Şimdi Ara

EGAY | En Güzel Avatar Yarışması (126 Aday) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
0
Favori
5.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: You and Me

Arkadaşlar!

Ödülümüz: Rütbe bölümüne "En Güzel Avatar" sıfatı.Ama yönetcilerden daha bir cevap alamadık.
    Sorunumuz: 127 adayı sığdıracak bir anket yok ama olacak inşallah yine yöneticelere kaldık.

Aday alımı durdurulmuştur.Anket açılacaktır ama ne zaman olduğu şimdilik belli değil.

Herkes Özür Dilerim ama olacak bu iş!

keşke erken görseydim konuyu
  • bendeeeeeee
  • Ben varken birşey yapamazdınız zaten..
  • bende
  • çeLLo! oyum sana o ne guzel avatar oyle
  • Bence önce eleme grupları olsun nasıl olsa 126 avatar var 13 konu altında ön elemeler yapılıp birince olursa da ikinciler finale çıksın nasıl fikir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EleSuDökenSuat -- 13 Nisan 2008; 18:56:46 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: chiculata-

çeLLo! oyum sana o ne guzel avatar oyle

Öyledir kendileri, tanışmak nasip olmadı şimdilik..
    Saol oyun için..
  • quote:

Orjinalden alıntı: tàlhà

Bence önce eleme grupları olsun nasıl olsa 126 anime var 13 konu altında ön elemeler yapılıp birince olursa da ikinciler finale çıksın nasıl fikir.

Süper!
  • en guzeli benimki ya herkez benim nickimi değil avatarımı hatırlıyo
  • hadibee aday alımı durmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lev@ -- 13 Nisan 2008; 20:02:19 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: emure

en guzeli benimki ya herkez benim nickimi değil avatarımı hatırlıyo

Zıplayan fil unutulacak gibi değil ki
  • KOnu biraz düşmüş ee you nedüşünüyosun bence 126 avatar bir anda çok kasar diyim gel organize edelim bu olayı 1.tur 2.tur şeklinde.Ciddiyim bak.Biraz bastırırsak EGAY güzeli rütbesinide alırız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tàlhà

KOnu biraz düşmüş ee you nedüşünüyosun bence 126 avatar bir anda çok kasar diyim gel organize edelim bu olayı 1.tur 2.tur şeklinde.Ciddiyim bak.Biraz bastırırsak EGAY güzeli rütbesinide alırız.

Tamam

• yukarı
  • Benide eklermisin Lutfen
  • ekleme
  • Bu oylamayı gruplar halinde yapabiliriz.Kademeli olarak geçenler yarışır.5 Grup oluşturabiliriz.25,25,25,25,26 Kişiden oluşacak 5 grup olsun.Bu gruplardan ilk 5'i alalım.Gruplarıda herhangi bir sırayla belirleyelim.Yada yarışmayı düzenleyen arkadaş kura çekebilir vs. vs. Grubunda ilk beşe girenler arasında yeni bir anket daha.Böyle olabilir.Benım düşüncem budur.
  • kim kazandı banlıydın bakamadım. sonuçlar açıklandımı ?
  • Benimkide

MortaLKombat
  • Bu iş olmaz
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.