Şimdi Ara

Ekim 2011 Masaüstü Görüntüleri (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
0
Favori
9.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tavsiye için teşekkürler fakat wmp ile uyumlu çalışmadı pek. Bazı hatalar var. Kötü gözüküyor.Ben bunu kullandım.
    http://browse.deviantart.com/?qh=&section=&q=cln+rainmeter#/d3l6ln2
    ve artık maceranın sonuna geldik.
     Ekim 2011 Masaüstü Görüntüleri
    İsmine ne koysam acep temanın? Modern Illustro Theme iyi gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrioVentus -- 20 Ekim 2011; 0:15:06 >

• Frozen Yogurt koy,
  • quote:

Orijinalden alıntı: KeShhh®

Frozen Yogurt koy,

Koyarım ki.
  • Yeni arayışlara devam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YuSuFBuLDu -- 20 Ekim 2011; 18:28:21 >
  • Beyler. Bu Windows 7 siyah temaları buldum iyi güzel. nadiren bir tanesi W7 için ve o da az kalsın bilgisayarımı formatlık ediyordu. Bir tema yükleyeceğim, indiriyorum içinden 6-7 klasör çıkıyor. Ne gerek var? Amacınız ne yani bir install dosyası yapamamışlar ya. Gidip System32deki exploreri değiştirmeniz gerekiyor. Sonra başka bir sistem dosyasını. Sonra onu, bunu yüklüyosun, öyle böyle incik cincik iş. dll leri takas ettikten sonra reset atmam gerekiyordu -anlatımda yazdığına göre- ve attım, bilgisayar açıldığında komple simsiyah bir ekran çıktı karşıma. Güvenli mod desen işlemiyor, cmd açılmıyor. Sıfır. Allahtan W7 CD sinin içerisinden onarım kısmından geri yükleme yaptım oldu valla. Olmasaydı hem bilgisayarcıya 30 lira vericektim boş yere hem dosyalarımdan olacaktım yırttım ya. İstemiyorum ben tema mema. Deviniartmış. Kedi canını yerim senin.
  • Ben her konuda da yazdığım gibi içinden çıkan modlanmış dll dosyalarını sistem dosyalarınızla değiştirmeyin, sistem mühendiside olsan gene boş, çünkü modlu dosyada nereyi nasıl modladığını değiştirince anlarsın. Sistem dosyalarını değiştireceğine normal olarak bırak, sadece klasör ve taskbar görünümlü olarak kalsın, bir de start butonu değiştir, sanki durmadan PC de modlanmış kısımları açıp kurcalıyor musun? Alt tarafı sitelerde dolaşıyorsun, taskbarı görüyorsun sabah-akşam... Tema isminide yaz da bari bende deneyim , eğer gene sorun çıkarsa -ki sorun çıkmazsa şaşarım, win 7 bu, defolu ürün gibi mübarek- bende de , o zaman senden mi, yoksa temadan mı kaynaklı bilmiş oluruz...

• Yeniliyorum hala..

• quote:

Orijinalden alıntı: YuSuFBuLDu

Yeniliyorum hala..

Ortadakı saat ve tarih walla guzel bır uyum yakalamıs. Sag alttakı iconlar guzel lakın wall'la uyumlu degıl. Begendım ben calısmanı elıne saglık...
  • Buyrun arkadaşlar yorumları bekliyorum.Genelde böyle wallpaper'lar kullanmam ama skinleri nedense bu duvar kağıdına çok yakıştırdım

• quote:

Orijinalden alıntı: İtalian Stallion*

Buyrun arkadaşlar yorumları bekliyorum.Genelde böyle wallpaper'lar kullanmam ama skinleri nedense bu duvar kağıdına çok yakıştırdım

yok mu orjinali konu disi gormesin yıkarlar burayı

• quote:

