Şimdi Ara

(edit mf4:20k SS'li) GÖRÜŞMEK ÜZERE(guncel mat2(denge,derece,345,apotemi) deneme günlüğüm)(Edit:37k geldi) Sinava Kadar Deneme Netlerim(ygs 1-2 hedefi 5k) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
9
Favori
2.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fem 11'linin zorluk derecesi nasıl; 5 li olsa alırdım da 11 tane olunca insan tereddüt ediyor, kırmızı özdebiri aldım resmen elimde patladı, ben bu kadar berbat bir deneme görmedim; almayın aldırmayın çöp (kolay kolay hiçbir şeye çöp demem fakat bu resmen çöp-kırmızı özdebir 10 lu)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BMO kullanıcısına yanıt
    11li cozulmeli bence baska deneme yokki piyasada.Zamana gieiyosan o baska

• Centaureea C kullanıcısına yanıt
    Diğer fem denemelerinden farkı nedir bunun

• 2015e paralel hazirlanmis.yani daha guncel

• quote:

Orijinalden alıntı: Centaureea

Netlerin hangi civarda hocam?birde hedef ne

Hedefim 10 k.Aslında İstanbul ya da Marmara diş istiyorum.Netlerim ort. Türkçe 35 mat değişiyor ama genelde 34 civarı fen 30.Sosyal çalışmadım genelde 20-25 arası

• Hedefte netlerde ayni bizim.Bende sosyal calismadim 20-25 arasi geliyor hep acaba sinavdada yapabilirmiyiz 20 net yaparsak calismaya hic gerek yok ama yapamayiz diye korkuyorum.Calismayi dusunuyomusun sosyale?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Centaureea -- 6 Şubat 2016; 18:13:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Centaureea

2015e paralel hazirlanmis.yani daha guncel

Bunu en son çıktığı için mi söylüyorsunuz yoksa gerçekten ales tarzı denen matematik ve türkçe soru tipleri var da mı öyle diyorsunuz hocam?

Çünkü çoğu öğretmen tanıdığım cemaat olaylarından dolayı femin eğitmen kadrosunda değişimler olduğunu; eski yayınlarının daha kaliteli olduğunu söylüyorlar; o yüzden merak ettim bunu

• Ben yorum yapmiyim,digerleri cok cozmedim

• Oluru var mı dersiniz?

İyi gidiyor kardeşim. Devam et oluru olur inşallah.

• Eyv kardes inşallah.

• Bu fem 11linin 3. Denemesinin sosyali nasıldı gerçi cografyası nasıldı gerçek sınava benzermıydı ?

• Güncel

Maşallah iyi gidiyorsun.

• Netler öyle gösteriyoda psikolojik olarak hiç hazır değilim güvenemiyorum bi türlü kendime.
    Geçen sene fazla özgüvenden kaybettim bu sene güvensizlikten kaybedicekmişim gibi geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Centaureea -- 27 Şubat 2016; 22:08:46 >
  • Rez

Dostum son günleri nasıl gecireceksin benim bir 345 5. Deneme kaldı yarın çözeceğim. 1. Sinden 112 yaptım.apotemi fen den 10 endemik fen den 5 deneme kaldı bitireyim mi sence yoksa konu mu tekrar edeyim ?

• Apotemi ve endemik feni kesinlikle bitir bende o ikisini yeni bitirdim apotemi coz guzel ozellikle.En guzel ezber-tekrar,denemeyle oluyor.Bence fazla genel doneme cozme beni cok sikti mesela boguluyorum 160 soru karsima gelince.345 i gercek sinavmis gibi coz ondan sonra iki tane de kolay deneme cozersin geri kalan zamanda fen mat bolum denemesi bence.
    Simdi denge fene basladim 3denemesini cozdum birinde 1y diger ikisi 40 geldi. Yani baya gelistiriyor fen denemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Centaureea -- 8 Mart 2016; 18:45:58 >
    Teşekkürler cevap için bu da son postum olsun. Ygs den sonra lys ile ilgili de fikir alışverişi yapmak isterim. Sınavda iyi sanslar ...

• Basarilar gorusmek uzere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Centaureea -- 8 Mart 2016; 18:47:17 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.