Şimdi Ara

Egreat R6S & R200S Gerçek 3D MEDYA OYNATICI & Himedia Q5 Gerçek SMART TV (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
541
Cevap
11
Favori
41.695
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Iptv yayın sağlayıcı hangi çözünürlükte yayın veriyorsa o çözünürlükte izlersiniz.

Yerli kanallar için şimdilik HD yayın iptv linki yok ve o yüzden görüntü kalitesi Futubox tarzı HD hizmet veren yayınlara göre daha düşük kalite.

Eğer yarın veya öbürgün türk tv leri HD olarak iptv yayın verirlerse bizde bunları hd olarak izliyebiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ürün flash player desteklemiyor sanırım, öyleyse digiturkplay çalışmayacaktır..
  • Flash lite destekliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: CoMiSeR

ben bu üründen almak istiyorum sadece internet bağlantısı ile tv izleyebiliyoruz sanırım değil mi ben mi yanlış anladım

ayrıca her türlü mkv 3d vs izlenebiliyor sanırım bir de altyazı seçme fonksiyonu var mı yoksa aynı isim olmazsa açmıyor mu?

Evet , sadece internet üzerinden yayın gösterebiliyor. Uydu cihazları gibi bir tunere sahip değil.

Mkv , bluray oynatımı , altyazı vs.... gibi konularda bu fiyatla cihaz efsane olur

• Gerçi kargo genelde bedava olmuş ama ben gene de hatırlatayım: topcuabd, biraz önce sipariş verdim.
    Teşekkürler.
  • @Miralay25 hocam , sizin yazılımlarınızı ilk Egreat R6A dan beri kullanıyorum ve çok memnunum.
    Bilhassa R6S için olan V7 çok başarılı.
    V8 için bazı süprizleriniz olacağını söylemiştiniz , bir ipucu yok mu
  • Bizzat kullananlar cevap verirse sevinirim;
    1. Bir internet tarayıcıda olduğu gibi her siteye girip dolaşabiliyor muyuz?
    2. Herhangi bir video ses formatında sorun çıkardığı oldu mu?
    3. Kumandasıyla yazı yazmak vs. kolay mı?
    Teşekkürler.
  • @sancak bilgisayar size burdan ve GG sitesinden msj gönderdim umarım dikkate almışsınızdır(burdakini henüz okumammışsınız) kargo ile alakalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kornrulez

@sancak bilgisayar size burdan ve GG sitesinden msj gönderdim umarım dikkate almışsınızdır(burdakini henüz okumammışsınız) kargo ile alakalı

Buradan atmanız yeterlidir.

Bu arada ücretsiz kargo kampanyası bu gece saat 23:59 da sona erecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sancak Bilgisayar -- 30 Eylül 2012; 10:53:23 >
  • 3D tvsi olup da hala almayan varsa daha da almasın tvyi 2D olarak kullansın
  • Cihaz beklentilerimin çok üzerinde çıktı..Birçok cihaz ve htpc kullandım şimdiye kadar,parasını bu kadar hakeden bir cihaz kullanmamıştım film izlemek için desem abartmış sayılmam..Özellikle 3d sbs ve isolarda çok başarılı bir ürün..
  • kanal listesini tam olarak yazmak mumkunmu?
  • 1 adet sipariş verdim.kampanya ve 1 Senelik Futubox premium üyelik için teşekkürler.gg üyelik (nastayashitr)
  • şimdi 1 adet bende sipariş verdim...aaaati kullanıcı adı..bu futubox için bizmi greceğiz şifreyi sancak bilgisayar kargoyua tel bilgilerinizi yazarsanız cihaz hakkında aramak isterim tşkler...
  • bende 1 adet sipariş vermeyi düşünüyorum paket içeriğinde 1.4 hdmi kablo varmı?
  • 1 adet sipariş verdim kargo kampanyası için pm attım sorunsuz bir alışveriş diliyorum....
  • torrent var mıdır arkadaslar cihazda, android falan yazıyor resimde ancak dts seslerde sorun oluyor diyorlardı android boxlarda,,,
  • Merhabalar...

Bu cihaz tüplü tv'lere bağlanabiliyor mu acaba?

2007'de aldığım arçelik marka bir tv var. Hdmi girişi yok. Arkasında bir scart girişi ile yan tarafında şu resimde görülen girişler var.

(Resim sahibinden.com'da satılan aynı marka / model ürünün resimlerinden biridir.)

Bilgi verebilirseniz çok memnun olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: killerwhitewhale

torrent var mıdır arkadaslar cihazda, android falan yazıyor resimde ancak dts seslerde sorun oluyor diyorlardı android boxlarda,,,

Bu cihaz android box , değil.
    Bu cihaz Android özelliği olan 3D Medya oynatıcı.

DTS seslerde sorun yok , torrent ise son yazılım ile birlikte oldukça stabil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozgur42

Merhabalar...

Bu cihaz tüplü tv'lere bağlanabiliyor mu acaba?

2007'de aldığım arçelik marka bir tv var. Hdmi girişi yok. Arkasında bir scart girişi ile yan tarafında şu resimde görülen girişler var.

(Resim sahibinden.com'da satılan aynı marka / model ürünün resimlerinden biridir.)

Bilgi verebilirseniz çok memnun olurum.

Evet , tüplü tv'lere bağlanır.
    ilanda dikkat ederseniz , cihazın kompozit ( kırmız - beyaz - sarı ) çıkışları mevcut.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.