Şimdi Ara

Ehliyet Hakkında Herşey (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.773
Cevap
4
Favori
236.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: n96zede

sinaps in puanını 5 puanla bilemedim ama senin biliyosun teknik pisiko 85 alacaksın direksiyondan muhahahahahahaha
    quote:

Orjinalden alıntı: Teknik_Psikopat

:) benim sınav pazar günü saat 9 da :)

• yav kahretsin ben daha 2 ay beklicem ya siz ehliyeti aldıktan sonra topiği ziyaret etmessiniz artık ben 2 ay daha buralardayim
  • ya varya bu direksiyonu geçemeyen olmaz sanıyodum meğersem doluymuş geçen bi kız 65 almış oturmuş aşşa
  • bende kalabilirim direksyondan. 4 yıldır araba kullanıyorum. abı oturdum arabaya bagladim kemerimi dikiz aynasını kontrol ettim yan aynaları duzelttim falan. el frenini indirmeyi unuttum.Debriyajda cok cok assagıda bastım sanıyorum vitese geçmiyor araba. Kaldim kalkamadim:D Tam bas dedi hoca bastim nyse attm boşa calistirdim.Sinyal vermeden cıktım yola.

Gidiyorum falan alıstım arabaya. tek el viteste teki cama dayalı tutuorm direksyonu.Arkadan konusutuyorlar surekli dikiz aynasına bakip cvp veriyorum.Sollama yaptım epey falan. Birine vuruyodum lak dıe durdu onumde salak kız :@ neyse geldım gerı. hocam geçtimmi dedim. 2.de göüşürüz dedi güldü.Hocam yapmaın etmeın dedim. in simdi basacam tokadi dio

Kalmamısımdır umarım :S
  • quote:

sinaps in puanını 5 puanla bilemedim ama senin biliyosun teknik pisiko 85 alacaksın direksiyondan muhahahahahahaha
    quote:

hahaha :) ben buna agzımla gülmem :) Ben 14 yasımdan beri kartal-hundai h100-transit connect- transit v100-fiat palio sürmüşüm :) kurallar desen uyarım ama tek korkum emliyet kemeri :) onu takarsam en az 90 takamassam hocalar bana takar
  • ben yeni bugün kayıt oldum 23 mart başlıcak benimde 1 ay süreç sanırım direksiyon sınavlar inşallah kolaydır daha pek bi bilgim yok ama ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Yigit Eker

bende kalabilirim direksyondan. 4 yıldır araba kullanıyorum. abı oturdum arabaya bagladim kemerimi dikiz aynasını kontrol ettim yan aynaları duzelttim falan. el frenini indirmeyi unuttum.Debriyajda cok cok assagıda bastım sanıyorum vitese geçmiyor araba. Kaldim kalkamadim:D Tam bas dedi hoca bastim nyse attm boşa calistirdim.Sinyal vermeden cıktım yola.

Gidiyorum falan alıstım arabaya. tek el viteste teki cama dayalı tutuorm direksyonu.Arkadan konusutuyorlar surekli dikiz aynasına bakip cvp veriyorum.Sollama yaptım epey falan. Birine vuruyodum lak dıe durdu onumde salak kız :@ neyse geldım gerı. hocam geçtimmi dedim. 2.de göüşürüz dedi güldü.Hocam yapmaın etmeın dedim. in simdi basacam tokadi dio

Kalmamısımdır umarım :S

mutlaka geçersin dostum merak etme 70 75 arası bişşile alırsın

• quote:

quote:

quote:

hahaha :) ben buna agzımla gülmem :) Ben 14 yasımdan beri kartal-hundai h100-transit connect- transit v100-fiat palio sürmüşüm :) kurallar desen uyarım ama tek korkum emliyet kemeri :) onu takarsam en az 90 takamassam hocalar bana takar

muhahahahahahahahah tmm tmm sözümü geri aldım sen o gün bu heyecanlan anca 80 alırsın belki kalırsın bile mihuhahaha istediğin kadar kullan teknik psiko yarın için seni lanetledimelin ayağın tutuşacak belki 70 i bile geçemesszi nihahahahaha

