Şimdi Ara

EGE ÜNİVERSİTESİ TERCİH EDECEKLER (ANA KONU) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
5
Favori
15.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Üniversite #Ege Üniversitesi
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 15159 ts-2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeoMessi1037

15159 ts-2

Tamamdır hocam
  • Yukarılarda tutalım
  • diğerlerinin yanında biraz eziliyor ama yazalım bakalım.d sıralamam 102k istatistik geçen sene 149k ile kapattı.d en düşük ama en garanti benimki sanırım.d
  • Elektrik-Elektronik geçen sene 25k ile kapatmış ondan önceki sene 21k..Benim ise yerleştirmem 25k sizce girme şansım nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stygián

Elektrik-Elektronik geçen sene 25k ile kapatmış ondan önceki sene 21k..Benim ise yerleştirmem 25k sizce girme şansım nedir?

MF sıralamalarını pek bilemiyorum hocam. Bekleyelim, bilen bir arkadaş cevaplasın :/
  • Güncel
  • Yeni bölümümüz hayırlı olsun
  • Teknik liseyim sinavsiz gelsem 2 yillik bolumlerin hepsine dgs ile 4 yilla cikartabilir miyim azcikta akil verir misiniz?

• ymf4 43 bininci oldum.Makine istiyorum.yaklasik 40 bin ile almisti.

• quote:

Elektrik-Elektronik geçen sene 25k ile kapatmış ondan önceki sene 21k..Benim ise yerleştirmem 25k sizce girme şansım nedir?

Bence cok cok yuksek, bu sene kontonjan artislarindan dolayi siralamalarin daha da dusmesi bekleniyor, cok cok buyuk bir surpriz olmazsa egedesin bence

• Çok zor düşmesi ama belli olmaz. DEU 45 binle kapatmış onu garanti olmak için yazabilirsin.
  • Güncelliyorum arkadaşlar.

Tabi, 2 yıllık olarak gelip DGS ile 4 yıla geçmeniz mümkün. DGS sınavı benim bildiğim sağlam bir sınav. İyi çalışmanız lazım ve açılan kontenjanlar da çok az sayıda. O yüzden en iyi sonucu alıp avantajı konuma gelmeniz lazım.

@PARÇALI SEVDA
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolga226

quote:

Bence cok cok yuksek, bu sene kontonjan artislarindan dolayi siralamalarin daha da dusmesi bekleniyor, cok cok buyuk bir surpriz olmazsa egedesin bence

Hayırlısı Ben de tıp kontentenjanlarının artmasına güveniyorum ama bir önceki yıl 21k ile kapatması düşündürdü biraz..

Peki genel bir soru olarak gazi ve ege elektrik-elektronik fakültesini karşılaştırırsak eğitim olarak ne söyleyebilirsiniz?

• quote:

quote:

quote:

Hayırlısı Ben de tıp kontentenjanlarının artmasına güveniyorum ama bir önceki yıl 21k ile kapatması düşündürdü biraz..

Peki genel bir soru olarak gazi ve ege elektrik-elektronik fakültesini karşılaştırırsak eğitim olarak ne söyleyebilirsiniz?

EE'ci bekleyelim derim

• Ablam ege bilgisayar istiyor sıralaması 34.898 geçen sene 34.100 le almış girme ihtimalim nedir? Sıralamalar çok değişmez deniyor sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devrim

quote:

quote:

quote:

EE'ci bekleyelim derim

Bekleyelim o vakit her fikir önemli...

• quote:

Orijinalden alıntı: Cruck

Ablam ege bilgisayar istiyor sıralaması 34.898 geçen sene 34.100 le almış girme ihtimalim nedir? Sıralamalar çok değişmez deniyor sizce?

Beklemede kalsın. Düşebilir de, düşmeyebilir de. Matematik ortalaması bu sene baya düşmüş. Düşmesi muhtemel.
  • Güncel tutalım..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.