Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya ile seri son buluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
261
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya ile seri son buluyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3108 Mesaj

Dokuz yıl önce ilk filmin çıkmasıyla birlikte bir animasyon markası haline gelen ve devam filmleri, TV dizileri ile kısa filmlere ev sahipliği yapan Ejderhanı Nasıl Eğitirsin (How to Train Your Dragon) serisi kapanışını yapmaya hazırlanıyor. Şubat ayında gösterime girecek Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya ile Hıçkırık (Hiccup) ve Dişsiz ’in (Toothless) maceraları sona erecek.

Hıçkırık karakterine sesini veren aktör Jay Baruchel’e göre üçüncü ve son film birçok yapımın hayranlarına hissettiremediği hüznü ve mutluluğu bir arada yaşatacak.

Serinin sona erişi sadece hayranları için son anlamına gelmiyor. Aktörün hayat verdiği en uzun soluklu karakter de böylece beyaz perdeye veda edecek. 20 yıllık sinema hayatı olan aktörün Tropik Fırtına filminin çekimleri sırasında aday olduğu Hıçkırık karakteri ile birlikte Baruchel de kendini biraz hüzünlü hissetmiş.

Yapımcı Brad Lewis ise işin zirvedeyken bırakılmasının en iyi fikir olduğunu düşünüyor. Sevilen bir hikâyenin bitmemesinin istendiğini vurgulayan Lewis, gereksiz uzatmaların ucuz kaçacağı ve işi yapaylığa sürükleyeceği görüşünde.

Brad Lewis de izleyicilerin, kendileri gibi serinin son bulmasından ötürü bir miktar duygulanacaklarını düşünüyor. Eğer izleyiciden tahmin ettikleri geri bildirimi alırlarsa, bunun işlerini laikiyle yapmış oldukları anlamına geleceğini ifade ediyor.

Film için hazırlanan tanıtım videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

|
    |

• Çavuş
    54 Mesaj
    İşin zirvedeyken bırakılmasının en iyi fikir olduğunu düşünüyor olsaydı ilk filmde bırakırdı. Benim için tarihe geçerdi. Ratatouille gibi onuda arşive eklerdim.
  • Yarbay
    5016 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-753AA071F

İşin zirvedeyken bırakılmasının en iyi fikir olduğunu düşünüyor olsaydı ilk filmde bırakırdı. Benim için tarihe geçerdi. Ratatouille gibi onuda arşive eklerdim.
    Katılıyorum fazla uzatıldı .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

Got like freedom,Everyone will be free!
  • Binbaşı
    1783 Mesaj
    37 yaşındayım ve kesinlikle izlerim çok güzel bir seriydi, inşallah güzel biter...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    685 Mesaj
    Büyük küçük herkesin animasyon filme ilgisini artıracak bir film. Kesinlikle tüm seri izlenmeli.
    |
    |
  • Yarbay
    4457 Mesaj
    cars 4 çıksın
    |
    |
    Adam olmak cinsiyet meselesi değil, şahsiyet meselesidir. Necip Fazıl Kısakürek. Ben bir tepeden “Allah” diye bağırırım, o ses diğer tepeden “Özgürlük” diye yankılanır (ŞEYH ŞAMİL). Dünyayı bize büyük gösteren o'nun büyüklüğü değil, bizim küçüklüğümüzdür (Şeyh Edebali) “Abdülhamid'i Anlamak Her Şeyi Anlamak Olacaktır" (Necip Fazıl)
  • Misafir Üyelik
    59925 Mesaj
    ben bu animasyon filimini sevmezdim izlemedim sonra tv de çıktı hoşuma gitti 1 i izledim 2'yi izledim 3'ü araştırdım 2019 da çıkcakmış bekldedim tam 1,5 yıl, çıktı izledim güzeldi 4'ü çıkcak mı diye araştırdım çıkmıcak dediklerinde üzüldüm çocuk dğilim ama bu animasyon filmi bence devam etmeli o kadar hıçkıdık çocuk yaptı hıçkıdığın macerası bittiyse onların macerası başlar dişsizin yavrularının dönemi başlar
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    59925 Mesaj
    keşke devam etse ama Allah ın hakkı 3 3tür
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
e-ticaret
son dakika
izmir web tasarım
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.