Şimdi Ara

Ehliyet ile ilgili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
43
Tıklama
Giriş
    181 Mesaj
    Merhabalar, şehir değişikliği nedeniyle ev eşyalarımı taşımam gerekiyor.B ehliyetim var ve arkadaşımın fiat ducato 2.0 multijet aracı var. Trafik şubeyi aradım araç size ait olursa ve ticari mal taşımadığınız için sıkıntı olmaz dedi ama pekte emin olamadı. Bilgisi olanlar paylaşabilir mi? Keza nakliyat firmaları 1200 1300 gibi saçma fiyatlar veriyor . Kendim bu araç ile taşıyabilir miyim git gel 700-750 km çankırı-kayseri arası. Çevirme olursa sıkıntı çıkar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Behaviour -- 15 Kasım 2017; 14:46:21 >

|
    |

# 35 Kevin Durant # 0 Russel Westbrook # 9 Serge Ibaka # 5 Kendrick Perkins # 2 Thabo Sefolosha # 37 Derek Fisher # 4 Nick Collison # 34 Hasheem Thabeet # 11 Jeremy Lamb # 15 Reggie Jackson # 3 Perry Jones # 25 DeAndre Liggins # 12 Steven Adams # 21 Andre Roberson # 47 Grant Jerrett
  • Yarbay
    5079 Mesaj
    Hocam en sağlıklısı görevde olan bir trafik polisine sormak diye düşünüyorum.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
Bey Azura
üniversite
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.