Şimdi Ara

egzoz fanı arızası yenı fan onerısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Galiba egzoz fanım bozuldu alsuıt2 den kont ettıgımde 100rpm de asırı gurultulu calısıyor fanın takılı oldugu bolume parmagımla tıklayınca duzelıyor tamırı mumkunmu deılse yenısını alacam kasa xıgmatek asgar 382 ne almamı onerırsınız

• Fan tamir işi sıkıntılı. Bazı arkadaşlar yağlama yaparak sesi azaltıyor fakat bildiğim kadarıyla pek de uzun ömürlü olmuyor. Yani, sık sık yağlama yapmanız gerekebilir.

Yeni fan almak isterseniz, şunlara bakabilirsiniz:

https://forum.donanimhaber.com/uygun-fiyata-led-li-kaliteli-sifir-fanlar-140-mm-120-mm--127437941#127437941
  • ehhalil kullanıcısına yanıt
    kendiliğinden duzeldı oc yapmısdım ıslemcıye ondan sonra olduydu ıslemı tersıne aldım duzeldı pekı bısı soracam sıze kasamın onde 1 fan var bıde egzoz fanı var 1 adet one 1 tane daha fan eklım mı? birde işlemcı sogutucumda 1 fan var ona da 2. fanı takımmı
  • kara57 K kullanıcısına yanıt
    Daha fazla fan takarsanız;
    daha iyi hava akımı ve dolayısıyla daha serin, daha sağlıklı çalışan bir sistem elde edersiniz.

Kasanızda fan yuvası varsa, boş durmasın derim ben.

OC yapıyorsanız, işlemci soğutucusuna da 2.fanı takabilirsiniz.
  • ehhalil kullanıcısına yanıt
    pekı bu ıslemcı sogutucusuna takacagım fan ters olacak demı bırısı uflerken dıgerı cekecek havayı egzoza atacak ?
  • kara57 K kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle olacak

Verdiğim linke baktınız mı? Oradaki fanlar ilginizi çekerse yardımcı olmaya çalışırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.