Şimdi Ara

Efsane i8910 Kardeşliği ve Apple-İPhone Paylaşım Mekanı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.913
Cevap
10
Favori
149.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lk1973

Pil yogun kullanimda 1 gun bile zor gidiyor. Yedek pil olayida olmamasi uzucu, sarj cihazinida devamli yanimda tutmak zorundayim. Ayrica grolof ve ercuozcan tesekkurler...

ilk1973 dostum,
    pil konusuna çok şaşırdım.diğer kullanıcılar yoğun kullanımda 4 gün gidiyor yazmıştı.
    bir problem olabilirmi?

madem pil 1 gün gidiyor, o zaman son teklifim aldiğın fiyat+i8910
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qaya

quote:

Pil yogun kullanimda 1 gun bile zor gidiyor. Yedek pil olayida olmamasi uzucu, sarj cihazinida devamli yanimda tutmak zorundayim. Ayrica grolof ve ercuozcan tesekkurler...

ilk1973 dostum,
    pil konusuna çok şaşırdım.diğer kullanıcılar yoğun kullanımda 4 gün gidiyor yazmıştı.
    bir problem olabilirmi?

madem pil 1 gün gidiyor, o zaman son teklifim aldiğın fiyat+i8910

şu telefonu alda sende ik1973 de rahatlasın artık adam korkudan artık telefon hakkında kötü bir şey yazamayacak

• quote:

Orijinalden alıntı: leon5366
    şu telefonu alda sende ik1973 de rahatlasın artık adam korkudan artık telefon hakkında kötü bir şey yazamayacak

stok problemi düşündürmeye başladı.
    3 hafta sonraya gün veriyorlar..bayramda italyadan alırım diye düşünüyordum.
    iyice zorlaştı artık..

ilk1973'ü kandırabilirsem daha kolay olacak...

• 4 gün mü? Bence uydurmaa. Telefonu sadece telefon olarak kullansam dayanmaz o kadar. Ben de jailbreak var belki pil performansını biraz düşürüyor ama 2 gun dayanması yine de zor. Benim elinden telefon düşmüyor ki.
    Birde bir özellikten bahsedeyim jiroskop sensoruyle ilgili. Nova diye bir oyun var onda islevsel bu donanım. Müthiş telefona ne tarafa çevirseniz oynadığınız Kahramanın o tarafa bakmasını sağlıyor. Yani uzaydaki konunu algılıyor telefonun. Ben çok beğendim. Nintendodaki oyunlara benziyor.
    Pil süresi nedeniyle telefondan sogumam imkansız. O yüzde üzgünüm qaya. :)
    Qaya pmine bak sana telde ayrıntılı anlatayım ingiltereden alma olayını. Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lk1973 -- 9 Ağustos 2010; 14:33:36 >
  • sen yine iyisin ben daha türkiye ye gelmesini bekleyecem :-)
  • quote:

sen yine iyisin ben daha türkiye ye gelmesini bekleyecem :-)

leon, italyadan alabileceğim şüpheli,eylül ayında stok olursa alabilirim.
    iyiki çekmeme problemi varmış,birde olmasaydı..

türkiyede ne zaman olur,hangi fiyata olur,....her kafadan bir ses çıkıyor.
    kendini turkcell genel müdürü yerine koyan bile var

işimiz zor dostum,en kolayı ilk1973'ün telefonuna talip olmak.
    ama sen sakın benimle rekabete girme öncelik bende

• kesinlik amacım rekabet degil ama istersen birlik olup yıldırma politakası yapabiliriz oda olmazsa muayene olmaya gideriz sende benim refakatçim olursun o arada götürürüz:-)
  • quote:

kesinlik amacım rekabet degil ama istersen birlik olup yıldırma politakası yapabiliriz oda olmazsa muayene olmaya gideriz sende benim refakatçim olursun o arada götürürüz:-)

dostum ilk1973'ün cerrah olduğunu biliyorsundur mutlaka..
    seni ameliyat ederken
    ben o sırada telefonu yürütsem olur mu?
    leon dostluklar böyle günler içindir,sakın beni kırma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qaya -- 9 Ağustos 2010; 15:05:26 >

• quote:

quote:

kesinlik amacım rekabet degil ama istersen birlik olup yıldırma politakası yapabiliriz oda olmazsa muayene olmaya gideriz sende benim refakatçim olursun o arada götürürüz:-)

dostum ilk1973'ün cerrah olduğunu biliyorsundur mutlaka..
    seni ameliyat ederken
    ben o sırada telefonu yürütsem olur mu?
    leon dostluklar böyle günler içindir,sakın beni kırma

Cerrah mıydı :-) plan degişti gidip kendimize kayıtsız ip4 alalım dostum adamın telefonundan bize ne? Ha ben bu işe başkoydum diyorsan şu hasta refakatçi olayını konuşmamız gerek :-)

