Şimdi Ara

Ehliyet Sınavına Girecekler - 20 Ekim 2012 (188. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.130
Cevap
27
Favori
189.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nestea10

quote:

Orijinalden alıntı: ABerkanOLGUN

Arkadaşlar selamlar.
    Ben 30 Haziran'da sınava girdim ve de geçtim. Şimdi direksiyon sınavı 4-5 Ağustos diye söyleniliyor. Soracağım şu. Direksiyon sınavına girdikten kaç gün sonra ehliyeti alabilirim ? Malum bayram geliyor :)

Bize 10 ağustos gibi alabilirsiniz dediler.

Yer: Lüleburgaz.

Hayırlısı olsun. Ne zaman olursa o zaman alıcaz. Acelesi yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pipooo

quote:

Orijinalden alıntı: CeoBurak

quote:

kurs ücreti (600 tl)
    sınav ücreti(50 tl)
    trafik ücreti( 387 tl) ödedim fakat direksiyon harcı,sağlık raporu,adliye için falan para istemiyorlar.

B+A2 mi aldın yoksa sadece B mi ?

sadece b

Çok pahalıya kayıt olmuşsun.
  • arkadaşlar çok acil 2 sorum var.

1- ben a2 ve b ye kayıt oldum, 30 haziranda b sınavını verdim, direksiyonu da geçtim, b halloldu, şimdi ben farklı şehirdeyim, gidip sürücü kursuna tekrar kayıt olmak için yani a2 için belge vs vermem gerekiyor mu zaten en başta topluca alındı mı?

2- sadece tc numarasıyla sınav ücreti yatırılıyor mu? kimlik şart mı?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

kurs ücreti (600 tl)
    sınav ücreti(50 tl)
    trafik ücreti( 387 tl) ödedim fakat direksiyon harcı,sağlık raporu,adliye için falan para istemiyorlar.

B+A2 mi aldın yoksa sadece B mi ?

sadece b

Çok pahalıya kayıt olmuşsun.

Bende 500 e sadece b ye kayit oldum.. 3 taksit yaptilar.. ama ben hic bilmiyorum.. en son elim 4-5 yil once arabaya degdi o da 10 km gittik gidis o gidis daha da ellemedim.. Adam hakkiyla ogreticez sende de biraz gayret varsa hallolur dedi.. bende napayim neticede 1 kere alincak birsey.. 3 e 5 e bakmadim.. ucuz olanlar direksiyon derslerini kisa tutanlar falan demisti.. zaten bilmeyenler ozel derslerle falan daha pahaliya patlayacak..

Gecen bir kirmizi isikta durduk adam 4-5 kez yesil isik yanmasina ragmen bir turlu gitmiyordu.. ne kornalar falan calindi yok en son biri inip sordu.. adam korkmus cesaret edememis donemece girmeye.. yeniymis zaten.. neyse inen adam arabayi alip cevirdi de bizde yolumuza baktik..

bunu anlatmamdaki amac eli pek araca degmemis olanlar iyi bir egitimi arasin ucuzunu degil.. ucuzu su bahsettigimiz bakkallar,kasaplar oluyor.. kurs seciminde onemli olan kriter iyi bir aracta egitim ve suresi.. diger olanaklarda arastirilmali.. akliniza yatarsa kayit olun gitsin.. supheli tavirlar kacamak cevap lar veriyorlarsa bedava da olsa uzaklasin hemen ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WDStyle -- 3 Ağustos 2012; 11:18:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Selam!!!Ben yarın direksiyon sınavına gireceğim.Bazı arkadaşlar sistemde ülke genelinde arıza olduğunu söylüyorlar acaba bu sıkıntı düzeltildi mi bilgisi olan var mı?Bir de bu direksiyon tarihlerinin illere göre neden değişiklik gösterdiğini anlamış değilim.Sistem sorunu çözüldüyse ben yarın ki sınavı geçersem ehliyeti ne zaman alabilirim?
  • Yarın sınava giriyorum beyler direksiyonda hiçbir sıkıntı yok yalnız bana hiç sorun olduğunu filan söylemediler inşallah alabiliriz ehliyeti haftaya.
  • Geçmiş mesajları okusaydınız ehliyetleri aldığımızı görebilirdiniz. :)
  • Ben dün aldım ehliyetimi.
  • bugün kurstan aradılar nüfus cüzdanı fotokopisine ihtiyaçları varmış. dosyayı hazırlayamıyorum getirin dedi. sanırım dosyalar gelmiş.

pazartesi alırım artık hayırlısıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

bugün kurstan aradılar nüfus cüzdanı fotokopisine ihtiyaçları varmış. dosyayı hazırlayamıyorum getirin dedi. sanırım dosyalar gelmiş.

abi hangi şehirdesin ve sınava ne zaman girdin? Ben 28inde direksiyona girdim,dün aradım kursu sertıfıka ıcın daha cok var cıkmasına dedı sınırlenıyorum artık..

• bende yarin sinava girecegim bugun kursun deneme surusune gittim opel astra araclari vardi hoca daha once araba kullandinmi dedi bende surekli kullaniyorum dedim araci aldiktan sonra kalkisi yaptim bekledigimden kolay oldu 1-2-3 derken hoca ya hocam 4 e ata bilirmiyi. dedim o da burda atta sinavda 3 ile git dedi anayol da 1 tur attik baslangic noktasina gelince normalde 2-3 atan diger ogrenciler ben seviniyorum bir tur dahs atacam diye amahoca sen usta sayilirsin yeterli bu kadar dedi bende çektim saga diger ogrenciye verdim yarin 12 de sinava girecegim

• Arkadaşlar bu gün bi kursa gittim baya uzun uzun konuştuk

Zaten bildiğim şeyleri tekrar etti fiyat olarak bana 500 Lira kurs ücreti alırız dedi

Bi daha para almıycaz dedi ıvır zıvır için para almayız dedi. Birde sınav harcı vs +100 de öyle ekledi

600 sadece bize vericeksin kayıt olursan diye söyleyince bişey demeden çıktım gittim
  • quote:

Orijinalden alıntı: raikkonen999

quote:

bugün kurstan aradılar nüfus cüzdanı fotokopisine ihtiyaçları varmış. dosyayı hazırlayamıyorum getirin dedi. sanırım dosyalar gelmiş.

abi hangi şehirdesin ve sınava ne zaman girdin? Ben 28inde direksiyona girdim,dün aradım kursu sertıfıka ıcın daha cok var cıkmasına dedı sınırlenıyorum artık..

denizlideyim. 29 temmuzda sınava girdim.
  • meb deki sorun çözülmüş mü arkadaşlar alan varmı ??
  • Biraz okuma alışkanlığınız olsun yaa.Bak geçen sayfaları da karıştırmıyorum bu sayfada aynı soruyu soran ve cevabını alan var.Daha ne söylememiz gerekiyor ?
  • Ben 2 gün önce aldım ehliyeti ne sorunu varmış ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balotelli

Ben 2 gün önce aldım ehliyeti ne sorunu varmış ki?

sınava ne zaman girdiniz?
  • quote:

quote:

28 temmuzda
  • quote:

quote:

quote:

28 temmuzda

maşallah kursunuz epey hızlıymış.

benimkide iki kişinin kimlik fotokopisini getirmesini bekliyor. bana neyse sanki o iki kişiden. onları beklemek zorundamıyım sanki?
  • ben direksiyonu da kazandım.dosya için 50 lira istiyorlar.normal mi bu?
  • 
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.