Şimdi Ara

Efsane i8910 Kardeşliği ve Apple-İPhone Paylaşım Mekanı (345. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.913
Cevap
10
Favori
149.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gönlüm Levent kardeşimi yalnız bırakmaya razı olmadığı için bende note 8 alarak yanına geldim
  • quote:

Orijinalden alıntı: grolof

Gönlüm Levent kardeşimi yalnız bırakmaya razı olmadığı için bende note 8 alarak yanına geldim

Mate 10 ve V30 noldu abi
  • Bir gün ara ile ikisini de sattım LG v30 da pek zarar etmedim ama mate 10 dan çok zarar ettim ama hiç pişman değilim Note 8 i çok beğendim
  • Bakalım efsanecilerden kimler kalmış. 🙄🙄🙄
  • Note 8; gear S3 ile yola devam ediyorum ben. Hepinizi özledim. Kolay gelsin herkese
  • quote:

Orijinalden alıntı: lk1973

Bakalım efsanecilerden kimler kalmış. 🙄🙄🙄

Note FE ile devam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lk1973

Bakalım efsanecilerden kimler kalmış. 🙄🙄🙄

Ben aklıma geldikc e mahallemize uğruyorum.Herkese selam.Şimdilik note 8 ile devam.
  • Arkadaşlar note 8 beni sıktı
    S9 plus ile yola devam
    Bu arada herkesede selam
  • quote:

Arkadaşlar note 8 beni sıktı
    S9 plus ile yola devam
    Bu arada herkesede selam

Takipteyim seni. Her an Note 8 e dönebilirim demişsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

Arkadaşlar note 8 beni sıktı
    S9 plus ile yola devam
    Bu arada herkesede selam

Takipteyim seni. Her an Note 8 e dönebilirim demişsin

Sattığım kişi ekranı çizik diye şikayetci olunca bende ona dedimki istersen farkını ver S9 plusu göndereyim dedim önce olur dedi sonra caydı.Amacına ulaşamayınca kabul etti.S9 u kabul etseydi bende note 8 kullanmaya devam edecektim.Aslında çok bir farkda yok ama güzel telefon .en büyük artısaı ağır çekim video ve sesi.
    Ama pişmanmısın dersen hiç pişman değilim.

• 7 aydır cevap yazan yok.

POCOPHONE ile yola devam.

Gürol abi sen hangi duraktasın.
  • Vay be 9 yıl geçmiş bu konu açılalı, dostluk sohbet paylaşımları...
    Bu gece denkgeldim yazmadan edemezdim.

Ne günlerdi :)))

Herkese saygı ve selamlar.

( note 8 ile ,note 10 kadar devam edicem . iPhone ekranda çentik kaldığında büyük ihtimal alırım . Tabii Tr garantisiz ve bu abartılı fiyatlarla değil. )
  • Tüm dostlara benden de selam. Buralara uğramışken yazmadan olmazdı.
  • @Tnr1972
    @MKA1881
    ve Aleykümselam Dostlar🙋‍♂️

Tnr1972 hediye Ay-Fon'u 1 hafta kullandım sonra hediye ettim😊 Yani kullanamadım🤣

ilk çıkacaığında değilde 2-3 ay sonra hem fiyatlar oturup hem benim buralara(Almanya) çift sim kartlı paralel Note 10+ Gelince alıp iki sonraki note 12'ye kadar kullanmayı düşünüyorum. Tabii note diye bir seri kalırsa ozamana kadar.
    Bu arada son 2 note serisi olan 8 ve 9'u sırf parmak izi arkada diye es geçtim, bu yaştan sonra kimseye arkadan parmak atmak gibi bir niyetim yok yakışıksız olur😊
    S10+ almamak için kendimi zor tuttum ama kriz geçti note 10plus'a merhaba diyecem inşallah.
  • Herkese selam.
    Gürol abi den ses yok hiç.
    Ekranda koca koca delikli gelirse note 10 zor satar.
    Çentik ve damla çentik bile daha katlanılabilir şeyler.
  • tgezer kullanıcısına yanıt
    Selam🙋‍♂️
    S10 o koca koca deliklerle iyi sattı @tgezer hocam, şkayet oldu ama çoğunluk pek şikayet etmedi. N10'da biraz daha küçülecek gibi ve kamera artılarla geleceği dilleniyor.
    Bana göre yakışıksız olan arka kameraların dikey ve yan'a alındığı oldu dikey olup ortada olsa daha şık dururdu yada yatay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahayasin1