• Arkadaslar ben 23 mart başlıcak 1 aylık öğrenim süreci biraz bahsedermisiniz korkmaya başladım
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheGu4rdian

ben yeni bugün kayıt oldum 23 mart başlıcak benimde 1 ay süreç sanırım direksiyon sınavlar inşallah kolaydır daha pek bi bilgim yok ama ..

bende girecem 18 nisanda yalnız değilsin merak etme
  • quote:

Arkadaslar ben 23 mart başlıcak 1 aylık öğrenim süreci biraz bahsedermisiniz korkmaya başladım

ya dağıtılan denemeli çöz çok rahat geçersin kolpa bi sınav değil merk etme
  • Anladım yani daha once motor sürdüm 2 yıl trafikde rahatım yani panik durumu yok dedemin arabasıda var yanlız otomatik vites bi kac kez kullanmıstım öyle ufak yerlere gidip geldim dedemle ama normal vites öğrenirim inşallah hemen
  • quote:

Anladım yani daha once motor sürdüm 2 yıl trafikde rahatım yani panik durumu yok dedemin arabasıda var yanlız otomatik vites bi kac kez kullanmıstım öyle ufak yerlere gidip geldim dedemle ama normal vites öğrenirim inşallah hemen

öğrenirsin dostum yhaa bana göre otomatik vitesten daha ble kolay ben zaten otomatik vitese binmem yani o kolu alıcam elime
  • quote:

quote:

Anladım yani daha once motor sürdüm 2 yıl trafikde rahatım yani panik durumu yok dedemin arabasıda var yanlız otomatik vites bi kac kez kullanmıstım öyle ufak yerlere gidip geldim dedemle ama normal vites öğrenirim inşallah hemen

öğrenirsin dostum yhaa bana göre otomatik vitesten daha ble kolay ben zaten otomatik vitese binmem yani o kolu alıcam elime

Hahaha :D hadi hayırlısı kurallara uymak 1. şart unutmayalımda önce kağıt üzerinden sınav oluyorsun sanırım geçince uygulamalı

• teknik psiko nerelerdesin kanka cevap bekliyoz senden yoksa geçemeyecen değince felç falan mı geçirdinnijhuhhahahah
  • quote:

quote:

quote:

Hahaha :D hadi hayırlısı kurallara uymak 1. şart unutmayalımda önce kağıt üzerinden sınav oluyorsun sanırım geçince uygulamalı

tabi canım önce sınavı geçiceksin sonra uygulama zaten senle aynı anda alcaz ehliyeti sende sadece b sınıfı yazıcak bende ise b+a2 yazıcak yukarıdaki teknik psiko arkadaşımızda hiç bişi yazmicak muhahahaha varya teknik canımı okicak

• ahahah inanamıyorum ya daha dün altıma sıcıodum şimdi ehliyet muhabbetleri:
  • quote:

ahahah inanamıyorum ya daha dün altıma sıcıodum şimdi ehliyet muhabbetleri:

eee zaman geçiyo büyüyosun yakında gene zıçıcan altına merak etme yaşlanınca veya trafikte zıçarsın korkudan

• quote:

quote:

eee zaman geçiyo büyüyosun yakında gene zıçıcan altına merak etme yaşlanınca veya trafikte zıçarsın korkudan

sorma gitsin alalımda bi ehliyeti bi gözlerim dolsunda :P :D

• quote:

quote:

quote:

sorma gitsin alalımda bi ehliyeti bi gözlerim dolsunda :P :D

hehehehe yaw benimde dolar mı acaba gözlerim yhaa bilmiyom ehliyetin genel yapısı zaten çok güzel bunu her defasında sölüyom

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.