Şimdi Ara

EKEN H9R 4K Ultra HD Wifi Aksiyon Kamerası - 214TL- n11 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
2
Favori
5.290
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    yazın motosiklette kışın araçta kullanıyorum. gayet güzel

Edit Örnek Video :https://www.youtube.com/watch?v=6Cn7GAYf9AY&t=117s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi comolokko41 -- 11 Şubat 2019; 10:35:4 >
  • Sadece balıkgözü çekimi yapıyor. Bence en büyük dezavantajı bu. Bunu normal hale çevirmek için lensi değiştirmek lazım. Uğraştırıyor yani...
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnacoN

Sadece balıkgözü çekimi yapıyor. Bence en büyük dezavantajı bu. Bunu normal hale çevirmek için lensi değiştirmek lazım. Uğraştırıyor yani...
    Video edit programlarıyla o sorun kolayca çözülüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

Video edit programlarıyla o sorun kolayca çözülüyor.

Alıntıları Göster
    Mekanik olarak lensten kaynaklı bir olayı video edit programıyla düzeltemezsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler konu disi ama bende çin den gelen Eken h6s 4k modeli var sifir ancak kutusuz. Sadece su alti aparati var. Internette baktim 500 tl civari bir fiyati var. Turkce dil secenegi var.

Hic kullanmadim. Kaca satabilirim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mdatalay

Mekanik olarak lensten kaynaklı bir olayı video edit programıyla düzeltemezsin

Alıntıları Göster
    Bana bunu yazmadan evvel,google a bu adam şöyle birşey yazmış, olmaz diyeceğim ama acaba oluyor mu diye bir kontrol etseydin ya arkadaşım.

Yüzlerce video var bu konuda.

• Time Lapse video olarak değil resim olarak kaydediliyor. Sonradan biz programla video haline getirecegiz anladigim kadariyla. Kullanan arkadaşlarin yorumu nedir acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

Bana bunu yazmadan evvel,google a bu adam şöyle birşey yazmış, olmaz diyeceğim ama acaba oluyor mu diye bir kontrol etseydin ya arkadaşım.

Yüzlerce video var bu konuda.

Alıntıları Göster
    Her 10dk lık video için 1 saat uğraşmak istiyorsan (video editleme ve programın videoyu işleme süresi)
    ve bu da lens değişimi kadar verimli olmayacağını bildiğin halde ugrasacaksan buyur uğraş.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.