Selam🙋‍♂️
    S10 o koca koca deliklerle iyi sattı @tgezer hocam, şkayet oldu ama çoğunluk pek şikayet etmedi. N10'da biraz daha küçülecek gibi ve kamera artılarla geleceği dilleniyor.
    Bana göre yakışıksız olan arka kameraların dikey ve yan'a alındığı oldu dikey olup ortada olsa daha şık dururdu yada yatay.
    Herkese Selamlar Arkadaslar

Uzun zaman oldu valla konusmayalı. Nasılsınız ? Keyıfler nasıl ? Umarım herkesın yolundadır. Gercı bu zor donemde keyıflı olmakta ayrı bır maharet olur.

Ben valla uc sene kadar once gectıgım Apple dunyasına artık kolumu bacagımı kaptırmıs durumdayım.

Macbook Pro, iPhone X, Airpods, AppleTV 1080P ve iPad Pro ile bu ekosistemin içine resmen gömüldüm.

Şaka bir yana aşırı derecede memnunum. 2 ay önce aldığım Airpodslar mesela benim için adeta vazgeçemeyeceğim bir ürün oldu. Telefonu artık elime dahi almıyorum ve her şeyi Siri üzerinden hallediyorum. Whatsapp'tan mesaj bıle gonderebılmesı buyuk rahatlık. Sımdı ıOS 13 ıle beraber iPad'e gelen mouse destegı ıle beraber artık sırketede yanımda bılgısayar tasımayacagım. En azından oyle tahmın edıyorum. Butun ıslerımı iPad ve Teamviewer uzerınden halledebılırım dıye dusunuyorum. Benım ıcın super bır yenılık oldu.

Sımdı de ıkıncı el bır apple watch serı 4 alacagım nasıpse. Bıraz kılo aldım son donemde ve spora baslayacagım. Gecen sene yazın 20 kılo vermıstım bu senede hedefım aynı. Ekım sonu gıbı ısım bıttıgınde de muhtemelen satarım. Fazla zarar etmeden ısımı gormus olurum.

Eskıden Androıd ıle iOS arasında cok fark vardı. Sımdı ıse bu farklar kapandı ve hatta su an iOS uzerınde yapabıldıgım bır cok seyı Androıd tarafında yapamıyorum. Mesela Google Asıstan surda daha yenı geldı. Sırı ıle whatsapp uzerınden mesaj gonderbılıyorken Google Asıstan bunu yapamıyor. Bunun gıbı daha tonla ozellık var.

AppleTV'den de bu arada cok memnun kaldım. Benım bır ıhtıyacım cok onemlıydı. Televızyona sureklı baglı bır bılgısayarım olmak zorunda kalıyordu. Sımdı ıse Plex uygulamasını kullanıyorum. Macde torrentten fılmı ındırıp Plex uzerınden dırek kablosuz bır sekılde AppleTV'ye verıyorum. 4k bıle olsa sorunsuz oynatıyor. Tek eksık olarak Bein Connect uygulaması halen Appletv'ye gelmedı. Sanırım dekoder satamayız korkusuna cıkarmıyorlar. O da gelırse her sey tam olacak.