Orijinalden alıntı: KeShhh®

Ben her konuda da yazdığım gibi içinden çıkan modlanmış dll dosyalarını sistem dosyalarınızla değiştirmeyin, sistem mühendiside olsan gene boş, çünkü modlu dosyada nereyi nasıl modladığını değiştirince anlarsın. Sistem dosyalarını değiştireceğine normal olarak bırak, sadece klasör ve taskbar görünümlü olarak kalsın, bir de start butonu değiştir, sanki durmadan PC de modlanmış kısımları açıp kurcalıyor musun? Alt tarafı sitelerde dolaşıyorsun, taskbarı görüyorsun sabah-akşam... Tema isminide yaz da bari bende deneyim , eğer gene sorun çıkarsa -ki sorun çıkmazsa şaşarım, win 7 bu, defolu ürün gibi mübarek- bende de , o zaman senden mi, yoksa temadan mı kaynaklı bilmiş oluruz...

Ahanda bu:

http://solmiler.deviantart.com/art/Placebo-for-Windows-7-188414149?q=boost%3Apopular%20in%3Acustomization%2Fskins%2Fwindows7%2Fvisualstyle%20black&qo=1

Ya hepsi böyle incik cinciik, yok onu buraya kopyalacaksın, da böyle şöyle edeceksin de. Çarıklı kürek başı. Şöyle adam gibi bir setup dosyası yok. Hani bir stardock gibi tema program yapımcısı da yok W7 için. Bir kişiselleştiremiyorsun W7'yi ya. Var mı böyle bişey. Siz nasıl yaptınız o siyah görev çubuğunu klasörlerini? Yeter ya, bu Windows nası bir beladır arkadaş. Sistem hatalarını tara diyorum hata bulunamadı diyor. En önemli ecplorer dosyası hasar görmüş, daha hala hata yok diyor. Bilgisayarım a girip yerel sürücünüze sağ tıklarsanız, güvenlik sekmesinden izinleri düzenle'ye girerseniz orda system yazdığını görürsünüz. Bu W7'nin kendidir. Ve garipliğe bakın, yetkisini alabiliyorsunuz. Ben aldım yanlışlıkla. Sistemin kendine yetkisi olmadığı için Administrator değil vezirdam olsan program bile yükleyemiyor, bir klasörü şurdan şuraya taşıyamıyorsun. Ne garip di mi? "160 aykium var benim para bende ov yeaa" diyen bill gates gibi süzme odunlar böyle gittikçe, daha çok bela okunur bu sıfata.

•  Ekim 2011 Masaüstü Görüntüleri

10.10 Ubuntu
  • quote:

Orijinalden alıntı: YuSuFBuLDu

Yeniliyorum hala..

Duvar kağıdının linki var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lifeisdh

Konuyu görünce gene tema hazırlama isteği doğdu içimde. Fakat temayı bitirmem için görüşlerinize ihtiyacım olduğunu düşünüyorum.(Uzmansınız sonuçta) Sizce aşağıdaki masaüstüne daha neler eklemeliyim?

Oyunlar klasörü gibi bir şey lazım bana da var mı bunun gibi bir şey?

• Yeni masaüstüm.Temayla falan uğraşmıyorum sadece masaüstünü değiştirdim.Biraz garip ve uyumsuz oldu ama hoş durdu gibi.

• Sadelik en güzel gösteriş biçimdir derler.. ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YuSuFBuLDu -- 24 Ekim 2011; 17:28:06 >
  • Beyler

Renk Uyumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mob Associate -- 24 Ekim 2011; 17:42:12 >
  • İtalian Stallion*
    Bardaki iconlarda uyumlu olsaymış daha hoş olurmuş. Ayrıca şu sağ alttaki rainmeter, enerji iconlarını ve saati gizlesen daha iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xhoOp -- 24 Ekim 2011; 18:12:36 >
  •  Ekim 2011 Masaüstü Görüntüleri
  • Olağanüstü bir desktop, bayıldım, paylaşmak istedim... Görmeyenler varsa dikkatle incelesin, eleman 5 günde yapabilmiş...

Ayrıntı için linke tıklayın...
    http://darknesfreak.deviantart.com/art/Typography-Desktop-244271383?q=gallery%3ADarknesFreak%20randomize%3A1&qo=0

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.