Şimdi Ara

Ege Diş için Günlük Haftalık (kırık obp) !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
1
Favori
2.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hedefim çok çalışarak kırık obp ile hamda ilk 10bine girip ege diş kazanmak her hafta gün güncelleme yapacağım
    Bugün yaptıklarım
    Sabah ayt matematik denemesi çözeyim dedim nerelerde eksiklerim var hatırlamadığım yerler varmı diye sonucunda polinomlarda biraz hatırlamadığım yerler olduğunu farkettim hemen 345 matematiği açtım ve 80 soru yaklaşık 5 6 test civarı çözdüm son kısmını iyice pekişsin diye yarına bıraktım yarın meb testlerini çıkartıp ikisini birlikte çözcem elim ısınsın diye polinomun yanında fonksiyonda çözeyim dedim her şeyi hatırladığımı anladım eksiksiz bir şekilde fonksiyon testlerinide çözdüm
    Unutmamak için yarın yapacaklarımıda not alayım
    Meb polinom + fonksiyon testlerini çözelim
    345 in ösym tarzındaki 20 soru polinomunu çözelim
    İkinci dereceden denklemler konusunu bitirelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-08A6644F6 -- 12 Eylül 2018; 16:5:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok çalışıp zoru başarıp tıp kazanmaya ne dersin o zaman içine oturan öküz kalkar belki

• aha ben gibi biri daha da ben başlamadım.bu arada 345 ayt mi çözdünüz.
  • Evet hocam ayt çözdüm bu sene %90 ayt üzerinden gideceğim tytye deneme düşünüyorum sadece eğer hatırlamadığım yerler olursa o zaman sb larına bakarım başlayın bir an önce geç kalmamak lazım

• 345 tyt çok isabetli de ayt pek övülmüyor sanırım 37+için ayt 345 e gerek varmı yoksa sadece acil yeter mi sizce?
  • Hocam geçen seneden vardı bende çözeyim boş durcağına dedim zaten aytde 345 bilgi sarmalı acil bu 3ünü çözücem bu sene yanında meb testleride çözdümmü +35 olur gibime geliyor

• 11.09.2018

Dünden kalan polinom orjinal sorularını meb testlerini çözdüm 61 soru temiz

Meb fonksiyon testlerini çözdüm 24 soru temiz

Denklemleri çözdüm 72 soru temiz

Birde henüz yoğun değilken mantık aradan çıksın dedim mantığıda hallettim temiz

Yarın yapacaklarımızıda yazalımda unutmayalım

Parabol konusunu hatırlamıyorum geçen senede çalışmamıştım sabah erkenden konusunu dinler 345teki testlerini çözerim meb testlerinide hallederim

Eşitsizlik konusuda aradan çıksın diye bir tekrar eder sorularını temizlerim

Eğer vaktim olursa bir işim çıkmassa logaritmayıda aradan çıkartırım

Üniversite başlayınca yoğun olcağı için ne kadar erken biter ayt mat o kadar iyi bende tüm sene tyt genel deneme ve ayt mat denemesi çözerim bir yandanda feni ve geometriyi bitiririm

• Kolay gelsin hocam ;)

• Saolun hocam sizede kim bilir belki seneye ya egede yada marmarada beraber oluruz

• Hocam ben İstanbul istiyorum aslında ama fikir değişebilir tabii:)

İnşallah o sıralamaları alırız da tek derdimiz bu olur.

• ne kazanmıştın hocam sen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 12.09.2018

Dün yaparım dediklerimden sadece eşitsizliklere çalışabildim 105 soru çözebildim çünkü sabah işlerim vardı onları hallettim öğlenleyinde kardeşim ben ankaraya gideceğim için bowlinge gitmek istedi küçük çocuk olduğu için kıramadım götürdüm yarın sabah 6da ankaraya gideceğim içinde akşam hazırlıkları yapıyoruz şuan bu yüzden sadece eşitsizlik oldu olsun yapcak bir şey yok sağlık olsun telafi ederiz büyük bir problem değil

Yarın ve ondan sonraki gün ankarada olacağım için pek ders bakamam 2 3 gün gidecek

Kalan konularımı not alayım

Parabol , trigonometri , diziler , limit , türev , integral

Ankaraya yerleştiğimde kalan konularla birlikte geometriye başlar kasım sonu aralık başına kadar bitiririm böylece ayt mat hallolmuş olur tyt zaten cepte :)

Tyt deneme ve ayt mat deneme atarım her hafta düzenli olarak birde fen çalışırım neyse dostlar 2 3 gün yoğun olacak yeni şehir yeni yer yeni umutlar hayat devam ediyor

• hocam yeni mesaj girmek yerine ilk mesaja eklesen yeni yazıcaklarını bence daha iyi olur bu arada basarılar dilerim
  • tesekkürler hocam ben bu sekilde daha rahat ediyorum aslında ilk mesaja toplayınca senenin ortalarında ve sonlarında metin cok uzar gider o yüzden pek düşünmedim
  • üniversitede mi hazırlanıyorsunuz yoksa gitmeyip evde mi ?
  • Bende hukuk fakültesi için çalışmaya basliycam inşallah hocam...

Fakat mat yok bende temel var üstüne koymaya caliscaz hayırlısı

• hocam üniversiteye gidicem ankaraya orada hazırlanıcam
  • eğer sene boyunca azminizi hırsınızı kaybetmezseni başaracagınızdan hiç şüphem yok hocam başarılar kolay gelsin temeliniz varsa üstüne koymak biraz daha basit ama yinede cok calısmak gerekiyor
  • Caliscaz inşallah hocam Allah yar ve yardımcımiz olsun başarılar

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.