Şimdi Ara

Edifier s530dw Neden Hiçbir Yerde Yok?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yok hiçbir yerde. Sıfır ve garantili istiyorum. Beyaz beyaz, çok güzel bi alet. ama bulamıyorum.

vatan da kaldırmış. çok mu eskidi, niye yok? :(

• topkapı vatanda olabilir siyahı var gözüküyor sitesinde bende siyahını alıcaktım ama stoklarında beyaz vardı mecbur onu aldım.ama sistemlerinde siyah var gözüküyordu depoya gidince elemanlar beyaz var sadece demişlerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrHATE

topkapı vatanda olabilir siyahı var gözüküyor sitesinde bende siyahını alıcaktım ama stoklarında beyaz vardı mecbur onu aldım.ama sistemlerinde siyah var gözüküyordu depoya gidince elemanlar beyaz var sadece demişlerdi.

şimdi aslında tamamen kaldırmışlar sitede ama arayıp sormak lazım. topkapı'dan da nasıl taşınır ki, çok ağır :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: ryaonair

quote:

Orijinalden alıntı: MrHATE

topkapı vatanda olabilir siyahı var gözüküyor sitesinde bende siyahını alıcaktım ama stoklarında beyaz vardı mecbur onu aldım.ama sistemlerinde siyah var gözüküyordu depoya gidince elemanlar beyaz var sadece demişlerdi.

şimdi aslında tamamen kaldırmışlar sitede ama arayıp sormak lazım. topkapı'dan da nasıl taşınır ki, çok ağır :/

aman diyim pazar günü trafik olur diye arabamla gitmedim şansıma arkadaşımla gitmiştim yoksa taşıması cidden çok zor muadili sistemlerden 2 3 kat daha ağırdır muhtemelen.ya arabayla gidip alın yada kargoyla eve göndersinler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.