı bir ekran kartıyla dene derim kesin sonuca ancak öyle ulaşırız dostum
  • Sorun ne ekran kartinda nede monitorunde. Sadece nasil yeni jenerasyon oyunlari desteklemiyorsa yada desteklemiyecekese ayni sekilde eski oyunlarida desteklemiyor. Bu sorunlar genelde Windows Xp'den yada Direct X'ten dolayi kaynaklaniyor.
  • teşekkür ederim arkadaşlar en iyisi başka bir ekran kartı ile denemek bence de farklı yorumları olan arkadaşlarınında cevaplarını bekliyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.