Şimdi Ara

ekran gidip gelme sorunh

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
98
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar arkadaşlar ben dün ethernet kablosunun çalışmasını kontrol etmek için eski bilgisayarımı yeni bilgisayarın da fişinin takılı olduğu 4lü yere taktım ama acamadim ben de fişimi çekemediğimden psunun guc yerinden cektim cizirti geldi yeni bilgisayarimin ekrani iki kere gitti geldi fisi cektim bir sey olmus mudur? (fisi geri takinca sorunsuz calisiyordu) Guncelleme falan da yaptim. Sorun var midir ?

• Hocam bende de öyle olmuştu hatta şarj yerinden kıvılcım çıkmıştı sonuç olarak bilgisayarda bir sorun olmadı ama şarj aletini takmaya devam ettim daha çok cızırtı arttı ve tamire gönderdik sorunu fazla elektrik yüklenmesi olmus sistemde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bilgisayarın sarj soketi değişti ve şarj kutusu yenilendi hocam sizde başınıza dert olmadan bir gösterin derim , selamlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yok yok öyle değil benim bilgisayar masaüstü kasa 4lü uzatma kablosu vardi yeni pcde lan kablosu takiliydi ama internet gelmiyordu ben de eski kasayi da o dortlu kabloya taktim faha sonra acmaya calistim eski bilgisayari ama aavilmadi ben de eski pcnin fisini 4lu kablodan cikaramadim psu yerinden cikarayim dedim hafif oynatinca cizirtilar geldi biraktim daha sonra ekran gitti geldi benim yeni pcden bir daha oldu sonra 4luyu cektim her sey sorunsuz gorunuyor ama problem var midir diye korkuyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.