Şimdi Ara

EGEA dizel kullanan yok mu? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
2.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dün 1.6 dizel otomatik modeli ile çok kısa bir sürüş yaptım ve biraz hayal kırıklığı yaşadım. Motor çok gürültülü geldi bana. Benim citroen c3'ten gürültülü ki benim arabam 2007 model.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen gün 301, c-elysee ve 1.3 egea test sürüşü yaptım ve motor sesi egea da 1 tık daha azdı. Performans fena değil 1.3 için. Diğerlerinden biraz daha oturaklı ve güvenli geldi bana. Bu üçü içinden sanırım egea yada fiyat olarak kafama yatanı alıcam sanırım. Ama egea biraz daha yakın bana.

• Maddi sebeplerden dolayı peugeot 301 aldım 2015 model 57000 km'de. 50 bine aldım. O paraya egea olsaydı onu alacaktım yada bu rakamın üstüne çıkabilseydim. Ama kısmet olmadı işte. Şimdilik memnunum bu arada arabamdan.

• Bugün 2018 1.3 egea geldi şirkete .araba 90ı geçince titremeye başlıyor ömrümde bu kadar kötü bir araba daha görmedim. Ford courrier den buna binince attan eşeğe binmiş gibi öldüm. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: =PistoLeRo=

Bugün 2018 1.3 egea geldi şirkete .araba 90ı geçince titremeye başlıyor ömrümde bu kadar kötü bir araba daha görmedim. Ford courrier den buna binince attan eşeğe binmiş gibi öldüm. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.
    Iyi de belki araç rot balans istiyordur.

• İspanyada tipo olarak dizel otomatiğini yıllardır kullanıyorum. 1.3 motor yapısı itibarıyla seslidir. 1.6 motoruda 8valf kullanan peugeot grubuna göre daha sesli ama hidrolik valf kullandığı için 1.3 motoruna göre sessiz.

• Dün şirket aracını teslim aldım, 2019 otm. 1.6 dizel easy. Daha önce megane sedan ve HB vardı. İçeride sağ arkadan bir cızırtı geliyor kemer başlığı ya da bagaj kapağının içi olabilir. Park sensörü şu an en büyük eksiği onu dışında gayet iyi. Megane 4 HB tam bir hayal kırıklığıydı onun yerine iyi geldi. Fiattan çok şey beklemediğim için otomatik viteste büyük sorun göremedim sadece yokuş aşağı ayarlıyamıyor kendini önemi yok. Yakıt için birşey demek erken...

• 2020 1.6 orban plus otomatik karma tüketim 6lt yakıyor ortalama hız 36 km/saat

• Genelde şirketler kullanıyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.