Şimdi Ara

Ehliyet hakkında yardımcı olun arkadaşlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şimdi ben ehliyet kursuna kayıt yaptırdım,biz sizi bilgilendireceğiz dediler hiç arayan soran olmadı neyse aradım sürücü kursunu mesaj gelince sınav ücretini yatırın diyor.Zaten son 4 gün var ehliyet ücretinin yatırılmasına.

Şimdi ehliyet ücretini yatırınca banka dekontunu sürücü kursuna götürmem gerekiyor mu? Sınav ücretinden başka herhangi bir yere para yatırmam gerekiyor mu?

Lütfen yardımcı olun arkadaşlar kafam karıştı bu adamların arayacağı mesaj atacağı yok.En azından bana yazılı sınav ve direksiyon sınav tarihlerini bildirirseniz iyi olur.

(Eğer konuyu yanlış yere açtıysam,veya gereksiz bir konu olduysa herkesten özür dilerim.)

• quote:

Orijinalden alıntı: relaguna

Arkadaşlar şimdi ben ehliyet kursuna kayıt yaptırdım,biz sizi bilgilendireceğiz dediler hiç arayan soran olmadı neyse aradım sürücü kursunu mesaj gelince sınav ücretini yatırın diyor.Zaten son 4 gün var ehliyet ücretinin yatırılmasına.

Şimdi ehliyet ücretini yatırınca banka dekontunu sürücü kursuna götürmem gerekiyor mu? Sınav ücretinden başka herhangi bir yere para yatırmam gerekiyor mu?

Lütfen yardımcı olun arkadaşlar kafam karıştı bu adamların arayacağı mesaj atacağı yok.En azından bana yazılı sınav ve direksiyon sınav tarihlerini bildirirseniz iyi olur.

(Eğer konuyu yanlış yere açtıysam,veya gereksiz bir konu olduysa herkesten özür dilerim.)

ATM den sınav ücretini yatır. TC numaranı girdiğinde ismin çıkıyorsa sorun yoktur. makbuzu kursa falan götürmene gerek yok onlar sistemden görürler. Ama makbuzuda atma yatırmadın falan derlerse kanıtın olur. En yakın yazılı sınav tarihi 22 mart. Direksiyon sınav tarihleri illere göre değişir kursun bilgilendirmesi gerekir.

• Merhabalar. Sürücü kursu kayıt için öğrenci belgesi istediler. Ve benim açık öğretim kaydim silik gözüküyor. Kayıt yenilemeler 2. Ayın 16 sındaymıs. Benim belgeyi 10 una kadar götürmem gerekli. Nasıl öğrenci belgesi alırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreharun13

Merhabalar. Sürücü kursu kayıt için öğrenci belgesi istediler. Ve benim açık öğretim kaydim silik gözüküyor. Kayıt yenilemeler 2. Ayın 16 sındaymıs. Benim belgeyi 10 una kadar götürmem gerekli. Nasıl öğrenci belgesi alırım.

Yapacak bir şey yok,çünkü durumu silik olarak görünenlere öğrenci belgesi verilmiyor diye biliyorum.Kayıt yenileyip durumun aktif olduğu zaman öğrenci belgesi alabilirsin,ama genede 147'yi arayıp veya halk eğitimi arayıp mazeretini belirterek öğrenci belgesi verip veremediklerini bir sor.
  • emreharun13 E kullanıcısına yanıt
    Öğrenci belgesi yoksa diploma fotokopisi de olabilir. Ben E-devlet'ten öğrenci belgesi alıp vermiştim. Ne olur ne olmaz diye diploma fotokopimi de istemişti.
  • elinizde ilkokul, ortaokul ve lise diplomalarından birinin fotokopisi varsa yeterli olur. illa son okuduğunuz okuldan öğrenci belgesi vermek zorunda değilsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.