• psikiyatrist , göz doktoru vb.olsaydı ne iyi olurdu.
    cerrah olunca çok riskli valla

başka bir yöntem bulmalıyız yada ilk 1973'ü bir şekilde ikna etmeli
  • geriye tek bir şey kalıyo bogazda balık mubbeti vardıya onu geçekleştirelim artık o esneda rakısına da bir hap tamamdır iş dostum bu arada sonumuzu hiç hayırlı görmüyorum yarın öbürgün ergenekondan içeri girersek hiç şaşmam böyle yazışıyoz sakat pm den konuşup planları yapalım
  • leon dostum, çözümü buldum sonunda

gürol abi ameliyet olmaya alıştı, biz refakatcı olup işi bitiririz.
    3 hafta ben kullanırım, bir hafta sen.
    adil bir paylaşım yaptığım kanaatindeyim
    ilk1973'e i8910' bırakırız...birde ipad'ı var,daha ne istiyor..
    ayrıca Nova oyunuda hazır yüklüymüş jiroskop sensorunu merak ediyorum.

ilk1973 ne kadar iyi,bizim için jailbreak yapmış,.çok teşekkür ederiz.
    bir teşekkürde tabiki gürol abimize..sık sık ziyarete geliriz

• Gelin canım aaa... Adam kesipte yemiyoruz ya :). Telefon size feda olsun ama önce biraz oynasayim gönlüm geçerse eğer elbette sizindir. Saygılar...
  • quote:

leon dostum, çözümü buldum sonunda

gürol abi ameliyet olmaya alıştı, biz refakatcı olup işi bitiririz.
    3 hafta ben kullanırım, bir hafta sen.
    adil bir paylaşım yaptığım kanaatindeyim
    ilk1973'e i8910' bırakırız...birde ipad'ı var,daha ne istiyor..
    ayrıca Nova oyunuda hazır yüklüymüş jiroskop sensorunu merak ediyorum.

ilk1973 ne kadar iyi,bizim için jailbreak yapmış,.çok teşekkür ederiz.
    bir teşekkürde tabiki gürol abimize..sık sık ziyarete geliriz

İnanki kalbimi okuyorsun,bu yazışmaları görünce size kolaylık oldun diye nasıl olsa ben sık sık ameliyat oluyorum size yardımcı olurum diye yazmıştım ama sonra nedense sildim.Şimdi bakınca acaba mesajımı silmemişmiyim diye tereddüt ettim.
    Madem bu kadar istiyorsunuz bir narkozda sizin için alırım ne olacak.

• quote:

4 gün mü? Bence uydurmaa. Telefonu sadece telefon olarak kullansam dayanmaz o kadar. Ben de jailbreak var belki pil performansını biraz düşürüyor ama 2 gun dayanması yine de zor. Benim elinden telefon düşmüyor ki.
    Birde bir özellikten bahsedeyim jiroskop sensoruyle ilgili. Nova diye bir oyun var onda islevsel bu donanım. Müthiş telefona ne tarafa çevirseniz oynadığınız Kahramanın o tarafa bakmasını sağlıyor. Yani uzaydaki konunu algılıyor telefonun. Ben çok beğendim. Nintendodaki oyunlara benziyor.
    Pil süresi nedeniyle telefondan sogumam imkansız. O yüzde üzgünüm qaya. :)
    Qaya pmine bak sana telde ayrıntılı anlatayım ingiltereden alma olayını. Saygılar.

4 gün hatta 6 gün gitmesi bile mümkün.
    Yapmanız gerekenler şunlar;

3G sürekli kapalı.
    Hücresel veriler sürekli kapalı.
    Wi-Fi abartmamak kaydı ile gerektiğinde açık.
    Parlaklık otomatik.
    Oyun ve internet mümkün olduğunca az.
    Günde 2-3 saati geçmemek kaydı ile müzik dinleme.

Ben bu şekilde 5 buçuk saat aktif kullanım ile 6 gün bekleme süresine ulaşabildim.

Ancak iPhone böyle kullanılmaz. O zaman iPhone kullanmanın bir anlamı kalmaz. Dolayısıyla bana da ancak tam 1 gün gidiyor. Ama şikayetçi değilim.

• O sekilde gercekten denemedim. Ama 2. Paragrafda dediğiniz gibi telefon geri gitmiş oluyor birkaç sene. Ben telefonu sonuna kadar somurmekten yanayım. O neden le mecburen her gece şarjda. Saygılar.
  • lk1973 dostum,
    Bu aralar kendinize dikkat edin. Ciddi bir komlo içerisindesiniz.
    Sanıyorum qaya bu işten vazgeçmeyecek
  • Paranoyak oldum zaten bu teli alali.arkama bakıyorum yürurken devamlı. İzmirden gelir mı gelir belli olmaz. İtalyadan yakın ne de olsa. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lk1973 -- 9 Ağustos 2010; 23:16:13 >
  • quote:

Paranoyak oldum zaten bu teli alali.arkama bakıyorum yürurken devamlı. İzmirden gelir mı gelir belli olmaz. İtalyadan yakın ne de olsa. :)

• quote:

Paranoyak oldum zaten bu teli alali.arkama bakıyorum yürurken devamlı. İzmirden gelir mı gelir belli olmaz. İtalyadan yakın ne de olsa. :)

italya'dan vazgeçip
    karadeniz turuna çıkacağım

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.