SOn durumlar boyle. Artık herhalde bundan sonra buyuk bır yenılık olmadıkca kolay kolay Androıd tarafına gecemem.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkans

Herkese Selamlar Arkadaslar

Uzun zaman oldu valla konusmayalı. Nasılsınız ? Keyıfler nasıl ? Umarım herkesın yolundadır. Gercı bu zor donemde keyıflı olmakta ayrı bır maharet olur.

Ben valla uc sene kadar once gectıgım Apple dunyasına artık kolumu bacagımı kaptırmıs durumdayım.

Macbook Pro, iPhone X, Airpods, AppleTV 1080P ve iPad Pro ile bu ekosistemin içine resmen gömüldüm.

Şaka bir yana aşırı derecede memnunum. 2 ay önce aldığım Airpodslar mesela benim için adeta vazgeçemeyeceğim bir ürün oldu. Telefonu artık elime dahi almıyorum ve her şeyi Siri üzerinden hallediyorum. Whatsapp'tan mesaj bıle gonderebılmesı buyuk rahatlık. Sımdı ıOS 13 ıle beraber iPad'e gelen mouse destegı ıle beraber artık sırketede yanımda bılgısayar tasımayacagım. En azından oyle tahmın edıyorum. Butun ıslerımı iPad ve Teamviewer uzerınden halledebılırım dıye dusunuyorum. Benım ıcın super bır yenılık oldu.

Sımdı de ıkıncı el bır apple watch serı 4 alacagım nasıpse. Bıraz kılo aldım son donemde ve spora baslayacagım. Gecen sene yazın 20 kılo vermıstım bu senede hedefım aynı. Ekım sonu gıbı ısım bıttıgınde de muhtemelen satarım. Fazla zarar etmeden ısımı gormus olurum.

Eskıden Androıd ıle iOS arasında cok fark vardı. Sımdı ıse bu farklar kapandı ve hatta su an iOS uzerınde yapabıldıgım bır cok seyı Androıd tarafında yapamıyorum. Mesela Google Asıstan surda daha yenı geldı. Sırı ıle whatsapp uzerınden mesaj gonderbılıyorken Google Asıstan bunu yapamıyor. Bunun gıbı daha tonla ozellık var.

AppleTV'den de bu arada cok memnun kaldım. Benım bır ıhtıyacım cok onemlıydı. Televızyona sureklı baglı bır bılgısayarım olmak zorunda kalıyordu. Sımdı ıse Plex uygulamasını kullanıyorum. Macde torrentten fılmı ındırıp Plex uzerınden dırek kablosuz bır sekılde AppleTV'ye verıyorum. 4k bıle olsa sorunsuz oynatıyor. Tek eksık olarak Bein Connect uygulaması halen Appletv'ye gelmedı. Sanırım dekoder satamayız korkusuna cıkarmıyorlar. O da gelırse her sey tam olacak.

SOn durumlar boyle. Artık herhalde bundan sonra buyuk bır yenılık olmadıkca kolay kolay Androıd tarafına gecemem.

Alıntıları Göster
    Eski üyelerden değilim ama ben de sizin gibi bir sistemden diğer sisteme geçmiş bir kullanıcıyım :)

Ben de bir yıldan fazladır Apple dünyasını terkedip android dünyasında bulunmaktayım :) Severek kullandığım bir ip5s'im vardı. Dört buçuk sene kullandım :) Şimdi ise Note FE ile devam ediyorum. Android ne kadar rahatmış. Tasarımını çok beğenerek aldım. Cihazıma aşığım desem yalan olmaz :)

Cihazlarımızı güzel günlerde kullanalım!

• Leon FR kullanıcısına yanıt
    Note FE yı ben de kullandım. Harika bir telefondu. Gel gelelim şarjı gün içinde yarı yolda bırakıyordu. Hele dışarıda video falan çekerseniz yandınız.
    Artık telefonlara minimum 4.000 lik batarya lazım.
    Şu an pocophone F1 le yola devam ediyorum.
  • hey gidi efsane dostlar... Hepinize benden de slmlar.. çok özledim eski günleri..
  • 
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.