Şimdi Ara

EKEN H9 Aksiyon kamera firmware recovery (kurtarma) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
6
Favori
17.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • image file is not suitable hatası alıyorum yükleme yarıda kesiliyor yardım eder misiniz?EKEN H9 Aksiyon kamera firmware recovery (kurtarma)
  • image file is not suitable hatası alıyorum yükleme yarıda kesiliyor yardım eder misiniz?EKEN H9 Aksiyon kamera firmware recovery (kurtarma)
  • sorun frimware tabiki:

EKEN H9 Aksiyon kamera firmware recovery (kurtarma)google docs
    H9R_V8.0_STD_EKHZA_O4D7AX_20190902 eken 4k30_20MP.zip
    https://drive.google.com/file/d/1JXZeZ_v1JQN3S9-4yjiGSkANDO96bhLX/view?usp=sharing
  • Arkadaşlar Merhaba, Yıllar sonra konuyu tekrar canlandırıyorum. Bildiğiniz gibi kamera açık iken her şey normal. Power tuşuna bastığımızda ekran kapanıyor fakat üst ışık kırmızı yanmaya devam ediyor. Pili çıkarmadan da ne kapanıyor ende açılıyor. Ben Tüm yazılımları denedim ama nafile. Sorun muhtemelen donanımda. Bu konuda çözüm üreten arkadaş varsa yardımcı olabilirmi?

• mooncrownksk M kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Aynı sorun bendede var, bir çözüm bulabildin mi? Kamera Versiyonu: ActionCam H9 WEB_BTA O4D9AX_160827

• merhaba sanırım bunlarında çakmaları var. Bendeki H9R yazılım sürümü BRK. ilk çekim normal ancak ikinci çekimde görüntü kararıyor veya siyah ekran gösteriyor. Bu ekranda çekim yapıyorum diğer çekimde normale dönüyor. Bir siyah bir normal çekiyor. Eski versiyon yükledim nafile yeni versiyonda nafile. Anlayacağınız dandik ürün.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.